Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Nowa linia produktów Bitdefender 2016

Kuba / is8.pl

16 września 2015

Mamy przyjemność poinformować, że producent oprogramowania Bitdefender uruchomił nową linię produktów dla użytkowników domowych. To wydarzenie, co roku niesie ze sobą nowe doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa online i dyktuje kierunek rozwoju dla całej branży.

W tym roku mamy i dobre wieści dla fanów innowacji i złe wiadomości dla przestępców, szczególnie tych, którzy korzystają z ransomware, by wyłudzić pieniądze od niewinnych użytkowników taktyki, której użycie w ciągu ostatniego roku wzrosło 50-krotnie. Bitdefender 2016 wykorzystuje moc algorytmów maszynowego uczenia się, aby zwalczać nowe, dotąd nieznane zagrożenia, w tym ransomware.

Zarządzanie licencjami jest w tej chwili łatwiejsze, ze względu na nową konsolę Bitdefender Central, która pozwala na zarządzanie kontami, subskrypcjami i urządzeniami zdalnymi oraz zapewnia natychmiastowy dostęp do wsparcia. Produkty dla domu, pobrane z konta/konsoli Bitdefender Central są automatycznie aktywowane licencją, która jest już połączona z kontem klienta.

Technologia oparta na maszynowym uczeniu się pozwala Bitdefender na wykrycie i zablokowanie nowego, złośliwego oprogramowania w dowolnym miejscu na świecie, w mniej niż sekundę, a nowa technologia Bitdefender Antyransomware chroni przed szkodnikami szyfrującymi dysk.

Jak działa funkcja antyransomware?

Aby pokonać ransomware, Bitdefender kontroluje niezaufane aplikacje, aby nie usuwały, i nie modyfikowały plików z ważnych folderów, takich jak Moje Dokumenty, Moje Obrazy, Moja Muzyka i Moje Wideo. Innowacyjna Behawioralna Detekcja Ransomware (BDR) analizuje również wszystkie aplikacje pod kątem działalności związanej z ransomware i blokuje aplikację, jeśli podejmie ona kroki, by zablokować dane użytkownika, co sprawia, ze pliki są bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.

Jak ulepszono technologię maszynowego uczenia się?

Unowocześnienie technologii Bitdefender pozwala na przetwarzanie ogromnych ilości danych na całym świecie w mniej niż sekundę, by zidentyfikować i zneutralizować nowe zagrożenia, zanim będą miały okazje do rozprzestrzenienia się. Nowy Firewall zapewnia doskonałą wydajność w wykrywaniu włamań, poprzez filtrowanie ruchu przychodzącego i wychodzącego, nawet za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

„Najnowsza linia produktów Bitdefender skierowanych do użytkowników domowych udowadnia, ze technologia firmy ewoluuje szybciej niż szkodliwe oprogramowanie”, powiedział szef ochrony strategicznej Bitdefender Catalin Cosoi. „Ransomware, choć może się wydawać stosunkowo nowym zjawiskiem, dla większości, jest już przeszłością dla użytkowników programów Bitdefender. Wszystkie inne zagrożenia są skutecznie zwalczane, podczas gdy użytkownicy zachowują maksymalną wydajność komputera, co jest naszym priorytetem w tworzeniu wszystkich naszych produktów.”

Nowy Bitdefender 2016 wykorzystuje funkcje jednego kliknięcia, aby utrzymać działanie systemu na najwyższych obrotach. Stopniowo dopasowuje się do systemu, aby w widoczny sposób poprawić wydajność. Autopilot automatycznie podejmuje najlepsze decyzje dla zabezpieczeń, dzięki czemu całkowicie można się skupić na wykonywanym zadaniu.

Wszystkie produkty Bitdefender są już gotowe do pracy na systemie Windows 10 od początku lipca. Data premiery polskiej wersji oprogramowania Bitdefender 2016 nie jest jeszcze znana. Zapraszamy do śledzenia aktualności na oficjalnej polskiej stronie producenta Bitdefender: www.bitdefender.pl.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy