Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

Nowe badanie AVTEST potwierdza – Bitdefender jednym z najlepszych antiwirusów

Maciej Markowski

17 czerwca 2019

Badanie przeprowadzone przez AV TEST, w kwietniu i w maju potwierdziło, że oprogramowanie Bitdefender jest jednym z najlepszych dla użytkowników domowych, korzystających z systemu macOS. Podczas testowania produktu antywirusy zostały sprawdzone w trzech kategoriach: ochrona, wydajność, użyteczność.  W każdej z nich Bitdefender otrzymał maksymalne noty.

To już kolejny raz, kiedy oprogramowanie firmy Marken Systemy Antywirusowe zostało jednym z najlepiej ocenianych. Od czerwca 2017 roku, od kiedy AV TEST prowadzi analizę najlepszych antywirusów dla systemu macOS, Bitdefender  zawsze otrzymywał najwyższe noty.

Bardzo cieszymy się z tej wiadomości, jednak informujemy, że nie zamierzamy spoczywać na laurach. Badanie AV TEST obrazuje, jak wielki wysiłek wkładamy w ciągłe ulepszanie oprogramowania. Chcemy kontynuować proces rozwoju naszych produktów, zarówno dla komputerów Apple, jak i urządzeń z systemem Windows“.  – mówi Mariusz Politowicz, inżynier techniczny Bitdefender z firmy Marken Systemy Antywirusowe.

Bitdefender to jeden z czołowych producentów oprogramowania antywirusowego na świecie. W swojej ofercie posiada produkty zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i biznesowych.

Od 2012 roku Oficjalnym Przedstawicielem Bitdefendera w Polsce jest firma Marken Systemy Antywirusowe.

Link do badania: https://www.av-test.org/en/antivirus/home-macos/macos-mojave/june-2019/


Autor


Maciej Markowski

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy