Oprogramowanie Bitdefender ze statuetką miesięcznika IT Professional

Statuetka Produkt Roku 2020 przyznana dla Bitdefender GravityZone Business Security przez IT Professional

🏆 🥇Czytelnicy i redakcja miesięcznika IT Professional po raz dziewiąty uhonorowali najlepsze rozwiązania wykorzystywane w codziennej pracy informatyków i menedżerów IT. 

Jedną ze statuetek przyznano oprogramowaniu Bitdefender GravityZone Business Security 6.17.3. Jest to kolejne wyróżnienie uzyskane przez firmę Bitdefender w ciągu minionych dwunastu miesięcy.

Wyniki plebiscytu zostały ogłoszone na stronie internetowej IT Professional pod koniec listopada 2020 r., a następnie opublikowane w grudniowym wydaniu miesięcznika. Uroczystość rozdania nagród odbyła się w tradycyjnej formie, oczywiście z zachowaniem warunków reżimu sanitarnego. Nagrodę odebrała firma Marken Systemy Antywirusowe, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy Bitdefender w naszym kraju. Program został uhonorowany tytułem PRODUKT ROKU 2020 w kategorii oprogramowanie i rozwiązania chmurowe – antywirusy.

🏆 🥇GravityZone stale zajmuje czołowe miejsca w niezależnych testach, zapewniając bezpieczeństwo firmom różnej wielkości.

Pojedyncza konsola zarządzająca zapewnia kompleksową ochronę stacji roboczych i serwerów, fizycznych lub wirtualnych, a także informuje o czynnikach ryzyka, wykrywając ryzykowne błędne konfiguracje systemu operacyjnego i oprogramowania oraz nadając im priorytety.

Bitdefender®
rozwiązania biznesSprawdź nasze wielokrotnie nagradzane produkty i wybierz ten, który odpowiada Twoim zapotrzebowaniom.

GravityZone Business Security łączy uczenie maszynowe i heurystykę z sygnaturami i innymi technikami, aby zapewnić ochronę przed wszystkimi typami złośliwego oprogramowania, a także zagrożeniami takimi jak phishing, ransomware, exploity i zero-days. Pionierskie i opatentowane technologie, takie jak Process Inspector i algorytmy uczenia maszynowego, są używane i rozwijane od 2008 roku.

Program Bitdefender GravityZone jest kompleksowym rozwiązaniem zabezpieczającym, które zapewnia najlepszą ochronę i wysoką wydajność. Oferuje scentralizowane zarządzanie, łatwe wdrażanie i swobodę wyboru między konsolą zarządzania w chmurze lub lokalną konsolą zarządzania.

ZOBACZ OFERTĘ GRAVITYZONE

GravityZone Advanced Business Security może zapewnić ochronę nieograniczonej liczbie komputerów stacjonarnych, laptopów, serwerów i urządzeń mobilnych (maszyn fizycznych lub wirtualnych). Advanced Business Security opiera się na warstwowej platformie ochrony punktów końcowych nowej generacji. Dzięki sprawdzonym technikom uczenia maszynowego, analizie behawioralnej i ciągłemu monitorowaniu uruchomionych procesów najlepiej w branży zapobiega, wykrywa i blokuje zagrożenia.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że wiele niezależnych instytucji i redakcji docenia produkty Bitdefender i to nie tylko w Polsce. Na naszym lokalnym rynku z roku na rok docenia je także coraz więcej klientów, co również bardzo nas cieszy – powiedział Marek Markowski właściciel firmy Marken systemy antywirusowe.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments