Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Aktualności

Oprogramowanie Bitdefender ze statuetką miesięcznika IT Professional

Natalia T.

23 grudnia 2020

🏆 🥇Czytelnicy i redakcja miesięcznika IT Professional po raz dziewiąty uhonorowali najlepsze rozwiązania wykorzystywane w codziennej pracy informatyków i menedżerów IT. 

Jedną ze statuetek przyznano oprogramowaniu Bitdefender GravityZone Business Security 6.17.3. Jest to kolejne wyróżnienie uzyskane przez firmę Bitdefender w ciągu minionych dwunastu miesięcy.

Wyniki plebiscytu zostały ogłoszone na stronie internetowej IT Professional pod koniec listopada 2020 r., a następnie opublikowane w grudniowym wydaniu miesięcznika. Uroczystość rozdania nagród odbyła się w tradycyjnej formie, oczywiście z zachowaniem warunków reżimu sanitarnego. Nagrodę odebrała firma Marken Systemy Antywirusowe, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy Bitdefender w naszym kraju. Program został uhonorowany tytułem PRODUKT ROKU 2020 w kategorii oprogramowanie i rozwiązania chmurowe – antywirusy.

🏆 🥇GravityZone stale zajmuje czołowe miejsca w niezależnych testach, zapewniając bezpieczeństwo firmom różnej wielkości.

Pojedyncza konsola zarządzająca zapewnia kompleksową ochronę stacji roboczych i serwerów, fizycznych lub wirtualnych, a także informuje o czynnikach ryzyka, wykrywając ryzykowne błędne konfiguracje systemu operacyjnego i oprogramowania oraz nadając im priorytety.

Bitdefender®
rozwiązania biznesSprawdź nasze wielokrotnie nagradzane produkty i wybierz ten, który odpowiada Twoim zapotrzebowaniom.

GravityZone Business Security łączy uczenie maszynowe i heurystykę z sygnaturami i innymi technikami, aby zapewnić ochronę przed wszystkimi typami złośliwego oprogramowania, a także zagrożeniami takimi jak phishing, ransomware, exploity i zero-days. Pionierskie i opatentowane technologie, takie jak Process Inspector i algorytmy uczenia maszynowego, są używane i rozwijane od 2008 roku.

Program Bitdefender GravityZone jest kompleksowym rozwiązaniem zabezpieczającym, które zapewnia najlepszą ochronę i wysoką wydajność. Oferuje scentralizowane zarządzanie, łatwe wdrażanie i swobodę wyboru między konsolą zarządzania w chmurze lub lokalną konsolą zarządzania.

ZOBACZ OFERTĘ GRAVITYZONE

GravityZone Advanced Business Security może zapewnić ochronę nieograniczonej liczbie komputerów stacjonarnych, laptopów, serwerów i urządzeń mobilnych (maszyn fizycznych lub wirtualnych). Advanced Business Security opiera się na warstwowej platformie ochrony punktów końcowych nowej generacji. Dzięki sprawdzonym technikom uczenia maszynowego, analizie behawioralnej i ciągłemu monitorowaniu uruchomionych procesów najlepiej w branży zapobiega, wykrywa i blokuje zagrożenia.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że wiele niezależnych instytucji i redakcji docenia produkty Bitdefender i to nie tylko w Polsce. Na naszym lokalnym rynku z roku na rok docenia je także coraz więcej klientów, co również bardzo nas cieszy – powiedział Marek Markowski właściciel firmy Marken systemy antywirusowe.


Autor


Natalia T.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy