Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz
Bitdefender

PARTNER ADVANTAGE NETWORK

Program partnerski dla resellerów

  • #1 w rankingu technologii expertów
  • Prosta, łatwa i ukierunkowana współpraca
  • Dożywotnie, chronione przychody okresowe

Poradnik

Korzyści z programu Partner Advantage Network są dostosowane do obsługi każdego typu partnera w najbardziej efektywny sposób.

Dlaczego Bitdefender

Dowiedz się, dlaczego powinieneś zostać naszym partnerem.

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami jeśli możemy jakoś pomóc.

Dołącz do przyszłości Cyber-Security już teraz

Dzięki naszemu wyjątkowemu podejściu skoncentrowanemu na kanałach stworzyliśmy silną sieć ponad 20 000 partnerów na całym świecie, oferujących natychmiastowy dostęp do innowacyjnych zasobów i korzyści, które zapewniają rozwój każdego biznesu.

Nie jesteś jeszcze przekonany?

Niżej przedstawiamy dodatkowe benefity współpracy z nami

Dlaczego wybrać

BITDEFENDER

Unikalne podejście programu partnerskiego Bitdefender umożliwia partnerom biznesowym osiąganie wysokich zysków, otrzymywanie ochrony konta i dostęp do kampanii generowania potencjalnych klientów, wszystko w oparciu o sprzedaż unikalnych i najwyżej ocenianych produktów wraz ze skutecznym wsparciem i narzędziami.

#1 wybór ekspertów pod względem technologicznym.
Szybka i prosta współpraca z konkretnymi celami
Lifetime Recurrent & Protected Revenues.
Nagradzana ochrona

Wiodąca na świecie jakość wiąże się z uznaniem. Rok po roku Bitdefender zdobywa najbardziej pożądane nagrody w branży. Certyfikowana przez ekspertów nasza reputacja doskonałości została dostrzeżona przez media i opinię publiczną.

Zawsze na czasie

Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów i narzędzi i wiemy, że nasi partnerzy muszą być na bieżąco. Słuchając naszych partnerów, ufamy im i cenimy ich opinie. Dlatego dzięki naszemu systemowi komunikacji naszym partnerom niczego nie umknie.

Gwarantowane efekty

Kluczową filozofią firmy Bitdefender jest to, że ciągły sukces pojawia się, gdy wyniki są bezpośrednio i hojnie nagradzane. Dlatego nasi partnerzy otrzymują wysokie marże i premie za wybitne wyniki.

Dzisiejsza technologia

Jako partner Bitdefender dostarczysz GravityZone, unikalne rozwiązanie bezpieczeństwa z możliwością zmniejszenia całkowitych kosztów zabezpieczania punktów końcowych w środowiskach fizycznych, zwirtualizowanych i chmurowych, poprzez wysoce wydajne zarządzanie oraz najwyższą ochronę i wydajność.

Kompleksowe wsparcie

Ludzie są najcenniejszym zasobem Bitdefender. Czegokolwiek potrzebujesz, kiedykolwiek tego potrzebujesz, przekonasz się, że mamy odpowiednich ludzi, którzy pomogą Ci się rozwijać i odnosić sukcesy. Co więcej, otrzymujesz bezpłatną sprzedaż i materiały techniczne stworzone specjalnie, aby pomóc Ci w pozycjonowaniu, sprzedaży i dostarczaniu rozwiązań bezpieczeństwa Bitdefender.

Rejestracja nowych szans

Jako partner Bitdefender masz dostęp do wspaniałych narzędzi, takich jak Rejestracja Nowych Szans, aby nagradzać Cię za identyfikowanie, opracowywanie i zamykanie nowych transakcji. Rejestrując każdą nową możliwość, otrzymujesz dodatkową marżę za konkretną transakcję i masz pewność, że wszystkie firmy są zamknięte, bez względu na ich wartość.

Usatysfakcjonowani i powracający klienci

Bitdefender dostarcza wysokiej jakości usługi i technologię, zapewnia bezpieczeństwo i satysfakcję naszych użytkowników. Doskonałość technologiczna przekłada się na bezpośrednie korzyści dla naszych partnerów. Klienci oszczędzają czas, zapobiegając infekcjom, co skutkuje obniżonymi kosztami operacyjnymi, a dla partnerów oznacza to wzrost lojalności i satysfakcji klientów.

Zintegrowane narzędzia

Ponieważ nie przestajemy się doskonalić, nieustannie dopracowujemy system i wprowadzamy nowe funkcje, aby sprostać Twoim potrzebom, takie jak portal PAN, gdzie możesz znaleźć wszystko, 24/7, nasza platforma eLearningowa, która oferuje bezpłatną sprzedaż online i kursy techniczne i certyfikaty dla naszych rozwiązań lub Lokalizator Partnerów.

Program dla stałych pratnerów

Jako stały partner otrzymujesz dodatkową ochronę przed odnowieniem i większe nagrody za zainwestowanie większego wysiłku w utrzymanie i wzmocnienie relacji z naszymi klientami oraz w zapewnienie odnowienia licencji na rozwiązania Bitdefender.

Sukces partnerów

Zobacz, jak współpraca z Bitdefender może pomóc Twojemu biznesowi

Partnerzy Online

Jako partner Bitdefender otrzymujesz mozliwość promowania naszych nagradzanych rozwiązań polepszających bezpieczeństwo oraz mieć z tego zyski finansowe

Zostań Partnerem Online

3 Proste kroki by zostać resellerem Bitdefender

Twój sukces jest dla nas bardzo ważny. By czerpać pełne korzyści ze współpracy z Bitdefender zalecamy wykonanie tych prostych kroków.

Krok 1. Dołącz

Partner Advantage Network to sieć, w której stworzysz krótki profil firmy i automatycznie otrzymasz dane dostepowe do portalu PAN

Krok 2. Odkrywaj

Poznaj najlepszy antywirus! Dowiedz się więcej o produktach Bitdefender i korzyści które możesz zyskać dzięki nim.

Krok 3. Zacznij

Odkryj nowe mozliwości i zwiększ swój dochód dzięki więzi stworzonej z systemem dystrybucji Bitdefender

DOŁĄcz

Potrzebujesz pomocy? skontaktuj się