Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

Pełne Szyfrowanie Dysku – nowa funkcja Bitdefender zabezpieczająca firmę

Kuba / is8.pl

7 lipca 2017

Eksperci z firmy Bitdefender nieustannie pracują nad ulepszeniem rozwiązań ochrony użytkowników, poprawą wydajności i użytkowania programów antywirusowych. Powstają nowe produkty i funkcje, aby móc zaoferować jeszcze lepsze zabezpieczenie przed cyber-atakami oraz możliwość optymalnego zarządzania funkcjami bezpieczeństwa.

Pełne Szyfrowanie Dysku – już dostępne w Polsce

>pobierz ulotkę dotyczącą nowej funkcji<

W połowie sierpnia, w programach Bitdefender udostępniona została funkcja Pełnego Szyfrowania Dysku (Full Disk Encryption). Konsola GravityZone w wersji on-premise i cloud, została stworzona dla klientów biznesowych. Rozwiązanie antywirusowe zostało zaopatrzone w nową opcję, dzięki której możliwa jest jeszcze lepsza ochrona punktów końcowych w firmie.

GravityZone Full Disk Encryption jest istotnym składnikiem warstwy utwardzającej i kontrolującej. Pełne szyfrowanie dysku GravityZone wykorzystuje mechanizmy szyfrowania urządzeń, dostarczane przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault), w celu zapewnienia zgodności i wydajności. FDE jest w pełni zintegrowany z konsolą GravityZone i agentem, co umożliwia szybkie i bezproblemowe wdrażanie szyfrowania dysków.

GravityZone FDE można nabyć jako dodatek do wszystkich obecnych produktów Bitdefender ochrony punktów końcowych. Ponadto już TERAZ można zupełnie za darmo przetestować to rozwiązanie.

Ta dodatkowa ochrona pozwoli jeszcze lepiej zabezpieczyć firmę przed zagrożeniami z zewnątrz, w szczególności przed atakami typu Ransomware – które od kilku miesięcy spędza sen z powiek przedsiębiorstwom na całym świecie.

Bitdefender®
rozwiązania biznesSprawdź nasze wielokrotnie nagradzane produkty i wybierz ten, który odpowiada Twoim zapotrzebowaniom.

 KLUCZOWE FUNKCJE FDE

 •  Zarządzanie szyfrowaniem z tej samej chmury lub lokalnej konsoli, której używasz do ochrony punktów końcowych
 •  Wykorzystywanie sprawdzonych systemów szyfrowania natywnego dla systemu Windows (BitLocker) i Mac (FileVault), które pozwala uniknąć problemów z wydajnością i nie wymaga nowego agenta
 •  Proste wdrożenie Pełnego Szyfrowania Dysku do punktów końcowych oraz zarządzanie lub przywracanie kluczy z konsoli
 •  Szyfrowanie określonych raportów, które pomagają firmom wykazać zgodność
 •  Uwierzytelnianie przed ponownym uruchomieniem

Zachowaj bezpieczeństwo i zgodność swoich danych biznesowych!

Dane są najważniejszym zasobem w gospodarce cyfrowej. Pracownicy w trakcie podróży służbowej lub podczas dojazdu do pracy, noszą przy sobie laptopa, zawierającego informacje ważne dla firmy, narażeni są na ryzyko jego utraty lub kradzieży. O ile utracone urządzenie przenośne można zrekompensować zakupem nowego, to wypłynięcie danych doprowadzi do utraty klientów, reputacji lub znacznych strat finansowych. Unikaj ryzyka kradzieży danych i zachowaj zgodność z przepisami poprzez pełne szyfrowanie dysków twardych na twoich mobilnych punktach końcowych.

ico
Nagradzany antywirus Bitdefender
Bitdefender Internet Security zapewnia najlepszą ochronę przed zagrożeniami internetowymi, bez spowolniania zasobów systemu. Został okrzyknięty Produktem Roku przez AV-Comparatives i nagrodzony przez AV-TEST za Najlepszą Ochronę i Najlepszą Wydajność.
Bitdefender Internet Security:zobacz więcej

Natywne, sprawdzone szyfrowanie

Zarządzanie Szyfrowaniem Dysków Bitdefender wykorzystuje mechanizmy szyfrowania udostępnione przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault),  korzystając z natywnego szyfrowania urządzeń, w celu zapewnienia zgodności i wydajności. Nie wymaga wdrażania dodatkowego agenta, ani instalacji głównego serwera zarządzania.

Łatwość wdrożenia

Korzystając z istniejącej infrastruktury zabezpieczeń końcowych (Konsoli GravityZone) do zarządzania Pełnym Szyfrowaniem Dysku, proces wdrażania jest szybki i prosty. Po uruchomieniu modułu zarządzania szyfrowaniem na istniejącej konsoli, wdrożenie szyfrowania na punkty końcowe może zostać centralnie zainicjowane i w pełni zarządzane.

Jedna konsola do ochrony punktów końcowych i zarządzania szyfrowaniem

Konsola GravityZone jest teraz punktem kompleksowej kontroli, służącym nie tylko do ochrony punktów końcowych przed złośliwym oprogramowaniem lub atakami docelowymi, ale również do raportowania zgodności i odzyskiwania klucza szyfrowania. Prostota i łatwość zarządzania pozwoli personelowi ochrony pracować skuteczniej.

Szyfrowanie w postaci rozszerzenia dostępne dla klientów i usługodawców

Szyfrowanie jest dostępne dla usługodawców jako opcjonalna usługa rozliczeniowa z licencją miesięczną ,,pay-per-use’’ i roczną, która może zostać dodana do istniejących produktów dla stałych klientów i partnerów. Nowy moduł zarządzany jest z tej samej konsoli, z której korzystają dziś klienci i dostawcy usług miesięcznych.

Integracja z Active Directory – już dostępna po najnowszej aktualizacji!

Pełne Szyfrowanie Dysku to nie jedyne zmiany w funkcjach oferowanych przez rozwiązania marki Bitdefender. Konsola GravityZone jest teraz w stanie także rozpoznać i zintegrować punkty końcowe połączone z domeną usługi Active Directory. Zasobnik sieciowy wyświetli punkty końcowe i grupy AD w specjalnym drzewie sieci, obok grup niestandardowych.

Integracja z Active Directory jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich klientów korzystających z rozwiązań Bitdefender dla biznesu.

Aby dostawać informacje o najnowszych funkcjach i zmianach wprowadzanych do rozwiązań antywirusowych marki Bitdefender, wystarczy >> zapisać się do newslettera. Dzięki naszym wiadomościom nasi subskrybenci zawsze są na bieżąco odnośnie nowych zagrożeń w sieci i dostają porady, które pozwalają im zachować bezpieczeństwo.

Bądź bezpieczny, bo na to zasługujesz.

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

www.bitdefender.pl


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy