Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Proces aktualizacji produktów GravityZone

Kuba / is8.pl

10 stycznia 2018

3 stycznia 2018 r. Zespół Projektu Zero, uruchomiony przez Google, opublikował szczegóły dotyczące krytycznych luk procesora, nazwanych: Meltdown i Spectre. Okazuje się, że problem ten dotyczy większości procesorów, dostępnych na rynku przez ostatnich 10 lat. 

Informacje o Meltdown i Spectre zostały upublicznione 9 stycznia 2018 roku. W rezultacie nie wszyscy producenci oprogramowania zdołali wydać aktualizacje zabezpieczeń, które złagodzą niedawno ujawnione luki. 

Microsoft przygotował ważne aktualizacje i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa systemu operacyjnego 3 stycznia, a Apple ogłosił, że luka w zabezpieczeniach Meltdown w MacOSX 10.13.2 została naprawiona już w grudniu. 

Nie wszystkie dystrybucje Linuksa wydały aktualizacje zabezpieczeń. Pojawią się one już w najbliższych dniach. Aby zapewnić najlepszą wydajność i bezpieczeństwo systemów, Bitdefender przeprowadza testy zgodności ze wszystkimi pojawiającymi się aktualizacjami Systemów Operacyjnych i Hypervisorów. 

Tutaj znajdziecie Państwo zaktualizowane informacje na temat kompatybilności oraz ofertę aktualnych produktów i nadchodzących aktualizacji GravityZone. Wszystkie zespoły techniczne Bitdefender aktywnie uczestniczą w procesie aktualizacji produktów GravityZone. Informujemy, iż w ramach naszych działań, związanych z zapewnianiem najwyższej jakości usług, przed udostępnieniem klientom aktualizacji produktów, przeprowadzamy szeroko zakrojone testy techniczne. 

Prosimy o sprawdzenie naszej bazy wiedzy, w której na bieżąco zamieszczamy informacje o dostępności aktualizacji. Zalecamy zastosowanie wszystkich zatwierdzonych aktualizacji od dostawców technologii. 


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy