Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

Rozpocznij z nami beta testy Bitdefender 2016!

Kuba / is8.pl

11 sierpnia 2015

Pomóż udoskonalić najlepsze oprogramowanie bezpieczeństwa na rok 2016. Odwiedź https://www.bitdefender.com/beta i pobierz najnowsze instalatory wersji beta programu Bitdefender 2016. Dzięki nim otrzymasz dostęp do nowych i najbardziej zaawansowanych funkcji zabezpieczeń, zanim staną się one dostępne dla wszystkich!

Testy wymagają zachowania kilku zasad, jednak najbardziej aktywni testerzy zostaną nagrodzeni wyjątkowymi nagrodami: tabletem Surface Pro 3, smartwatchem, Samsungiem Galaxy A5, a 100 najaktywniejszych testerów otrzyma roczną licencję nowego Bitdefender Total Security Multi-Device.  

Każdy z testerów zdobywa punkty nie za ilość zgłaszanych błędów, ale za to jak są poważne. Aby zwiększyć swoje szanse na wygranie jednej z nagród zachęcamy wszystkich (blogerów, profesjonalnych beta testerów i osoby z wiedzą techniczną) do rozpoczęcia testów centralnej konsoli (wspólnej dla systemów Mac, Windows i Android) i przede wszystkim trzymania się wytycznych testów.

Producent dołożył wszelkich starań, aby produkty przeznaczone do użytku dla domu, od początku współpracowały z Windows 10. Oczywiście dodano również nowe funkcje, takie jak ochrona przed ransomware, który przetrzymuje dla okupu ważne dokumenty, filmy i zdjęcia rodzinne. Nie należy także zapominać o nowym firewallu, który został przebudowany od podstaw, aby zapewnić jeszcze lepszą ochronę sieci. Od teraz również, dzięki synchronizacji danych, Bitdefender Portfel może być używany na wszystkich urządzeniach z systemem Windows. Dodaliśmy również nowy generator haseł, który pomoże użytkownikom na wybranie bezpiecznego hasła, dzięki czemu każde konto może być chronione silnym, a zarazem różnym hasłem. Najnowszą linię dla domu zaprojektowano w oparciu o technologię bezpieczeństwa Bitdefender, która otrzymała wiele nagród, mi.in.: AV-Test, AV-Comparatives, PC Mag i inne. Poprzednia linia produktów (2015) została również doceniona przez czołowe, polskie czasopisma komputerowe, takie jak: Pc World, Pc Format oraz Chip. Jeśli zaciekawiliśmy naszych czytelników, zapraszamy do odwiedzenia https://www.bitdefender.com/beta i dołączenia do testów najlepszego rozwiązania zabezpieczającego, które jest dostosowane do niestandardowych potrzeb. Zapisy testerów przyjmowane są do 24 sierpnia 2015 roku.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy