Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Rozwiązania Bitdefender zostały wyborem redakcji PC MAG

Kuba / is8.pl

29 czerwca 2015

Miło nam poinformować, że Bitdefender Antivirus Plus, Internet Security i Total Security zyskały uznanie PC MAG. Wyróżnienie to jest kolejnym potwierdzeniem, że produkty Bitdefender są najbardziej skuteczne i najłatwiejsze w użytkowaniu.

„Ochrona najwyższego poziomu, pokonała nasze własne testy antyphishingowe” – to słowa dziennikarzy PC MAG, które opisują linię produktów Bitdefender dla konsumentów.

Rok 2015 jest kolejnym dobrym rokiem dla oprogramowania Bitdefender. Oprogramowanie używane przez ponad pół miliarda klientów, zdobywa wiele głównych nagród i wyróżnień, w tym: Produkt Roku od AV-Comparatives w lutym, 36 nagrodę VB Spam w maju i doskonały wynik we wszystkich kategoriach testów przeprowadzonych przez AV-Test.

Bitdefender Antivirus Plus 2015 oferuje narzędzia do znacznego wzmocnienia prywatności i wydajności systemu. Bitdefender Internet Security 2015 cicho działa w tle nie pytając o poradę lub atakując powiadomieniami”. Dziennikarze twierdzą również, że pakiet zabezpieczeń Bitdefender Total Security, który łączy w sobie program antywirusowy i firewall „łączy w sobie prawie każdą możliwą funkcję w jednym pakiecie, które nie zakłócają swojej pracy”.

Producent, jak i przedstawiciel oprogramowania w Polsce, firma Marken Systemy Antywirusowe jest dumny z wyróżnienia przyznanego przez PC MAG oraz rosnącej liczby nagród przyznanych przez wiodące organizacje na całym świecie. W ten sposób wynagradzana jest ciężka praca producenta dla 500 milionów ludzi na całym świecie, którzy korzystają z tej technologii bezpieczeństwa. 


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy