Seminarium „Współczesne zagrożenia cyberprzestrzeni”

„Pracodawcy Pomorza” oraz Halma Investment Company z Gdańska zapraszają na spotkanie seminaryjne, podczas którego zaprezentowane zostaną tematy związane z trendami w zagrożeniach cybernetycznych oraz określą aktualną strategię firm IT w ekspansji globalnej.

Ludzie oglądający wydarzenie

Spotkanie odbędzie się 30 czerwca 2015 o godz. 10.00 w siedzibie „Pracodawców Pomorza” przy Al. Zwycięstwa 24 w Gdańsku.

Współczesne zagrożenia cyberprzestrzeni

Program spotkania:

  1. Światowe trendy w zabezpieczeniu sieci i systemów przed infekowaniem i kradzieżą informacji, trendy w zagrożeniach cybernetycznych, bezpieczeństwa państw na przykładzie rozwiązań proponowanych i wdrażanych przez Bitdefender SRL.
  2. Nowe i wirtualne środowiska informatyczne. Zagrożenia i trendy w bezpieczeństwie w technologiach informatycznych.
  3. Strategie firm IT w ekspansji globalnej

Prezentacje i dyskusje na temat współczesnych zagrożen prowadzić będzie:

Maciej Dziobek – Business Development Director BITDEFENDER, pracuje w sprzedaży i biznesie międzynarodowym od 2001 roku, a w branży IT od 2002. Zajmował wysokie stanowiska menedżerskie w kilku firmach informatycznych. Posiada głęboką wiedzę na temat rynków i trendów w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych. Jednocześnie może pochwalić się sukcesami w zakresie rozwijania rynków zagranicznych, negocjacji, zarządzania zespołami wielokulturowymi. Z marką Bitdefender związany jest 7 lat. Obecnie odpowiedzialny jest za rozwój biznesu firmy w Europie Centralnej, Wschodniej i rynkach Azjatyckich.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa

Zgłoś się/Zapisz się

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments