Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Sferis wprowadza programy antywirusowe Bitdefender do swojej oferty.

Kuba / is8.pl

26 maja 2017

Sferis spółka z o.o. – dynamicznie rozwijająca się, specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej oferująca produkty elektroniki użytkowej wraz z firmą Marken Systemy Antywirusowe, dystrybuującą rozwiązania Bitdefender w Polsce – jedne z najskuteczniejszych w dziedzinie systemów antywirusowych – podpisała umowę, dzięki czemu programy Bitdefender są już dostępne dla klientów sklepów Sferis.

Sferis rozszerzył na stałe swoją ofertę o programy antywirusowe Bitdefender.

Dla klientów sklepu dostępne będą programy dla użytkowników domowych i małych firm m.in. Bitdefender Total Security Multi-Device, Bitdefender Family Pack, Bitdefender Internet Security, Bitdefender Antivirus Plus, Bitdefender Antivirus for Mac, Bitdefender Mobile Security.

Z tej okazji przez cały maj 2017, przy zakupie wybranych smartfonów, tabletów oraz laptopów oferowanych przez Sferis, można również kupić pełne roczne licencje programów antywirusowych Bitdefender w promocyjnej cenie.

,,Analizując ostatnio pojawiające się badania oprogramowania antywirusowego, postanowiliśmy do naszej oferty wprowadzić rozwiązania marki Bitdefender. Nie sposób nie zauważyć, że w testach przeprowadzanych przez magazyny komputerowe, oprogramowanie tego producenta osiąga zawsze najwyższe noty, a do tego cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. Dlatego też postanowiliśmy podpisać umowę z firmą Marken Systemy Antywirusowe – oficjalnego przedstawiciela marki Bitdefender w Polsce – i dołączać programy Bitdefender do oferty Sferis. Dzięki temu dajemy użytkownikom możliwość przekonania się o skuteczności tego oprogramowania antywirusowego”
– mówi Agnieszka Szczepańczyk, Product Manager spółki Sferis.

Program Bitdefender Internet Security 2017 zajął pierwsze miejsce w Największym Raporcie Bezpieczeństwa przeprowadzanym przez magazyn Komputer Świat w numerze 5/2017.

Uzyskał również certyfikat TOP PRODUCT w tegorocznych badaniach przeprowadzanych na programach antywirusowych przez niezależny instytut AV-Test (04.2017).

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy