Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz
Wróć do Aktualności

26 marca 2024

Bitdefender, światowy lider cyberbezpieczeństwa, ogłosił, że CRN®, marka The Channel Company, po raz kolejny przyznała Bitdefender Partner Advantage Network prestiżową ocenę 5 gwiazdek w kategorii Partner 2024. Oznacza to, że dziewiąty rok z rzędu Bitdefender uzyskał najwyższą ocenę przewodnika CRN.

CRN

Przewodnik CRN na rok 2024 – świetne wyniki Bitdefender

Przewodnik po programach partnerskich CRN na rok 2024 zawiera niezbędne informacje dla dostawców usług zarządzanych (MSP), sprzedawców z wartością dodaną (VAR) i integratorów systemów, którzy badają programy partnerskie dostawców technologii w celu znalezienia tych, które najlepiej spełnią ich potrzeby biznesowe. Przewodnik ocenia dostawców na podstawie wymagań programu oraz ofert, takich jak szkolenia i edukacja partnerów, wsparcie przed i posprzedażowe, programy i zasoby marketingowe, wsparcie techniczne jak również komunikacja.

Ocena 5 gwiazdek przyznawana jest firmom, które zbudowały swoje programy partnerskie, aby wykraczać poza standardowe zaangażowanie w tworzenie silnych, dochodowych i skutecznych partnerstw kanałowych.

„W miarę zwiększania się powierzchni ataków i stale rosnącej częstotliwości cyberataków na całym świecie, nasi partnerzy dystrybucyjni odgrywają kluczową rolę w dostarczaniu rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa, które pomagają organizacjom zapobiegać zagrożeniom, wykrywać je i reagować na nie, jednocześnie obniżając ogólne ryzyko w dowolnym środowisku” – powiedział Dan Russell, dyrektor kanałów północnoamerykańskich w Bitdefender. „Osiągnięcie statusu 5 gwiazdek w szanowanym Przewodniku po programie partnerskim CRN dziewiąty rok z rzędu odzwierciedla nasze niezachwiane zaangażowanie w dostarczanie najlepszych w swojej klasie technologii, usług, szkoleń i wsparcia w zakresie cyberbezpieczeństwa, aby pomóc naszym partnerom handlowym odnieść sukces, jednocześnie wzmacniając zaufanie i lojalność wobec swoich klientów.”

Jakość wsparcia i zasobów oferowanych przez dostawców technologii w ramach programów partnerskich ma kluczowe znaczenie dla dostawców rozwiązań przy ocenie, z którymi dostawcami IT, usługodawcami i dystrybutorami warto współpracować w celu tworzenia światowej klasy rozwiązań technologicznych. Elementy programu, takie jak zachęty finansowe, pomoc w sprzedaży i marketingu, szkolenia oraz certyfikacja, a także wsparcie techniczne, mogą wyróżnić dostawców i odegrać kluczową rolę w pobudzaniu długoterminowego wzrostu ich partnerów.

Sieć Bitdefender Partner Advantage Network zostaje nagrodzona

Sieć Bitdefender Partner Advantage Network umożliwia dziesiątkom tysięcy dostawców usług zarządzanych (MSP), sprzedawców z wartością dodaną (VAR) i integratorów systemów w dostarczaniu zaawansowanych produktów i usług cyberbezpieczeństwa Bitdefender w zakresie ochrony punktów końcowych (EPP), rozszerzonego wykrywania i reagowania punktów końcowych (XDR) , wykrywania i reagowania na punktach końcowych (EDR), bezpieczeństwo w chmurze oraz zarządzane wykrywanie i reagowanie (MDR) w ponad 170 krajach.

„Partnerzy Bitdefender odnoszą sukces, korzystając z szerokiej gamy zasobów, w tym narzędzi sprzedażowych i marketingowych, możliwości zarządzania kontem, korzystania z portalu partnerskiego, dostępu do bazy wiedzy Bitdefender, rad finansowych, rejestracji nowych możliwości, programu potencjalnych klientów, społeczności internetowej MSP, konkurencyjnych szkoleń i certyfikatów oraz szkoleń praktycznych, dla zespołów do spraw cyberbezpieczeństwa” – mówi Dariusz Woźniak z firmy Marken Systemy Antywirusowe, polskiego dystrybutora oprogramowania Bitdefender.

„Wyróżnienie na tej liście odzwierciedla wartość programów partnerskich wyróżnianych dostawców oraz ich zaangażowanie w ewolucję wraz z dostawcami rozwiązań i wspieranie sukcesu kanałów IT” – powiedziała Jennifer Follett, wiceprezes ds. treści i redaktor naczelny CRN w firmie The Channel Company na USA. „To wyróżnienie umożliwia dostawcom rozwiązań odkrywanie dostawców, którzy dotrzymują kroku zmieniającym się wymaganiom ich działalności i klientów. Dzięki Przewodnikowi po programach partnerskich CRN na rok 2024 dostawcy rozwiązań mogą uzyskać dostęp do szczegółowego wglądu w unikalne mocne strony każdego programu partnerskiego oraz dostawców, którzy wykazują zaangażowanie na rzecz swojej społeczności partnerów”.

Źródło: https://www.bitdefender.com/news/bitdefender-partner-advantage-network-achieves-5-star-rating-in-2024-crn-partner-program-guide.html

Pobierz plik PDF

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Marken Systemy Antywirusowe jako źródła.

Dane kontaktowe:

Sklep internetowy

sklep@bitdefender.pl

Pomoc techniczna

pomoc@bitdefender.pl

Marketing

promocje@marken.com.pl

Centrala

kontakt@marken.com.pl

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy