Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

BlogZagrożenia Internetowe

Świadomość zagrożeń podstawą bezpieczeństwa danych. Współpraca z Reset2

Kuba / is8.pl

19 stycznia 2018

Ostatnio wiele mówi się o zagrożeniach, które czyhają na nieświadomych użytkowników komputerów. Firma Reset2 postanowiła pogłębić ich świadomość , dlatego też rozpoczęła współpracę z producentem oprogramowania antywirusowego Bitdefender.W związku z tym do każdego programu Reset2, z serii Standard, dołączane jest oprogramowanie Bitdefender, z bezpłatną licencją na 3 miesiące!

reset2

Wystarczy moment, aby stracić dane

Ubiegły rok pokazał nam, jak wiele zagrożeń czyha na nasze dane. Jesteśmy w stanie im zapobiec, zaopatrując się w odpowiednie oprogramowanie antywirusowe, chroniące nasze pliki. Warto polegać na aplikacji, która będzie „tarczą” naszego komputera. Musimy nauczyć się ufać odpowiednim zabezpieczeniom i korzystać z ofert tych firm, które nam je proponują. Do takiej z pewnością należy firma Reset2, która postanowiła nawiązać współpracę z czołowym producentem oprogramowania antywirusowego. Owocem kooperacji jest dołączana do zakupionego programu Reset2, trzymiesięczna licencja na Bitdefender Internet Security 2018. Jest to antywirus, antyspam, antyphising, firewall i kontrola rodzicielska w jednym.

Ty pracujesz, on zabezpiecza dane

Oprogramowanie, które dołącza firma Reset2, to zaawansowana ochrona Twojego komputera. Bitdefender Internet Security 2018 zapewnia wielowarstwowe zabezpieczenie przed ransomware. Wykrywa zagrożenia na podstawie ich zachowań, zapobiegając infekcjom i chroniąc najważniejsze dokumenty przed szyfrowaniem ransomware. Dzięki Bitdefender Internet Security 2018 możesz przestać martwić się utratą danych i pieniędzy i zacząć bezpiecznie i beztrosko serfować po internecie.

Warto również dodać, że Bitdefender to produkt nr 1 w Europie i Ameryce Północnej. Każdego roku zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia w największych niezależnych testach pod kątem ochrony, wydajności, użyteczności i bezpieczeństwa, co jest potwierdzone ochroną ponad 500 milionów punktów końcowych na całym świecie.

Jak skorzystać z promocyjnej wersji oprogramowania?

Należy przejść na stronę producenta, wpisać kod, znajdujący się w pudełku programu Reset2, a następnie pobrać program.

Reset2 już od 1992 roku wspiera przedsiębiorstwa swoim oprogramowaniem

Wprawdzie pod nazwą Reset2 Sp. z o.o. firma znana jest od 2001, jednak działalność rozpoczęła już w 1992 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się tworzeniem, sprzedażą oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Specjalizuje się w systemach płacowo-kadrowych. Od 1992 roku Reset2 stworzył już 4 generacje tych systemów. Aktywnych użytkowników programów: R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO jest już ponad 15 tysięcy. Oznacza to, że około milion pracowników w Polsce ma naliczane wynagrodzenia przy pomocy programów rodziny R2płatnik, które tym samym wyznaczają standardy w zakresie oprogramowania płacowo-kadrowego.

Z pełną ofertą programów Reset2 można zapoznać się na stronie: https://www.reset2.pl/oferta/standard


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy