Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Certyfikowane Szkolenie

Bezpieczeństwo Twoje i klientów firmy jest bezcenne. Biorąc udział w szkoleniu zadbasz o nich, wykorzystując pełny potencjał rozwiązań GravityZone. Trzymaj rękę na pulsie niezależnie od sytuacji.
Esencja konfiguracji bezpieczeństwa pod potrzeby firmy
Komplementarne przygotowanie na każdą sytuację
Czerpanie wiedzy i możliwość zadania wszelkich pytań ekspertom z dziedziny cyberbezpieczeństwa
Imienny certyfikat

Audyt i optymalizacja ustawień

Czy Twoje urządzenia są tak naprawdę bezpieczne? Czy masz pewność, że Twój program antywirusowy jest w pełni wydajny i odpowiednio skonfigurowany?

Twoje dane to podstawa zaufania oraz bezpieczeństwa Twojej firmy. Dlatego nasz zespół ekspertów i inżynierów przeprowadzi dla Ciebie dogłębny audyt cyberbezpieczeństwa. Sprawdzi i zidentyfikuje najmniejsze luki w ochronie. Dowiesz się o ewentualnych zagrożeniach i możliwościach jakie należy podjąć aby je wyeliminować.

Asysta wdrożeniowa i Pełne wdrożenie

Czy to Twój pierwszy prawdziwy kontakt z Bitdefender GravityZone? Czy potrzebujesz pomocy we wstępnej konfiguracji zakupionego oprogramowania antywirusowego?

Nasi specjaliści zapewnią Ci profesjonalną pomoc w zakresie wstępnej konfiguracji Twojego zakupu. Nasz inżynier wprowadzi Cię w podstawy działania naszego rozwiązania abyś w przyszłości mógł sam zarządzać swoim systemem antywirusowym.

Usługi serwisowe

Zastanawiasz się, czy Twoje oprogramowanie antywirusowe działa prawidłowo? Chciałbyś upewnić się, że cały system jest prawidłowo skonfigurowany?

Dzięki naszej usłudze będziesz miał pewność, że Twoja firma jest odpowiednio zabezpieczona. Inżynier przeprowadzi audyt ustawień upewniając się, że wszystko działa prawidłowo.

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy