Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Aktualności

Trendy 2020 pojawiające się w preferencjach cyfrowych dzieci. Do widzenia, Fortnite, cześć dziewczyny VSCO!

Jakub T.

19 grudnia 2019

Chociaż klasyki, takie jak Minecraft i Fortnite, wciąż znajdują się w rankingu ulubionych aktywności cyfrowych dla dzieci w Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanadzie i Australii, nowe trendy i nazwiska pojawiają się na listach najlepszych dzieci, zgodnie z platformą udostępniania treści bezpieczną dla dzieci PopJam. Każdego roku pytają dzieci na platformie o swoich ulubionych i zestawiają najczęstsze odpowiedzi, aby zidentyfikować trendy i tematy .

Chcemy zachęcić rodziców do odgrywania aktywnej roli w cyfrowym życiu ich dzieci, 
a jednocześnie staramy się ułatwić cyfrowe rodzicielstwo, pomagając im z przydatnymi informacjami. Więc jeśli jesteś rodzicem, miej oko na te nazwiska i motywy, ponieważ możesz usłyszeć ich więcej w przyszłym roku.

Prognozy dla dzieci dotyczące noworocznych trendów online

Trzy największe trendy na 2020 r. To dziewczyny VSCO, Tik Tok i Roblox / Fortnite , według dzieci w PopJam. Pisaliśmy tutaj o Tik Tok i prawdopodobnie znasz już Fortnite ( pamiętaj jednak o ryzyku hazardu ).

Termin dziewczyna VSCO odnosi się do popularnej subkultury składającej się z nastolatków, którzy są bardzo świadomi społecznie i podążają za pewnymi modowymi wyborami: zbyt duże koszulki i bluzy z kapturem, szorty, obuwie codzienne i marszczone włosy i nadgarstki. Butelki z wodą Hydro Flask i plecaki Fjällräven Kånken są popularne wśród dziewcząt VSCO, zjawisko, które było ogromne w tym roku na wszystkich platformach społecznościowych. Dołączają do nich inne „typy”, takie jak E-dziewczynki / E-chłopcy (gracze, którzy lubią cosplay i często postrzegani jako kolorowe emo) i Miękkie dziewczyny (pastelowe, wrażliwe dziewczyny, które uwielbiają miękkie zabawki i spinki do włosów).

Inne często wymieniane trendy to Instagram, środowisko / zmiany klimatu, YouTube, memy, Frozen 2, gry, Gacha, dabbing, Hit the Woah.

ico
Nagradzany antywirus Bitdefender
Bitdefender Internet Security zapewnia najlepszą ochronę przed zagrożeniami internetowymi, bez spowolniania zasobów systemu. Został okrzyknięty Produktem Roku przez AV-Comparatives i nagrodzony przez AV-TEST za Najlepszą Ochronę i Najlepszą Wydajność.
Bitdefender Internet Security:zobacz więcej

Ulubione dzieci YouTube

Norris Nuts są zdecydowanie ulubieńcami dzieci, przodując w Wielkiej Brytanii i Irlandii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Rodzinny kanał vlogowy z udziałem surferki Sabre Norris i jej rodzeństwa w serii komediowych vlogów, wyzwań i innych zabawnych filmów ma ponad 3,4 miliona subskrybentów i prawie miliard wyświetleń filmów (ponad 800 milionów). 
Ta siedmioosobowa rodzina zrobiła wszystko, od rywalizacji w profesjonalnych wydarzeniach w surfingu i deskorolce, po sporty olimpijskie i samodzielnie produkujące cztery przeboje w iTunes, Spotify i YouTube z ponad 20 milionami odtworzeń.

Inni popularni vlogerzy to:

Sis vs Bro – Karina i Ronald łączą siły, aby rzucać sobie wyzwania w niezliczonych zabawnych filmach z wyzwaniami, gotowaniem i grami.

Just Ameerah – znana z filmów dla majsterkowiczów, życiowych hacków i vlogów, jest sensacją na YouTube dzięki kanałowi o nazwie Just Ameerah. Przepisy na szlam, delikatne kreacje dla majsterkowiczów i inne zabawne filmy pomogły jej dotrzeć do 2,6 miliona subskrybentów.

Chad Wild Clay to popularny YouTuber znany z publikowania na swoim kanale utworów, wrażeń, parodii, piosenek itp. Znany również jako superbohater „Fruit Ninja”, świetnie radzi sobie z wyzwaniami i samouczkami dla majsterkowiczów.

Flamingo to amerykański entuzjasta gier wideo, który zdobył ponad 1,2 miliona subskrybentów, publikując na swoim kanale zabawną zawartość Roblox.

Wskazówki dla rodziców, którzy chcą pozostać modni

– Bądź na bieżąco z mediami i technologią, z której korzystają twoje dzieci. Na przykład 
w przyszłym roku specjaliści Pop Jam sugerują poszukiwanie ich na YouTube:

 • Szpieg Ninja (Chad Wild Clay)
 • Baby Yoda
 • VSCO girls przeciwko E-girls (TikTok)
 • MovieFlame
 • PewDiePie – Vibe Check
 • OK Boomer

– Oglądaj z nimi ulubione filmy dzieci i rozmawiaj o tym, co oglądają.

– Pomóż im rozwinąć umiejętności krytycznego myślenia i zastosuj je online

– Przypomnij im o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i prywatności w Internecie

Tematy wpływające na dzieci stanowią okazję do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Jest szansa, że wy, matki, również jako nastolatki stosowaliście scrunchy, więc w końcu nic nowego nie jest.


AutorArtykuły które mogą Ci się spodobać

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy