Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlogCiekawostki

Udział polskiego dystrybutora w Bitdefender Country Partners Summit 2023

Julia N

23 maja 2023

W dniach 7-11 maja w Barcelonie miał miejsce Bitdefender Country Partners Summit 2023 – zjazd światowych partnerów marki Bitdefender. Podczas kilkudniowej konferencji na szczycie producent wiodącego rozwiązania antywirusowego podsumował miniony rok, jak również omówił plany na przyszłość i wskazał kierunki dalszego rozwoju.

Uczestnicy Bitdefender Country Partners Summit 2023

W wydarzeniu uczestniczył m.in. Łukasz Fijałkowski, Business Development Manager firmy Marken Systemy Antywirusowe, która jest polskim dystrybutorem oprogramowania Bitdefender. „Był to świetny czas na networking, na zacieśnianie przyjaźni i relacji oraz dzielenie się pomysłami i doświadczeniami z producentem Bitdefendera i partnerami z całego świata” – powiedział po powrocie z tegorocznego Bitdefender Country Partners Summit.

Warto wspomnieć, że w konferencji brał udział także Marc Gené, przedstawiciel Ferrari F1 Racing Team, strategicznego partnera Bitdefendera. Partnerstwo to zrodziło się w ubiegłym roku dzięki wspólnej pasji do wysokiej wydajności i technologicznych innowacji. Z całą pewnością współpraca między tymi znakomitymi markami będzie się rozwijać. Udział Gené w Bitdefender Country Partners Summit 2023 stanowi dobry omen dla przyszłych relacji.

zdjęcie z konferencji - Marc Gene na tle ekranu

Autor


Julia N

Mieszkam w Sopocie. Do moich codziennych zadań należą przede wszystkim różnego rodzaju prace redakcyjno-korektorskie. Pracując w branży IT, sukcesywnie i z satysfakcją podnoszę swoje kompetencje w tym zakresie. W wolnych chwilach lubię czytać książki i układać puzzle w Internecie.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy