Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

VPN – nowa funkcja w Bitdefender w programach dla domu i małej firmy!

Kuba / is8.pl

13 lutego 2018

Internet od pewnego momentu stał się nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Posługujemy się nim zarówno w celach prywatnych, jak i służbowych. Większość z nas cierpi na chroniczny brak czasu, dlatego wykorzystujemy każdą wolną chwilę podczas jazdy pociągiem, siedząc w kawiarni, czy lecąc samolotem, do szybkiego załatwienia spraw bieżących jak zakupy, wykonanie przelewu, wysyłka e-maili. Z racji tego tak ważna jest umiejętność bezpiecznej obsługi Internetu i świadomość zagrożeń, które możemy napotkać.

Bitdefender wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich Klientów stworzył moduł o nazwie VPN, czyli Virtual Private Network. Czym jest nowa funkcja?

Przede wszystkim gwarantuje bezpieczeństwo i prywatność podczas łączenia się z Internetem przez niezabezpieczone sieci internetowe. Ponadto umożliwia dostęp do treści blokowanych w danym kraju.

Bitdefender®
rozwiązania biznesSprawdź nasze wielokrotnie nagradzane produkty i wybierz ten, który odpowiada Twoim zapotrzebowaniom.

Bitdefender VPN zapewnia większą prywatność danych podczas podłączania się do nie zabezpieczonych sieci bezprzewodowych na lotniskach, w centrach handlowych, kawiarniach bądź hotelach. W ten sposób można uniknąć niebezpiecznych sytuacji, takich jak wykradzenie danych wrażliwych bądź też uczynienie adresu IP użytkownika dostępnym dla hakerów.

Z VPN może korzystać każdy użytkownik oprogramowania Bitdefender. Istnieje również możliwość wykupienia oddzielnej subskrypcji Premium Bitdefender VPNa, która gwarantuje ochronę 10 urządzeń jednocześnie. 

VPN funkcjonuje jako tunel pomiędzy urządzeniem użytkownika a siecią, przez którą się łączy, zabezpieczając połączenie, kodując dane przy użyciu kodowania o poziomie analogicznym do usług bankowych. Ponadto adres IP jest ukrywany, niezależnie od podejmowanej aktywności. Cały ruch jest przekierowywany przez specjalny serwer, co czyni urządzenie prawie niemożliwym do zidentyfikowania przez inne urządzenia.

ico
Nagradzany antywirus Bitdefender
Bitdefender Internet Security zapewnia najlepszą ochronę przed zagrożeniami internetowymi, bez spowolniania zasobów systemu. Został okrzyknięty Produktem Roku przez AV-Comparatives i nagrodzony przez AV-TEST za Najlepszą Ochronę i Najlepszą Wydajność.
Bitdefender Internet Security:zobacz więcej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania jeśli chodzi o moduł VPN znajdziesz w naszym dziale FAQ.

Informacje można wykorzystać podając markę Bitdefender  jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy