0
Bitdefender

Internet Security 2017

Rób swoje. Jesteś Chroniony.

 • Maksymalna ochrona przed zagrożeniami
 • Pełna wydajność bez spowolnień
 • Wi-Fi Security Advisor - zawsze zabezpiecza w podróży
 • Chroń jednym kliknięciem - pełna automatyczna ochrona
 • Prywatna zapora - żelazne zabezpieczenie danych osobowych
 • Kontrola rodzicielska - skierowana na rodzinną ochronę internetu

Ostateczna ochrona antywirusowa na Windows, bezkompromisowa prędkość

Bitdefender Internet Security 2017 daje Tobie ostateczną ochronę przeciwko zagrożeniom internetowym i zapewnia bezkompromisową prędkość i wydajność dla Twojego PC. Otrzymujesz najbardziej wydajny pakiet bezpieczeństwa internetu na rynku bez spowalniania systemu.

Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Internet Security 2017 zawiera funkcje aby chronić Twoje prywatne życie, takie jak: zapora, kontrola rodzicielska i szyfrowanie plików. A z włączonym Autopilotem Bitdefender automatycznie podejmuje najlepsze decyzje związane z ochroną Twojej  rodziny, Twoich danych, Twoich transakcji internetowych i Twojej prywatności.


Otrzymaj Bitdefender Internet Security 2017 jako niezrównaną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i intruzami prywatności, w potężnym pakiecie bezpieczeństwa, który jest łatwy w użyciu, nie wpływa na działania zasobów systemowych.

"100% wykrytych zagrożeń"

Marzec 2015

"Produkt zapewniający najwyższe bezpieczeństwo"

Maik Morgenstern, CTO AV-Test

"wszystko czego można oczekiwać od programu antywirusowego"

Wrzesień 2016, PC MAG


Nagradzany za najlepszą wykrywalność

5 Lat z RZędu

W naszych laboratoriach zaprzęgamy sztuczną inteligencję i rozwijamy najbardziej zaawansowane na świecie technologie, aby zaoferować najlepszą ochroną antywirusową bez spowalniania urządzeń. 

Bitdefender

5.9

Kaspersky

5.8

Symantec

5.7

McAfee

4.9

Najlepsza ochrona przeciw Infekcjom (w skali od 0 do 6 gdzie 6 oznacza najwyższą ochronę)

Ogólne wyniki. Styczeń 2011 – Sierpień 2016. AV TEST.

Bitdefender

5.7

Kaspersky

5.6

Symantec

5.0

McAfee

4.8

Najniższy wpływ na wydajność (w skali od 0 do 6 gdzie 6  oznacza  najniższy wpływ)

Ogólne wyniki. Styczeń 2013 – Sierpień 2016. AV TEST.Nowe unikalne funkcje

Wi-Fi Doradca Ochrony

Wiesz, że zawsze jesteś chroniony, bez znaczenia do jakiego Wi-Fi się podłączysz. Z Wi-Fi Doradcą Ochrony możesz bezpiecznie używać swoich aplikacji, stron bankowych, robić zakupy oraz przeglądać strony w domu, w podróży, w parkach, kawiarni czy na lotnisku. Wi-Fi Doradca Ochrony broni Cię przd hakerami, przechwytywaniem danych i malware poprzez sprawdzanie sieci Wi-Fi pod kątem luk i zabezpieczeń. Konfiguruje Twój antywirus, aby zapewnić maksymalną ochronę, i powiadomić Cię kiedy użyć ulepszonych funkcjonalności ochronnych jak Safepay jeśli będzie taka potrzeba.

Zaawansowana Ochrona Ransomware

Ransomware może dostać się i uszkodzić Twoje ważne pliki lub pieniądze - bardzo często jedno i drugie. Jest to rodzaj  malware,  który może uzyskać dostęp do Twojego komputera i zaszyfrować ważne  dokumenty, co czyni je całkowicie niezdatnymi do użytku. Cyber-przestępcy żądają okupu  zanim udostępnią klucz deszyfrujący.  Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 pozwala  na tworzenie specjalnych folderów dla Twoich ważnych plików, chroniąc je przeciwko ransomware i powiadamia Cię o wszelkich szkodliwych próbach ataku.


Bitdefender
Internet Security 2017
Poznaj wyjątkowe funkcjonalności

 Ochrona

Rozwiązanie antywirusowe Bitdefendera posiada najlepszą ochronę przeciwko złośliwemu  oprogramowaniu w branży komputerowej od 5 lat. Co jest tajemnicą  bycia w czołówce cyber-bezpieczeństwa tak długo? Wykorzystujemy sztuczną inteligencję i inne przełomowe technologie, takie jak globalne sieci posiadające więcej niż 500 milionów komputerów, wykrywają one i natychmiast blokują nawet najnowsze zagrożenia  na całym świecie. Jeszcze lepiej, robimy wszystko bez spowalniania twoich urządzeń.


Pełna ochrona danych

Pełna kontrola nad najbardziej wydajną ochroną antywirusową dostępną dzisiaj. Bitdefender Internet Security 2017 działa przeciwko wszystkim zagrożeniom poczynając od wirusów, robaków
i trojanów do ransomware, wykorzystywaniu okresu zero-day, rootkitów i spyware. Twoje dane
i prywatność są w dobrych rękach.

Aktywna kontrola zagrożeń

Używamy innowacyjnych technologii opartych na  heurystycznym wykrywaniu poprzez analizę wykonywanych działań, aby uważnie śledzić Twoje aktywne aplikacje.Kiedy_Bitdefender Internet 

Security 2017 wykryje coś podejrzanego, podejmuje natychmiastowe działanie.

Ochrona przed Ransomware

Możesz umieścić  poufne dokumenty pod  specjalną ochroną przed złośliwym oprogramowaniem szyfrującym, które żąda okupu za twoje osobiste pliki.

Tryb ratunkowy

Pewne skomplikowane wirusy takie jak rootkity muszą  być usunięte przed uruchomieniem systemu Windows. Kiedy Bitdefender wykryje takie zagrożenia restartuje komputer w trybie ratunkowym 
w celu wyczyszczenia i przywrócenia sprawności Twojego systemu
.

Potężny Anti-phishing

Bitdefender sprawdza i blokuje strony, które podszywają się pod oryginalne udając, że są godne zaufania, aby ukraść dane finansowe takie jak: hasła czy numery kard kredytowych.

Wyczulony na oszustwa (Anti-fraud)

                 Nasz zaawansowany system filtrowania ostrzega czy odwiedzasz  strony, które mogą próbować Cię oszukać, takie jak kasyna, strony pornograficzne, propozycje pożyczek pieniężnych i inne.

Bezpieczne przeglądanie

Dowiedz się czy Twoje wyniki poszukiwania  są  bezpieczne zanim klikniesz na link. Bitdefender blokuje znane niebezpieczne połączenia.


 Wydajność

Niczym samochód wyścigowy, który jest również nieprzepuszczalnym pancernym pojazdem_Bitdefender Internet Security 2017 daje Tobie obie te funkcje. Jest niewiarygodnie potężny i jednocześnie ekstremalnie szybki. Nasze rewolucyjne technologie zapewniają natychmiastową reakcję na złośliwe oprogramowanie, jak również dokładne skanowanie bez spowalniania Twojego systemu. To co znajduje się pod maską, czyni program Bitdefender szybkim i łatwym w użyciu.


Bitdefender Autopilot™

Raz włączony Autopilot sam będzie dbał
o Twoje bezpieczeństwo w wirtualnym świecie. Zyskujesz optymalne bezpieczeństwo bez konieczności konfigurowania programu. 

Bitdefender Photon™

Ta innowacyjna ekskluzywna technologia pomaga Bitdefender Internet Security 2017 zoptymalizować konfigurację narzędzi Twojego systemu, tak aby zaoszczędzić zasoby informatyczne
oraz poprawić wydajność i działanie.

Integracja chmury

Gdy skanowanie odbywa się chmurze, to ma zerowy wpływ na Twoje lokalne zasoby, co oznacza, że prędkość i wydajność Twojego systemu pozostanie nienaruszona. Twoje pliki zawsze pozostaną prywatne: my skanujemy tylko sygnatury Twoich danych, nie ich aktualną zawartość – Twoje dane nigdy nie będą przesyłane i przechowywane w chmurze.

Tryb pracy, filmu, gry

Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Internet Security 2017 wykrywa kiedy grasz, pracujesz czy oglądasz film, więc wie aby Ci nie przeszkadzać niepotrzebnymi prośbami. W ten sposób możesz być skupionym na tym co ważne. W zależności co wybierzesz do zrobienia na swoim komputerze, Bitdefender Internet Security 2017 tymczasowo zatrzymuje wyskakujące okna, koryguje ustawienia wizualne i stopuje nieważną działalność 
w tle pozwalając  Ci cieszyć się z Twojego urządzenia maksymalnie.

Tryb Oszczędzania Baterii

Jest to przydatna, inteligentna funkcja pozwalająca oszczędzać energię baterii w laptopach i tabletach przez tymczasowe przełączanie ustawień systemów takich jak : wyświetlacz, system chłodzenia, aktualizacje systemu czy połączenia Bluetooth.

 Prywatność

W Bitdefender wiemy, że chcesz chronić co jest dla Ciebie najważniejsze.Chcesz utrzymać swoją rodzinę w bezpieczeństwie i móc wybrać czym się dzielić i co ukryć przed niepowołanymi oczami. Oto dlaczego Bitdefender Internet Security 2017 zawiera narzędzia i funkcje, które uniemożliwiają hakerom przechwytywanie danych  i hamują wszystkie rodzaje złośliwego oprogramowania przed atakiem na Twoją prywatność.


Zero zmartwień i szybkie działanie online

Prowadź transakcje bankowe i zakupy
z unikalnej, dedykowanej przeglądarki, która zabezpiecza twoje transakcje
i zapobiega oszustwom. Bitdefender Safepay może teraz  również automatycznie wypełnić pola do płatności danymi Twojej  karty kredytowej.

Zapora prywatności

Z Bitdefender Internet Security 2017 zyskujesz dodatkową warstwę ochrony, dzięki której Twoje dane osobowe są bezpieczne przed hakerami
i szpiegowaniem danych

Manadżer haseł

Przechowuj swoje hasła, informacje o karcie kredytowej i inne poufne dane w bezpiecznym repozytorium dla łatwego dostępu za każdym razem, kiedy ich potrzebujesz. Menedżer haseł daje Ci możliwość automatycznego wypełniania formularzy online i może również polecić bezpieczne hasła.

Niszczarka plików

Użyj tego narzędzia kiedy chcesz skasować plik na dobre i nie pozostawić żadnych śladów, że on kiedykolwiek istniał na Twoim PC.

Bitdefender Autopilot™

To czysta wolność: włącz Autopilota, 
i  ochrona zacznie działać sama, bezproblemowo. Bez wyskakujących okienek, okien dialogowych i setek opcji do przejścia, będziesz mógł skupić się na pracy i zabawie.

Skanowanie luk

Skanowanie pod kątem dziur bezpieczeństwa i luk za jednym kliknięciem myszy. Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender Internet Security  2017 sprawdza Twój komputer pod kątem przestarzałego i wrażliwego oprogramowania, braku  aktualizacji zabezpieczeń systemu Windows i potencjalnie niebezpiecznych ustawień systemu aby dołożyć wszelkich starań do ich naprawy.

Bitdefender

Internet Security 2017

Rób swoje. Jesteś Chroniony.

 • Maksymalna ochrona przed zagrożeniami
 • Pełna wydajność bez spowolnień
 • Wi-Fi Security Advisor - zawsze zabezpiecza w podróży
 • Chroń jednym kliknięciem - pełna automatyczna ochrona
 • Prywatna zapora - żelazne zabezpieczenie danych osobowych
 • Kontrola rodzicielska - skierowana na rodzinną ochronę internetu
Copyright 2015 © marken.com.pl
tworzenie stron Webton.pl