Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz
Wróć do Aktualności

27 stycznia 2023

Zgodnie z najnowszymi badaniami przeprowadzonymi przez redakcję PCMag Bitdefender zdobył nagrodę czytelników PCMag i jest pierwszą marką, która przychodzi na myśl czytelnikom tego magazynu, jeśli chodzi o ochronę urządzeń przed cyberzagrożeniami. Zasady przyznawania nagrody Readers’ Choice są łatwe, respondenci proszeni są o ocenę produktów i usług, z których faktycznie korzystają, co oznacza, że zjawisko review bombingu jest znikome.

Nagroda czytelników PCMag

Bitdefender zdobywa nagrodę czytelników PCMag i cieszy się pełnym zaufaniem klientów

Spośród dziewięciu przebadanych marek oprogramowania antywirusowego tylko trzy uzyskały ocenę 9,0 lub wyższą w kategorii ogólnego zadowolenia i 8,9 lub wyższą w prawdopodobieństwie rekomendacji. Bitdefender zajął pierwsze miejsce, zdobywając 9,1 zarówno pod względem ogólnej satysfakcji, jak i prawdopodobieństwa polecenia.

Czytelnicy PCMag wysoko oceniają antywirusy Bitdefendera także w kontekście kosztów, łatwości użytkowania i ogólnie postrzeganej wiarygodności marki. 

Wyniki Bitdefendera w PCMag

Zespół Bitdefendera uzyskał również najwyższą ocenę za zadowolenie ze wsparcia technicznego (8,8) i wiarygodność (9,3), a także za satysfakcję użytkowania kilku konkretnych narzędzi bezpieczeństwa wbudowanych w pakiety antywirusowe, np. zapory ogniowej (9,3), filtru antyspamowego (9,0), ochrony ransomware (9,3), ochrony przed phishingiem (9,2) i VPN (8,8).

Bitdefender zdobywa dwie nagrody w kategoriach mobilnych

Bitdefender zdobył nagrodę czytelników PCMag także w dwóch kategoriach skierowanych dla użytkowników urządzeń mobilnych z oprogramowaniem Android oraz iOS. Antywirus Bitdefender Mobile Security for Android uzyskał najwyższe oceny względem innych rozwiązań, uzyskując wynik 9,0 w ogólnej satysfakcji – o pół punktu wyżej niż ich najbliżsi konkurenci.

„Nagroda czytelników magazynu PCMag jest dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem. Podczas pracy zawsze dbamy o to, żeby nasi klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo, dlatego bardzo się cieszymy, że darzą oni markę Bitdefender zaufaniem i są w pełni usatysfakcjonowani. Ta nagroda sprawi, że będziemy mieli jeszcze więcej motywacji do tego, aby rozwijać nasze usługi” – mówi Dariusz Woźniak z firmy Marken, dystrybutora rozwiązań Bitdefender.

Źródło: https://www.pcmag.com/news/readers-choice-2023-the-antivirus-and-security-software-you-trust-most

Pobierz plik PDF

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Marken Systemy Antywirusowe jako źródła.

Dane kontaktowe:

Sklep internetowy

sklep@bitdefender.pl

Pomoc techniczna

pomoc@bitdefender.pl

Marketing

promocje@marken.com.pl

Centrala

kontakt@marken.com.pl

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy