Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w Internecie

AV-Comparatives publikuje wyniki testów ochrony w świecie korporacyjnym i ochrony przed złośliwym oprogramowaniem

Piotr R

17 października 2023

Firma AV-Comparatives z przyjemnością ogłasza publikację wyników testu ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, przeprowadzonego we wrześniu 2023 r., dotyczącego rozwiązań bezpieczeństwa konsumenckiego. Ten renomowany niezależny instytut testujący ocenił 16 wiodących programów antywirusowych chroniących przed złośliwym oprogramowaniem, aby ocenić ich skuteczność w wykrywaniu i blokowaniu złośliwych plików przed, w trakcie i po wykonaniu.

Nagroda AV-Comparatives
Produkty testowane przez AV-Comparatives

Firma AV-Comparatives poddała rygorystycznym testom następujące systemy antywirusowe dla konsumentów: Avast Free Antivirus, AVG AntiVirus Free, Avira Prime, Bitdefender Internet Security, ESET Internet Security, F-Secure Internet Security, G Data Total Security, K7 Total Security, Kaspersky Standard, McAfee Total Protection, Microsoft Defender Antivirus, Norton Antivirus Plus, Panda Free Antivirus, Total Defense Essential Antivirus, TotalAV Antivirus Pro, Trend Micro Internet Security.

Osiągnięcia i wyróżnienia

AV-COmparatives wyróżnił 11 produktów, które osiągnęły najwyższy poziom nagrody, oznaczony jako „Advanced+”. Do wyróżnionych produktów zaliczają się:

 • Avast
 • AVG
 • Avira
 • Bitdefender
 • ESET
 • G DATA
 • Kaspersky
 • McAfee
 • Microsoft
 • TotalAV
 • Total Defense

Wyżej wymienione produkty wykazały się bardzo dobrymi wskaźnikami ochrony, utrzymując jednocześnie niski odsetek fałszywych alarmów, co świadczy o ich biegłości w zabezpieczaniu konsumentów przed zagrożeniami ze strony złośliwego oprogramowania.

Świetny wynik Bitdefender Internet Security

W ostatnim teście przeprowadzonym przez AV-Comparatives Bitdefender Internet Security wyróżnił się świetnymi wynikami w neutralizowaniu zagrożeń typu malware. Antywirus Bitdefender uzyskał współczynnik wykrywania offline i online na poziomie 98,2%, a jego poziom ochrony wyniósł 99,98%. Bitdefender Internet Security podczas testów wykrył 10005 z 10007 zagrożeń i wyświetlił tylko 4 fałszywe alarmy. Dlatego mamy pewność, że produkty Bitdefendera są wyposażone w jedne z najlepszych silników antywirusowych na rynku.

Bitdefender Internet Security to nasz bestseller i jest skierowany zarówno dla użytkowników domowych, jak i dla małych firm, które chcą ochronić komputery z systemem Windows. Antywirus ten jest wyposażony nie tylko w bardzo wydajny silnik antywirusowy, który zneutralizuje zdecydowaną większość zagrożeń opartych na sygnaturach, lecz także zawiera moduły antyransomware i antyphishingowy oraz ochronę kamerki internetowej i mikrofonu. Jeśli chciałbyś poznać jeszcze więcej funkcjonalności, które zapewnia Bitdefender Internet Security, to zapraszamy do zapoznania się z jego kartą produktu.

Dostęp do raportu AV-Comparatives

Podobnie jak wszystkie inne publiczne raporty z testów AV-Comparatives, kompleksowy raport z testu ochrony przed złośliwym oprogramowaniem z września 2023 r. jest dostępny do pobrania bezpłatnie i bez konieczności rejestracji. Raport jest dostępny na stronie internetowej instytutu i pozwala na szczegółowe omówienie ustaleń.


Autor


Piotr R

Account Manager, od ponad roku pracuję w branży IT i od ponad 5 lat jestem copywriterem. Do moich zadań należy nawiązywanie współpracy partnerskich, pisanie i redagowanie tekstów, kontakt z dziennikarzami, tworzenie notatek prasowych oraz zamieszczanie ich na stronach internetowych i w naszych mediach społecznościowych. Wcześniej byłem przez kilka lat związany z branżą OZE oraz z technologiami telemetrycznymi i elektronicznymi. Interesuję się językoznawstwem, literaturą, grą na gitarze oraz branżą gier.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy