Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bitdefender Cloud Security for MSPs

#1 Ranked MSP Security Suite
Kupuj licencje na miesiące i płać tylko za to co używasz już nigdy więcej nie przepłacaj !!!

Najlepsza ochrona i najlepsza wydajność. Wyjątkowy.

Ataki typu zero-day i ransomware, takie jak WannaCry, spowodowały spustoszenie, omijając praktycznie wszystkie zabezpieczenia AV / endpoint i tzw. Rozwiązania „następnej generacji”, z wyjątkiem Bitdefender.

Obsługiwany przez algorytmy uczenia maszynowego przez ponad 10 lat, Bitdefender konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce w niezależnych testach pod kątem ochrony, wydajności i użyteczności.

W marcu 2018 r. Bitdefender otrzymał prestiżową nagrodę AV-Test Best Protection 2017 oraz AV-Test Best Performance 2017 za osiągnięcie maksymalnego wyniku wykrywania i wykazanie najniższego wpływu na chronione maszyny w każdym teście przeprowadzanym przez cały rok.

Test AV 2017 – Najlepsza wydajność i najlepsza ochronę

Niezmiennie doskonała ochrona i wydajność

Ranking bezpieczeństwa punktów końcowych oparty na wynikach z testów korporacyjnych AV-Comparatives

Bitdefender konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce w głównych niezależnych testach w celu wykazania najlepszej ochrony przed zagrożeniami cybernetycznymi przy najmniejszej liczbie fałszywych trafień i najmniejszym wpływie na wydajność systemów chronionych.

Bitdefender Cloud Security for MSP obejmuje nie tylko oprogramowanie antywirusowe i antymalware, ale także anty-exploit, zaawansowane uczenie maszynowe, kontrolę zawartości i urządzeń. Dodatkowe opcjonalne warstwy zabezpieczeń są również dostępne z tej samej konsoli.

Administrowanie ochroną dla wszystkich klientów z pojedynczej chmury hostowanej konsoli z miesięcznym rozliczaniem i bez dodatkowego sprzętu. Zautomatyzuj zadania i usprawnij zarządzanie za pomocą integracji API z głównymi platformami RMM / PSA.

Bitdefender Cloud Security for MSP

Kompletny warstwowy pakiet MSP Security Suite

Pojedyncza konsola. Pojedynczy endpoint.

Podpisy lokalnie i w chmurze są wykorzystywane do skutecznej identyfikacji znanych zagrożeń, podczas gdy zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego opracowane przez ponad 10 lat przewidują i dokładnie identyfikują nieznane zagrożenia przed ich wykonaniem. Uczenie maszynowe Bitdefender zostało z czasem udoskonalone, przeszkolone przy użyciu największej na świecie infrastruktury dostarczania zabezpieczeń, Globalnej Sieci Ochronnej

Zawarte moduły bezpieczeństwa.

Niezbędne w blokowaniu ataków internetowych, filtrowanie stron internetowych pozwala administratorom blokować znane phishing lub inne złośliwe strony internetowe i skanować nieznane adresy URL, w tym HTTPS, w celu zidentyfikowania potencjalnych zagrożeń

Cloud Security for MSP zawiera w pełni funkcjonalną dwukierunkową zaporę z funkcją wykrywania włamań, która chroni punkty końcowe przed potencjalnymi atakami w sieci lub poza nią.
Exploity często angażują się w poważne ataki ransomware, ponieważ przejmują legalne aplikacje, aby skompromitować system. Bitdefender Advanced Anti-Exploit wykrywa nieznane exploity oparte na plikach lub bez plików (tylko pamięć), koncentrując się na technikach ataku i wykorzystując technologie behawioralne zamiast sygnatur znanych exploitów
Bitdefender Process Inspector stale monitoruje działający proces pod kątem oznak złośliwego zachowania i może blokować, w oparciu o zachowanie, zaawansowane ataki, które wymykają się innym warstwom zapobiegawczym.
Zwykle część oddzielnej oferty z innymi dostawcami, Kontrola treści jest uwzględniona bez dodatkowych opłat w Cloud Security dla MSP. Blokuj lub ograniczaj dostęp użytkowników do potencjalnie złośliwych stron internetowych lub użyj kategorii i harmonogramów, aby zmniejszyć powierzchnię ataku i zwiększyć wydajność
Często niedostępne w konkurencyjnych rozwiązaniach, Kontrola urządzeń pozwala administratorom blokować lub ograniczać dostęp do niektórych urządzeń dołączalnych, takich jak USB, ograniczając ryzyko wprowadzenia szkodliwego oprogramowania przez te urządzenia.

Opcjonalne usługi bezpieczeństwa.

Zaprojektowany od podstaw dla wirtualizacji, SVE pozwala MSP na korzystanie z Centralnego Skanowania – konfiguracji opartej na ultralekkim agencie, który odciąża zadania skanowania do centralnego dedykowanego Security Virtual Appliances (SVA). Wykorzystując zaawansowane lokalne i centralne mechanizmy buforowania, SVE zapewnia do 35% lepszy współczynnik konsolidacji i do 17% lepszy czas reakcji aplikacji niż konwencjonalne rozwiązania AV / AM, zgodnie z testami LoginVSI. Pomimo zoptymalizowanej wydajności, SVE nie narusza ochrony VS / VDI, dostarczając pełnoprawne, warstwowe rozwiązanie bezpieczeństwa, które obejmuje zaporę ogniową, ciągłe monitorowanie procesów, kontrolę treści i urządzeń. Co więcej, SVE wykorzystuje wysoce odporną architekturę z SVA zbudowanymi jako hartowane maszyny Linux z równoważeniem obciążenia i możliwością przełączania awaryjnego.

Dostawcy usług zarządzanych mogą teraz automatyzować przydzielanie i eliminować luki w zabezpieczeniach, włączając Bitdefender do obrazów maszyn wirtualnych. Monitorowanie bezpieczeństwa, administracja i raportowanie są ograniczone dzięki pojedynczemu rozwiązaniu zapewniającemu zoptymalizowaną ochronę maszyn wirtualnych na dowolnym hiperwizorze, a także na fizycznych maszynach i maszynach w AWS lub innych publicznych chmurach.

Download Datasheet

Bitdefender Patch Management zmniejsza nakłady na łatanie i koszty, oferując pojedyncze źródło poprawek dla systemu Windows i aplikacji innych firm. Poprawki mogą być automatycznie stosowane do wszystkich urządzeń w dowolnym miejscu, zarówno na miejscu, jak i zdalnie, zmniejszając możliwości atakujących do wykorzystywania podatnych aplikacji.
Najważniejsze:

Automatyczne i ręczne łatanie systemu operacyjnego i największa kolekcja aplikacji
Szczegółowe poprawki centrowania informacji – CVE, identyfikator biuletynu, istotność poprawek, kategoria poprawek
Możliwość ustawiania różnych harmonogramów poprawek zabezpieczeń i poprawek niezwiązanych z zabezpieczeniami
Szybkie wdrażanie brakujących poprawek, dystrybucja łat z przekaźnika, zmniejszenie ruchu sieciowego
Popraw szczegółowe raporty, które pomagają firmom wykazać zgodność
Automatycznie powiadamiaj administratora IT o braku poprawek zabezpieczeń / zabezpieczeń

Download Datasheet

Konsoliduj punkt końcowy i zabezpieczenia poczty e-mail Microsoft Exchange oraz antyspam w jednej konsoli za pomocą Bitdefender. Opcjonalna płatna usługa dostępna dla partnerów Bitdefender MSP obejmuje oprogramowanie chroniące przed złośliwym oprogramowaniem e-mail z wykrywaniem behawioralnym, filtrowaniem antyphishingowym, filtrowaniem załączników i treści oraz antyspamem, pomagając utrzymać produktywność klientów i uniknąć zagrożeń e-mailem.

Ponieważ e-mail jest kluczowym wektorem ataku, kluczowe znaczenie ma blokowanie wiadomości zawierających złośliwe łącza lub załączniki, zanim dotrą one do użytkowników. Bitdefender konsekwentnie prowadzi niezależne testy nie tylko w celu wykrycia szkodliwego oprogramowania, ale także technologii antyspamowych, dzięki czemu użytkownicy mogą być bardziej produktywni dzięki mniejszej liczbie spamu do filtrowania.

Bitdefender Advanced Threat Security
zawiera HyperDetect, który blokuje ataki przed wykonaniem za pomocą dostrajanych funkcji uczenia maszynowego, a Sandbox Analyzer zapewnia lepsze wykrywanie ataków ukierunkowanych. Oferta chroni przed atakami bez plików, atakami PowerShell i innymi atakami skryptowymi oraz zapewnia lepszy kontekst zagrożenia i widoczność.

Kluczowe funkcje HyperDetect:
Dostrajana nauka maszyn
Blokuje ataki File-less
Blokuje PowerShell i inne ataki skryptowe

Najważniejsze funkcje Sandbox Analyzer:
Ulepszone wykrywanie ataku ukierunkowanego

Automatyczne i ręczne przesyłanie plików
Infrastruktura hostowana w chmurze
Uczenie maszynowe i analiza zachowania

Kontekst zagrożenia i widoczność
Podejrzane działania, MKOl
Szczegółowe raporty

Dane są najważniejszym atutem w gospodarce cyfrowej. Pracownicy przewożący laptopa z wrażliwymi informacjami firmowymi podczas podróży służbowych lub dojeżdżających narażeni są na ryzyko utraty lub kradzieży. Podczas gdy utracone urządzenie można wymienić po ograniczonych kosztach, utrata danych może doprowadzić do utraty klientów, utraty reputacji lub znacznych szkód finansowych.

Bitdefender Full Disk Encryption jest dostępny jako opcjonalna oferta z miesięcznym licencjonowaniem w Bitdefender Cloud Security dla MSP, pomagając dostawcom usług:

Spełniają szybko rosnące potrzeby klientów w zakresie bezpieczeństwa i zgodności danych
Zapobiegaj nieautoryzowanemu dostępowi do danych przy użyciu pełnego szyfrowania dysku
Zaimplementuj centralne zarządzanie kluczami i odzyskiwanie w tej samej konsoli chmurowej używanej dzisiaj
Wykorzystaj natywne technologie, aby uzyskać optymalną wydajność: FileVault (Mac), BitLocker (Win)

Bitdefender Endpoint Detection and Response jest teraz dostępny w pakiecie Bitdefender MSP Security Suite, zapewniając przejrzystą widoczność wskaźników kompromisu (IOC) i przepływów informacji o zagrożeniach i reakcji na jedno kliknięcie.

Partnerzy MSP i MSSP mogą wykorzystać nową ofertę do dostarczania zarządzanych usług wykrywania i reagowania organizacjom, które są bardzo wrażliwe na ich bezpieczeństwo danych.

Produkt EDR zmniejsza wymagania dotyczące zasobów i umiejętności zespołów bezpieczeństwa. Nowy rejestrator danych o punktach końcowych stanowi bezproblemowy dodatek do istniejącego stosu ochrony przed zagrożeniami i obejmuje szeroki zakres działań systemowych (plików i procesów, instalacji programów, ładunków modułów, modyfikacji rejestru, połączeń sieciowych itp.) W celu pomocy w przedsiębiorstwie szeroka wizualizacja łańcucha zdarzeń zaangażowanych w atak.

Moduł analizy zagrożeń działa w chmurze i stale przesuwa zdarzenia behawioralne w działaniach systemu i tworzy priorytetową listę incydentów w celu dodatkowego zbadania i odpowiedzi.


Download Datasheet

Partnerzy integracji i technologii

Dzięki bardziej zintegrowanym rozwiązaniom niż jakikolwiek inny dostawca zabezpieczeń, Bitdefender nie tylko rozumie społeczność MSP. Jesteśmy częścią tego. Pracujemy z narzędziami, których używasz na co dzień.

Odtwórz wideo

MSP Program Partnerski

Wsparcie sprzedaży i techniczne

Wsparcie sprzedaży i techniczne

Wsparcie sprzedaży i techniczne

Jesteśmy tu dla Ciebie

Telefonicznie, Internetowo, na czacie czy e-mailowo – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Formularz kontaktowy

Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    do10osobdo50osobwiecejniz50

    do20urzadzendo50urzadzenwiecejniz100

    stalynowy