Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Aktualności

Bitdefender doceniony przez Antivirus Guide

Piotr R

20 listopada 2023

Znany i ceniony zespół do spraw cyberbezpieczeństwa Antivirus Guide postanowił przetestować kilka najpopularniejszych systemów antywirusowych w celu wyłonienia najlepszego programu zabezpieczającego dla użytkowników domowych. Bitdefender Internet Security uzyskał bardzo wysoką ocenę 9/10 oraz został jednym z trzech najlepszych antywirusów na rynku zdaniem pracowników Antivirus Guide.

Antivirus Guide przeprowadza testy na najlepszy antywirus

Wybór systemu antywirusowego dla użytkownika niekomercjalnego może być wyczerpującym i czasochłonnym zadaniem ze względu na mnogość różnych kryteriów i funkcji, które należy wziąć pod uwagę podczas zakupu. Wielu internautów potrzebuje prostego systemu antywirusowego dla swojego urządzenia, z kolei inni poszukują zaawansowanego systemu, którym zabezpieczą całą swoją rodzinę nie tylko przed złośliwym oprogramowaniem, lecz także przed phishingiem i internetowymi oszustwami. Jeśli nie potrafisz zdecydować się na konkretną markę, opinie zespołów do spraw cyberbezpieczeństwa takich, jak Antivirus Guide pomogą Ci ustalić, który program antywirusowy jest dla Ciebie najlepszy. Pracownicy Antivirus Guide poświęcili wiele czasu na poszukiwaniu i sprawdzaniu raportów najbardziej renomowanych laboratoriów, które specjalizują się w testowaniu programów antywirusowych, a następnie zebrali i przeanalizowali wszystkie dane dotyczące wykrywania i neutralizowania złośliwego oprogramowania. AV-Test i AV Comparatives są jednymi z najpopularniejszych wiarygodnych źródeł, dlatego podczas procesu wyboru najlepszego systemu antywirusowego Antivirus Guide skupił się na raportach przygotowanych przez te firmy. Eksperci do spraw cyberbezpieczeństwa zapoznali się również z białymi księgami i raportami opublikowanymi przez takie grupy i instytucje jak The Anti-Malware Testing Standard Organization, Google Project Zero, PC MAG czy też Ars Technica. Następnie specjaliści do spraw cyberbezpieczeństwa z Antivirus Guide określili najważniejsze wymagania techniczne oprogramowania antywirusowego oraz sposób wyliczania wskaźnika wykrywalności dla każdego z nich. Pamiętajmy jednak o tym, że chociaż zdolność wykrywania złośliwego oprogramowania odgrywa kluczową rolę w wyborze odpowiedniego systemu antywirusowego, to wybór najlepszego programu zabezpieczającego nie sprowadza się tylko i wyłącznie do tej kwestii. Eksperci do spraw cyberbezpieczeństwa z Antivirus Guide zachęcają użytkowników sieci do tego, aby wzięli oni pod uwagę inne ważne czynniki, m.in. dodatkowe funkcje oprogramowania, przejrzysty interfejs, wydajność systemu i cena. Podczas testów Antivirus Guide korzystał z różnych wersji systemów Windows i MacOS. Po sporządzeniu wstępnej listy funkcji do sprawdzenia i ustaleniu kryteriów punktacji dla każdej z nich pracownicy rozpoczęli szczegółowe test poszczególnych pakietów antywirusowych, a następnie szczegółowo sprawdzili skuteczność wszystkich tych produktów.

Świetne wyniki Bitdefender

Bitdefender Internet Security został doceniony przez zespół Antivirus Guide i ostatecznie otrzymał ocenę 9/10, co dowodzi, że nadal jest jednym z najlepszych aktualnie dostępnych systemów antywirusowych. Bitdefender wyróżniał się szczególnie w aspektach takich jak możliwość wykrywania cyberzagrożeń oraz wydajność systemu. Dzięki temu nie tylko neutralizuje zdecydowaną większość cyberzagrożeń, lecz także nie będzie negatywnie wpływał na pracę komputerów i urządzeń mobilnych, na których został zainstalowany. Oprogramowanie Bitdefender charakteryzuje się także tym, że ma wiele dodatkowych funkcji takich, jak moduł antykradzieżowy, niszczarka plików, przeglądarka SafePay oraz ochrona kamery i mikrofonu. Te wszystkie cechy sprawiły, że Bitdefneder Internet Security został jednym z trzech najlepszych systemów antywirusowych w testach przeprowadzonych przez Antivirus Guide. Jeśli chciałbyś poznać więcej informacji na temat antywirusów Bitdefender, to zachęcamy do odwiedzenia tej strony.

Autor


Piotr R

Account Manager, od ponad roku pracuję w branży IT i od ponad 5 lat jestem copywriterem. Do moich zadań należy nawiązywanie współpracy partnerskich, pisanie i redagowanie tekstów, kontakt z dziennikarzami, tworzenie notatek prasowych oraz zamieszczanie ich na stronach internetowych i w naszych mediach społecznościowych. Wcześniej byłem przez kilka lat związany z branżą OZE oraz z technologiami telemetrycznymi i elektronicznymi. Interesuję się językoznawstwem, literaturą, grą na gitarze oraz branżą gier.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy