Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender GravityZone kompatybilny z Windows 10

Kuba / is8.pl

24 sierpnia 2015

Mamy przyjemność ogłosić, że rozwiązanie nagradzane w rankingach antymalware jest już gotowe do ochrony systemu Windows 10.

Rozwiązania biznesowe Bitdefender: GravityZone Business Security i GravityZone Enterprise Security zostały niedawno zaktualizowane i płynnie integrują się z urządzeniami używającymi Windows 10. Powyższe rozwiązania biznesowe Bitdefender zainstalowane na komputerach z Windows 7, 8 lub 8.1 zostaną zaktualizowane automatycznie podczas migracji do Windows 10, eliminując potrzebę reinstalacji punktów końcowych.

Rozwiązania biznesowe Bitdefender GravityZone nadążają za najnowszymi aktualizacjami firmy Microsoft i od teraz mogą chronić wszystkie punkty końcowe zainstalowane na najnowszej platformie. Używając sprawdzonych technologii antymalware, rozwiązania biznesowe Bitdefender zapewniają wykrycie wszystkich zagrożeń działających na Windows 10.

Dla firmy Microsoft uruchomienie systemu Windows 10 jest niezwykle ważne, ponieważ ma być to najbardziej kompleksowa platforma w historii firmy. Ilość aktualizacji do Windows 10 wśród klientów biznesowych jest już bardzo wysoka, a wiele przedsiębiorstw prawdopodobnie jeszcze na nie przejdzie.

Mamy nadzieję, że wykorzystamy tę okazję i zapewnimy bezpieczny biznes dla wszystkich klientów.

Produkty Bitdefender dla domu także wspierają system Windows 10.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy