Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Gravityzone Enterprise Security

Wielowarstwowa ochrona najnowszej generacji dla środowisk fizycznych, wirtualnych i chmurowych

Jedno rozwiązanie bezpieczeństwa dla punktów końcowych w biurze, centrum danych i chmury

Bitdefender Gravityzone Enterprise Security zapewnia wielowarstwowe zabezpieczenia najnowszej generacji, które konsekwentnie plasują się
na pierwszym miejscu w niezależnych testach. Korzysta z jednej platformy zarządzania, aby obniżyć koszty budowy zaufanego środowiska dla wszystkich punktów końcowych.

Gravityzone Enterprise Security pozwala organizacjom włączyć dedykowaną ochronę dla centrów danych, fizycznych punktów końcowych, urządzeń mobilnych i skrzynek pocztowych Exchange z możliwością wyboru usług zabezpieczeń, które chcemy wdrożyć. Wszystkie usługi są płynnie zarządzane z wysoce skalowalnej i solidnej konsoli lokalnej GravityZone Control Center.

Ochrona

Wybierz usługi bezpieczeństwa, które chcesz wdrożyć i zarządzaj ochroną dla dowolnej liczby punktów końcowych lub skrzynek pocztowych z jednej konsoli GravityZone Control Center.

Ikona szybkości

Bitdefender zapewnia wiodącą ochronę najnowszej generacji dla biur i centrów danych przy jak najmniejszym wykorzystaniu zasobów, co znacznie poprawia komfort użytkowania i współczynniki konsolidacji.

Ikona kłódki

Dostarczana jako urządzenie wirtualne, konsola GravityZone Control Center jest szybka w konfiguracji i łatwo skalowalna, aby chronić dowolną liczbę punktów końcowych,
z wbudowaną redundancją i wysoką dostępnością.

Funkcje i korzyści

Wdróż zabezpieczenia, które konsekwentnie plasują się na pierwszym miejscu w niezależnych testach, aby chronić fizyczne stacje robocze lub laptopy przed najbardziej wyrafinowanymi zagrożeniami cybernetycznymi, w tym oprogramowaniem ransomware, phishingiem, naruszeniem bezpieczeństwa danych.

 

Chroń centra danych za pomocą dedykowanego rozwiązania bezpieczeństwa zbudowanego
od podstaw dla zwirtualizowanych
i hiperkonwercyjnych infrastruktur. Bezpieczeństwo wirtualnych środowisk zapewnia najlepszą wydajność, współczynniki konsolidacji infrastruktury i czasu reakcji

Kompleksowe podejście do bezpieczeństwa mobilnego, które pomaga organizacjom zachować zgodność z przepisami, jednocześnie minimalizując interwencje i czas spędzony
na zarządzanie IT. Ściśle zintegrowany
z GravityZone Control Center, nie jest “tylko kolejnym rozwiązaniem”, które zmniejsza obciążenie administratorów.

 

Chroń serwery poczty Microsoft Exchange dzięki wiodącym technologiom antyspamowym
i antymalware. Dedykowane zabezpieczenia poczty e-mail są szybkie do skonfigurowania i wdrożenia. Zarządzane są z tej samej konsoli GravityZone Control Center.

 

Niedopasowane systemy pozostawiają organizacje podatne na incydenty, ataki i naruszenia danych. Aktualizuj system operacyjny i aplikacje w całej infrastrukturze instalacji systemu Windows – stacjach roboczych, serwerach fizycznych
i serwerach wirtualnych – dzięki oprogramowaniu GravityZone Patch Management.

Chroni dane całego dysku twardego punktu końcowego, wykorzystując mechanizmy szyfrowania dostarczane przez Windows (BitLocker) i Mac (FileVault). Korzystaj
z natywnego szyfrowania urządzenia, aby zapewnić pełną kompatybilność i maksymalną wydajność.

 

EDR: szybkie segregowanie alertów i badanie incydentów, z wykorzystaniem osi czasu ataku i wyników z piaskownicy, umożliwia zespołom szybkie reagowanie na incydenty i zatrzymanie trwających ataków.

Endpoint Detection and Response (EDR)

Przepływ pracy i wizualizacja

Moduł Add-on

HyperDetect™

Blokuje ataki przed ich wykonaniem

GravityZone Enteprise Security jest dostarczany wraz
z HyperDetect, warstwą nowej generacji działająca na etapie przed wykonaniem niebezpiecznego kodu, która wykorzystuje wyspecjalizowane lokalne modele maszyn, techniki analizy behawioralnej wyszkolone do wykrywania narzędzi hakerskich, exploitów i technik zaciemniania złośliwego oprogramowania. Skutecznie blokuje ataki, które mogą zostać niewykryte przez tradycyjne rozwiązania bezpieczeństwa.

Teraz dostępne do integracji ze Splunk Enterprise i Splunk Cloud

Splunk jest jednym z liderów agregatorów na rynku SIEM / analityki bezpieczeństwa, który wykorzystuje w pełni swój potencjał potężne opcje raportowania i monitorowania Gravityzone, przekształcające dzienniki i zdarzenia w łatwe do odczytania i zinterpretowania dane.

Integracja Gravityzone Splunk ułatwia Twojej organizacji i Twoim pracownikom uzyskiwanie danych w czasie rzeczywistym do analizy, bezpieczeństwa i monitorowania oraz wyświetla je w układzie graficznym, aby ułatwić ich interpretację i podjęcie działań.

Przeczytaj więcej o tym, jak zintegrować Splunk z Gravityzone tutaj i pobierz aplikację Splunk Bitdefender tutaj

Zasoby

resources-img-top-new

GRAVITYZONE ENTERPRISE SECURITY DATASHEET

GravityZone jest zbudowany od podstaw dla wirtualizacji i chmury tak, aby zapewnić usługi bezpieczeństwa biznesowego fizycznym punktom końcowym, urządzeniom mobilnym, maszynom wirtualnym w chmurze prywatnej
i publicznej oraz serwerom poczty Exchange.

resources-img-top-3

GRAVITYZONE SECURITY FOR VIRTUALIZED ENVIRONMENTS

Nie pozwól, aby ochrona wirtualizacji przytłaczała twoją infrastrukturę. Bezpieczeństwo i wydajność mogą współistnieć w chmurze i zwirtualizowanych centrach danych. GravityZone oferuje niskoprofilową usługę zabezpieczeń, która pomaga firmom w zarządzaniu ryzykiem informatycznym bez zmniejszania korzyści płynących ze skalowalnej infrastruktury.

resources-img-top

GRAVITYZONE FOR ENDPOINTS​

Bitdefender GravityZone Security for Endpoints zwalcza zaawansowane zagrożenia, stosując adaptacyjne podejście warstwowe. Opatentowane technologie uczenia maszynowego połączone z możliwością monitorowania zachowania i wykrywania technik ataku umożliwiają GravityZone wykrywanie, zapobieganie i blokowanie zagrożeń. Dzięki temu GravityZone automatycznie podejmuje działania w celu utrzymania normalnego funkcjonowania firm, w tym wycofywanie szkodliwych zmian.

resources-img-top-1

GRAVITYZONE FOR MOBILE

resources-img-bottom

GRAVITYZONE FOR EXCHANGE

GravityZone Enterprise Security for Exchange zapewnia najwyżej ocenianą ochronę antyspamową i antymalware dla serwerów pocztowych, zapewniając bezpieczne środowisko komunikacji i współpracy przy minimalnym zużyciu zasobów.

Specyfikacje

Wymagania

System operacyjny gościa: Windows, Oracle Solaris, Linux, Platformy Wirtualizacji: 
Platformy Wirtualizacji: Vmware, Citrix, Hyper-V, Linux Red Hat, Oracle VM

Sprawdź pełną listę wymagań na naszej dedykowanej stronie wsparcia biznesowego.

 

Systemy operacyjne serwerów: Windows, Linux 
Systemy operacyjne stacji roboczych: Windows, Mac, Linux 
Tablety i wbudowane systemy operacyjne: Windows Embedded, Windows XP Tablet PC 

Serwery poczty: 
Exchange 2007, 2010, 2013 
fizyczne i wirtualne serwery 
Role: Edge, Hub i Mailbox 
Protokoły: SMTP, MAPI, Exchange ActiveSync

iPhony Apple i tablety iPad  
Smartfony i tablety Google Android 

Dla skonsolidowanych centów danych: 
Na liczbę fizycznych CPU; 
Dla indywidualnych maszyn wirtualnych: 
Na liczbę wirtualnych pulpitów (VDI); 
Na liczbę wirtualnych serwerów (VS);

Na liczbę fizycznych stacji roboczych (PW); 
Na liczbę fizycznych serwerów (PS);

Na liczbę kont użytkowników

Bitdefender GravityZone to nowe rozwiązanie bezpieczeństwa biznesowego dla średnich i dużych przedsiębiorstw. GZ został przeprojektowany od podstaw
i zawiera nową, ale sprawdzoną architekturę prywatnej chmury obliczeniowej, która w pełni wykorzystuje zwirtualizowaną infrastrukturę. GravityZone korzysta
z uznanych technologii antimalware i zapewnia scentralizowaną platformę zarządzania bezpieczeństwem dla fizycznych, zwirtualizowanych i mobilnych punktów końcowych.

GravityZone jest rozwiązaniem typu business-agile, które stosuje holistyczne podejście. To nie tylko program antywirusowy, ale także rozwiązanie klasy korporacyjnej, które pomaga organizacjom osiągnąć cele projektów wirtualizacji
i zabezpieczyć dane, przy jednoczesnym zachowaniu wydajności systemów
i produktywności użytkowników.

Dzięki wbudowanej redundancji i mechanizmowi równoważenia obciążenia może skalować na żądanie, chroniąc od setek do setek tysięcy punktów końcowych. Dzięki pojedynczej konsoli zarządzania zapewnia administratorom wgląd w stan zabezpieczeń organizacji, globalne zagrożenia oraz pulpity nawigacyjne dla różnych ról w organizacji.

Od architektury platform po usługi bezpieczeństwa, GravityZone jest innowacyjnym rozwiązaniem bezpieczeństwa korporacyjnego nowej generacji, stworzonym dla nowego środowiska IT. Rozwiązanie łączy w sobie wysoce zoptymalizowane bezpieczeństwo wirtualizacji z wiodącymi technologiami wykrywania i sprawdzoną architekturą.

Złożone środowiska korporacyjne wymagają dostosowanych, zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa, które obsługują heterogeniczne środowiska z szeroką gamą systemów i scenariuszy użycia. GravityZone został zaprojektowany w celu zapewnienia zoptymalizowanej ochrony przed nowymi zagrożeniami i ryzykiem związanym z ujawnieniem danych związanych z:

 • Dynamiczną ewolucją złośliwego oprogramowania i jego profesjonalizacją;
 • Wzrastającym upowszechnieniem Internetu;
 • Nieustannie zwiększającą się ilością danych;
 • Postępującą konsumeryzacją sektora IT i konwergencją urządzeń i usług;
 • Technologami przetwarzania w chmurze i wirtualizacji.

To wszystko zmieniło krajobraz IT, sposób dostarczania i wykorzystywania informacji oraz sposób dostarczania aplikacji i usług.

GravityZone jest wdrażany jako prywatne rozwiązanie chmurowe, które działa
na wirtualnych warstwach i umożliwia organizacjom zabezpieczenie swoich zasobów informatycznych, jednocześnie pomagając zmniejszyć obciążenie administracyjne, obniżyć koszt TCO i zwiększyć zwrot z inwestycji. Rozwiązanie eliminuje ograniczenie skalowalności starszych rozwiązań w oparciu
o architekturę klient-serwer i relacyjne bazy danych.

Ulepszenie dotyczy także usług bezpieczeństwa. GravityZone rozszerza i integruje usługi bezpieczeństwa ze zwirtualizowanymi środowiskami i urządzeniami mobilnymi. Dba o bezpieczeństwo danych na PC, laptopach, tabletach
i smartfonach, przy dostępie lokalnym i zdalnym, ze stacji roboczych czy urządzeń mobilnych, bez względu na to, czy firma korzysta z tradycyjnej czy też
ze zwirtualizowanej infrastruktury.  

GravityZone Enteprise Security jest dostarczany z HyperDetect, warstwą nowej generacji, działającą już na etapie przed wykonaniem, która wykorzystuje wyspecjalizowane modele maszyn lokalnych oraz techniki analizy behawioralnej wyszkolone do wykrywania narzędzi hakerskich, exploitów i technik zaciemniania złośliwego oprogramowania.

GravityZone jest w 100% zmodularyzowany, co oznacza, że możesz wybrać usługi, które chcesz licencjonować, z wymaganą liczbą jednostek na każdą z nich.

Nawet jeśli GravityZone jest dostarczany jako urządzenie wirtualne, jego wdrożenie nie wymaga aktywacji Security for Virtualized Environments (SVE). Jeśli jednak już uruchamiasz lub planujesz wdrażać projekty wirtualizacji, zalecamy zaimplementować SVE.

GravityZone zapewnia skuteczną ochronę i lepszą efektywność administracji
z dwóch stron. Z jednej strony zmniejsza obciążenie administracyjne wynikające ze scentralizowanego zarządzania i korzyści wynikających z architektury dzięki prostemu wdrażaniu urządzenia wirtualnego GravityZone, wbudowanemu mechanizmowi nadmiarowości i skalowalności, a z drugiej strony mamy zoptymalizowane usługi bezpieczeństwa wirtualizacji SVE, które pomogą osiągnąć cele biznesowe dotyczące projektów wirtualizacji i zrealizować pełny potencjał swoich inwestycji.

GravityZone jest zunifikowany rozwiązaniem adresującym wszystkie wymagania bezpieczeństwa. Na obecnym etapie ujednolica główne usługi bezpieczeństwa
i zapewnia pojedynczy punkt zarządzania dla bezpieczeństwa fizycznych, zwirtualizowanych i mobilnych punktów końcowych. Przyszły rozwój będzie integrował z GravityZone nowe usługi bezpieczeństwa, takie jak bezpieczeństwo poczty elektronicznej i współpracy grupowej oraz doda ulepszenia dla usług
i wsparcia dla innych platform.

W przeciwieństwie do innych rozwiązań, które łączą moduły ze starzejącą się architekturą, importując różne technologie stron trzecich i próbując je połączyć, Bitdefender GravityZone został zaprojektowany od podstaw jako ujednolicona platforma zarządzania bezpieczeństwem w środowiskach fizycznych, zwirtualizowanych i mobilnych. Jego modułowa konstrukcja zapewnia elastyczne
i dostosowane usługi bezpieczeństwa oraz administrację opartą na rolach. Rozwiązanie składa się z następujących zintegrowanych komponentów:

GravityZone Control Center – platforma, która zapewnia pojedynczy punkt zarządzania bezpieczeństwem w całej organizacji.

 • Security for Endpoints – chroni stacje robocze i serwery Windows.
 • Security for Virtualized Environments – chroni zwirtualizowane systemy gościa Windows i Linux działające na platformach VMware, Citrix, Microsoft lub dowolnej innej platformie wirtualizacji
 • Security for Mobile Devices – umożliwia bezpieczną adaptację BYOD, z łatwą dostawą i kontrolą bezpieczeństwa urządzeń mobilnych w celu efektywnej administracji.

Jeśli chcesz korzystać z ochrony GravityZone Elite, przejdź do szybkiego startu:

Jesteśmy tu dla Ciebie

Telefonicznie, Internetowo, na czacie czy e-mailowo – nasz zespół pomocy technicznej odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci przy instalacji i wdrożeniu.

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy