Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender Internet Security 25.0 z najwyższym wyróżnieniem AV-Comparatives

Szymon Czudowski

6 maja 2021

AV-Comparatives Malware Protection dla Bitdefender

Test AV-Comparatives sprawdza oprogramowanie bezpieczeństwa pod kątem wykrywalnościci wirusów oraz możliwości zapobiegania wprowadzaniu zmian przez złośliwe oprogramowanie. W niektórych przypadkach program antywirusowy może nie rozpoznać nieaktywnej próbki złośliwego oprogramowania, ale rozpozna ją, kiedy jest aktywna. Poza tym wiele antywirusów wykorzystuje wykrywanie behawioralne do wyszukiwania i blokowania prób wykonania zmian systemowych typowych dla malware’u. Test AV-Comparatives mierzy ogólną zdolność produktów zabezpieczających do ochrony systemu przed złośliwymi programami. Autorzy sprawdzają również skuteczność narzędzi w świecie rzeczywistym i podczas badania pobierają próbki złośliwego oprogramowania z aktywnych adresów URL, umożliwiając korzystanie z takich funkcji, jak blokowanie adresów URL.

Bitdefender Internet Security

Oprogramowanie Bitdefender Internet Security 25.0 wykazało się 100 procentową skutecznością w teście ochrony online i po 96,8 proc. w wykrywalności trybie online oraz offline. Produkt otrzymał najwyższe wyróżnienie AV-Comparatives Advanced Malware Protection z maksymalną liczbą „trzech gwiazdek”.

Wszystkie produkty uczestniczące w badaniu zostały zainstalowane na w pełni aktualnym 64-bitowym systemie Microsoft Windows 10. Produkty były testowane na początku marca z domyślnymi ustawieniami i przy użyciu ich najnowszych aktualizacji. Zestaw testowy użyty w tym teście składał się z 10013 próbek złośliwego oprogramowania.


Autor


Szymon Czudowski

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy