Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender najskuteczniejszym antywirusem na rynku!

Kuba / is8.pl

6 kwietnia 2017

Według badań przeprowadzonych przez redakcję Komputer Świat. – Największy raport bezpieczeństwa 2017

height=550

Eksperci z Komputer Świat przeprowadzili rozległy test sprawdzający wydajność, szybkość oraz skuteczność programów antywirusowych zarówno komercyjnych, jak i darmowych. Oprogramowanie testowano pod wieloma względami, w tym nawet jak łatwa jest obsługa poszczególnych. Bitdefender Internet Security uplasował się na 1 miejscu w rankingu, zostawiając nieco w tyle konkurencję.

„W tym roku seryjny zwycięzca testów ostatnich lat Kaspersky musiał ustąpić miejsca Bitdefenderowi, który może się pochwalić najlepszą skutecznością rozpoznawania w teście(…)”

Jak wynika z badań, większość antywirusów stawia już na rozwiązania maszynowego uczenia się, ponieważ dają one najlepsze wyniki w szybkiej i skutecznej walce ze złośliwym oprogramowaniem. Sztuczna inteligencja błyskawicznie wyłapuje próby ataku, samodzielnie tworzy reguły odpowiadające rozpoznanym wirusom, żeby właśnie dzięki temu błyskawicznie reagować.

Ransomware jest jednym z największych zagrożeń w 2017 roku dla prywatnych użytkowników komputerów – stąd też i metody i skutki walki z tym problemem stały się jednym z kryterium wielkiego testu przeprowadzonego przez Komputer Świat.

Cóż to takiego w ogóle jest Ransomware? – niektórzy mogą spytać. Ransomware to ataki hakerskie, które mają na celu dostanie się do naszych danych, wykradnięcie ich oraz zaszyfrowanie, by następnie żądać okupu w zamian za przywrócenie ich z powrotem – w niektórych przypadkach hakerzy straszą również publikacją danych, np. zdjęć lub informacji bankowych, które nie powinny ujrzeć światła dziennego. Program Bitdefender oferuje specjalny moduł, który chroni przed atakami typu Ransomware.

height=550

To był naprawdę surowy test! – jak sami przyznają redaktorzy:

Bitdefender®
Lider w walce z ransomware


Chroń swoją organizację przed ransomware z rozwiązaniami, które najlepiej zapobiegają i blokują zagrożenia.

„Przeprowadzenie testu redakcja zleciła najbardziej renomowanym europejskim laboratoriom testującym wirusy: AV Test i AV-Comparatives, które skonfrontowały programy ze wszystkimi możliwymi szkodnikami i kierunkami ataków. Redakcja nie zadowoliła się  testami standardowymi, które oba laboratoria regularnie publikują w Internecie. Konieczne były obszerniejsze badania.”

Trzeba tu również zaznaczyć, że w testach wspomnianych laboratoriów oprogramowanie marki Bitdefender niezmiennie osiąga świetne wyniki, rokrocznie zdobywając odznaczenia i nagrody za najlepszą skuteczność oraz wydajność. W roku 2017 specjalnymi wyróżnieniami mogą pochwalić się wersje:

Bitdefender Mobile Security – uzyskując status: Best android security 2016

Bitdefender Endpoint Security – otrzymując tytuł: Best Performance 2016

„W ostatecznym rozrachunku najlepszą skutecznością ochrony w 2017 roku wykazał się Bitdefender Internet Security i tym zapewnił sobie zwycięstwo w teście.”

Na uwagę zasługuje również fakt, że nie tylko okazaliśmy się być najlepszym rozwiązaniem antywirusowym, ale oferujemy także jedną z najlepszych cen na rynku.

„Test w liczbach:

48910 ataków z sieci musiały odeprzeć testowane programy

1600 stron internetowych musiał sprawdzić każdy program pod kątem szkodników

83477 szkodników wykorzystano do testu programów

20 ekspertów pracowało przy teście

2100 godzin trwał test”

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o programie Bitdefender, zajrzyjcie na naszą stronę.

Wszystkich, którzy chcieliby postawić na najskuteczniejszą ochronę swoich urządzeń zapraszamy do udziału w naszym konkursie pod patronatem Wprost.pl. Żeby być na bieżąco z nowinkami dotyczącymi bezpieczeństwa oraz otrzymywać porady związane z lepszą ochroną w sieci polecamy zajrzeć na naszą facebookową stronę oraz na NOWY kanał youtube, gdzie doradzamy w kwestii użytkowania oprogramowania Bitdefender.

Do przeczytania rozległego testu, opiewającego aż na kilkanaście stron zapraszamy do najnowszego numeru magazynu Komputer Świat  5/2017.

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy