Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

Bitdefender nazwany przez firmę Gartner wizjonerem rozwoju oprogramowania antywirusowego

Kuba / is8.pl

15 lutego 2016

Kompletność wizji i umiejętności ukazują firmę Bitdefender, jako wizjonera i odkrywcę w Magicznym Kwadrancie stworzonym przez firmę Gartner dla najnowszych platform Endpoint Protection. Celem tego raportu jest porównanie firm, które proponują podobne lub zbliżone produkty. Pokazuje on jak wskazane firmy plasują się wg siebie, ale także wskazuje mocne i słabe strony każdej z nich.

źródło: www.gartner.com

Wierzymy, że ta pozycja świadczy o wielkich osiągnieciach firmy Bitdefender w warunkach szybkiego rozprzestrzeniania się nowych wyzwań dla bezpieczeństwa firm na całym świecie. Uznanie nas, jako wizjonerów w dziedzinie ochrony punktów końcowych jest potwierdzeniem naszego zaplanowanego działania, które ma na celu unowocześnienie technologii cyberbezpieczeństwa. Oprócz dobrych wyników w wykrywaniu złośliwego oprogramowania i zapobiegania atakom Bitdefender otrzymał wysokie noty za utrzymanie marki, skupienie na rozwoju firmy, obsłudze klienta, serwisie i wsparciu. Firma Gartner poddała ocenie oprogramowanie Bitdefender GravityZone, które zostało zbudowane od podstaw do obsługi wirtualizacji i chmury hybrydowej. GravityZone to pierwsze rozwiązanie, które prawidłowo rozwiązuje problemy ze skalowalnością i wydajnością, z którymi w tej chwili borykają się przedsiębiorstwa. 

Opinia Gartner o firmie Bitdefender jest jak najbardziej przychylna. Bitdefender nadal generuje większość swoich przychodów ze sprzedaży konsumenckiej, ale w 2015 roku różnica między sprzedażą towarów dla klientów indywidualnych a sprzedażą rozwiązań dla firm zmniejszyła się. Firma intensywnie inwestuje w swoje operacje sprzedaży w Europie i USA. Oprócz tego stale aktualizuje oprogramowanie (w tym konsolę zarządzającą) usprawniając wykrywanie złośliwego oprogramowania, niechcianych aplikacji i zaawansowanych zagrożeń. Bitdefender jest konsekwentnym producentem rozwiązań antymalware z docenioną przez klientów łatwością użytkowania i obsługą klienta. Dzięki stałemu rozwojowi produkowanego oprogramowania Bitdefender trafił do ćwiartki kwadrantu wizjonerów. Gartner poleca Bitdefender, jako dobry wybór dla małych i średnich firm, którym zależy na dokładności wykrywania i wydajności.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy