Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender poszerza swoją działalność o centrum danych i bezpieczeństwo w chmurze pod kierownictwem nowego wiceprezesa, Michaela Gable

Kuba / is8.pl

31 maja 2018

Bitdefender, wiodąca globalna firma zajmująca się technologią bezpieczeństwa cybernetycznego, która chroni 500 milionów użytkowników na całym świecie, wyznaczyła Michaela Gable na stanowisko wiceprezesa Data Center Group, nowego oddziału skupiającego się wyłącznie na bezpieczeństwie w chmurze i centrach danych.

Powyższa decyzja jest częścią szerszej strategii firmy Bitdefender, mającej na celu wykorzystanie jej unikatowych technologii do zabezpieczenia serwerów i wirtualnych maszyn za pomocą infrastruktury hiperkonwergentnej i chmury obliczeniowej, definiowanej programowo. Skoncentrowanie się na rynku zabezpieczeń centrów danych spowoduje gwałtowny wzrost w segmencie o tak ogromnym potencjale.

Michael Gable posiada ponad 20-letnie doświadczenie w kierowaniu sprzedażą, strategicznymi sojuszami, profesjonalnymi usługami i inżynierią sprzedaży w branży bezpieczeństwa. W nowej roli będzie skupiał się na pomaganiu przedsiębiorstwom w rozwiązywaniu problemów związanych z bezpieczeństwem pracy w chmurze, rozwijaniu strategicznych sojuszy z kluczowymi partnerami ekosystemowymi i budowaniu sieci kanałów Bitdefender w segmencie centrów danych.

„Rozwiązania Bitdefender wykorzystują wirtualizację i infrastrukturę chmury, w celu zapewnienia bezpieczeństwa, które nie było możliwe w dotychczasowym świecie centrów danych” – powiedział Gable. „Te rozwiązania bezpieczeństwa są skuteczne wobec dzisiejszych najbardziej wyrafinowanych ataków i niewidoczne dla hakerów. Zbudowane są od podstaw dla nowoczesnego centrum przetwarzania danych i infrastruktury chmury i dostarczają najlepsze zabezpieczenia nowej generacji oraz szereg unikalnych korzyści, które pozwalają przedsiębiorstwom czerpać maksymalną wartość ze swoich inicjatyw związanych z transformacją centrów danych. Nie mogę się doczekać, aby pomóc organizacjom w rozwiązaniu ich problemów związanych z bezpieczeństwem centrów danych”- dodał Gable.

„Cieszymy się, że możemy powitać Mike w charakterze kluczowego członka naszego globalnego zespołu przedsiębiorstw”, powiedział Bogdan Irina, Chief Operating Officer, Bitdefender. „Będzie odgrywał kluczową rolę we wzbogacaniu naszych działań w sektorze centrów danych i chmurze, wnosząc ponad dwie dekady doświadczenia w zakresie technologii i przywództwa w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego”.

Wielokrotnie nagradzane rozwiązania Bitdefender do zarządzania centrami danych i chmurami, Gravity Zone Security for Virtualized Environments (SVE) oraz Bitdefender Hypervisor Introspection(HVI)  pomagają organizacjom zredukować pole ataków oraz zapobiegać, wykrywać, badać i reagować na zaawansowane zagrożenia, zarówno te znane jak i nieznane.

GravityZone SVE, certyfikowana jako Nutanix, Citrix i VMware-Ready, to platforma bezpieczeństwa do pracy w chmurze, która zapewnia warstwową obronę nowej generacji, zwiększając efektywność operacji bezpieczeństwa, wykorzystując  infrastrukturę i doświadczenie użytkownika końcowego.

Nazwa określana przez branżową firmę analityczną IDC „jakościową poprawą bezpieczeństwa wirtualnych środowisk”, chroni infrastrukturę centrum danych przed zaawansowanymi trwałymi zagrożeniami poprzez introspekcję pamięci na żywo na poziomie hiperwizora.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy