Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieNowości - nagrody

Bitdefender Produktem Roku 2023 redakcji IT Professional

Piotr R

7 grudnia 2023

Niezmiernie miło nam ogłosić, że oprogramowanie Bitdefender GravityZone Business Security zdobyło nagrodę Produktu Roku 2023 redakcji IT Professional w kategorii oprogramowanie i rozwiązanie chmurowe – antywirusy. Nagroda ta jest dla nas niezwykle istotna, ponieważ udowadnia nam, że nasza praca i starania na rzecz propagowania cyberbezpieczeństwa wśród internautów jest zauważana i doceniana przez renomowaną redakcję IT Professional.

IT Professional – renomowany miesięcznik

Jednak czym jest miesięcznik IT Professional? IT Professional to miesięcznik, którego czytelnikami są głównie specjaliści do spraw IT. Jednak różnica pomiędzy nim a innymi magazynami przeznaczonymi dla informatyków polega na tym, że IT Professional jest pismem eksperckim, w którym poruszane są tematy związane z realnymi wyzwaniami w biznesie. Autorzy i redaktorzy udzielający się w piśmie są certyfikowanymi specjalistami, którzy dysponują odpowiednim doświadczeniem do tego, aby tworzyć interesujące i merytoryczne treści dla informatyków.

Coroczny plebiscyt IT Proffesional

Redakcja IT Professional każdego roku przeprowadza plebiscyt, w którym promuje skuteczne rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie, przyznając dwa tytuły Produktu Roku IT Professional (redakcji oraz czytelników) w 16 kategoriach.

W tym roku odbyła się dwunasta odsłona plebiscytu, podczas którego eksperci z miesięcznika IT Professional ocenili urządzenia, narzędzia systemowe oraz usługi chmurowe i nagrodzili najlepsze produkty znajdujące się na rynku.

„Jak zwykle na początku podsumowanie. Kończący się właśnie rok ma wyjątkowe znaczenie dla wszystkich. Następstwa pandemii oraz wojna w Ukrainie uderzyły również w nas poprzez zakłócenia w łańcuchach dostaw i większą liczbę cyberzagrożeń. Wzrosła zależność firm i instytucji od usług cloudowych. Jednocześnie staliśmy się bardziej świadomi sposobów wykrywania zagrożeń i zarządzania nimi ze strony shadow IT. Ciągłe budowanie odporności organizacyjnej oraz technicznej na cyberataki i utrzymanie ciągłości działania to tematy, które często pojawiały się w rozmowach dotyczących IT.” – czytamy w artykule znajdującym się miesięczniku IT Professional z Grudnia 2023 roku.

Eksperci do spraw cyberbezpieczeństwa z IT Professional przyznają, że w bieżącym roku pojawiło się wiele nowych rozwiązań, które zostały przetestowane na łamach ich miesięcznika. Dlatego wszystkie produkty, które brały udział w plebiscycie były wcześniej szczegółowo opisywane i charakteryzowane przez specjalistów z branży IT. Dzięki temu możliwe było wprowadzenie dwóch kategorii nagród, czyli nagrody redakcji oraz nagrody czytelników. Ponadto podczas plebiscytu uwzględniano nie tylko skuteczność danego produktu, lecz także jego innowacyjność, wygodę obsługi i praktyczność.

Wyniki Bitdefender GravityZone Business Security w plebiscycie IT Professional

W tym roku Bitdefender GravityZone Business Security zwyciężył w plebiscycie IT Professional w kategorii oprogramowanie i rozwiązanie chmurowe – antywirusy i zdaniem ekspertów z redakcji był najlepszym antywirusem w tym roku. Warto zauważyć, że testom poddano najbardziej podstawową wersję oprogramowania Bitdefender z linii GravityZone, która nie zawiera wielu funkcjonalności takich, jak Sandbox Analyzer, HyperDetect, EDR i XDR. Dlatego, jeśli chciałbyś poznać możliwości, które zapewnią Ci systemy antywirusowe Bitdefender, to sprawdź tę stronę.


Autor


Piotr R

Account Manager, od ponad roku pracuję w branży IT i od ponad 5 lat jestem copywriterem. Do moich zadań należy nawiązywanie współpracy partnerskich, pisanie i redagowanie tekstów, kontakt z dziennikarzami, tworzenie notatek prasowych oraz zamieszczanie ich na stronach internetowych i w naszych mediach społecznościowych. Wcześniej byłem przez kilka lat związany z branżą OZE oraz z technologiami telemetrycznymi i elektronicznymi. Interesuję się językoznawstwem, literaturą, grą na gitarze oraz branżą gier.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy