Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlogCiekawostki

Bitdefender ukształtował jako sprzedawca rok 2022 wg raportu IDC

Julia N

10 lipca 2023

Bitdefender został wymieniony w raporcie International Data Corporation (IDC) pt. „Udziały w światowym rynku ochrony cyfrowego życia konsumentów na całym świecie w 2022 r.” jako jeden ze sprzedawców w kategorii „Kto ukształtował rok”.

smokowilk pływający pośrodku czarnego tła

W jaki sposób Bitdefender ukształtował ubiegły rok?

Wyróżnienie Bitdefendera było spowodowane m.in. dwucyfrowym wzrostem przychodów tej marki na rynku cyfrowego bezpieczeństwa. Jednakże nie tylko zyski wiodącego producenta antywirusów zostały zauważone. „W 2022 roku Bitdefender uruchomił zarządzanie hasłami, monitorowanie tożsamości i  ochronę przed zagrożeniami” – zauważa IDC.

„Bitdefender jest również dostawcą o rosnących rozmiarach w segmencie komercyjnym, przy czym większość przychodów tego segmentu pochodzi z produktów zabezpieczających punkty końcowe” – czytamy w raporcie. – „Promuje swoje produkty wśród konsumentów obeznanych z technologią, co przyczyniło się do uzyskania przez firmę solidnych wskaźników biznesowych w zakresie utrzymania klientów i liczby nowych użytkowników”.

Nowe rozwiązania Bitdefendera

Obawy konsumentów dotyczące cyberbezpieczeństwa oraz prywatności danych potęgują się wraz ze wzrostem wyrafinowania i częstotliwości cyberataków. Aby jeszcze lepiej ochronić klientów, Bitdefender wprowadził wiele rozwiązań w ciągu ostatniego roku, w tym:

Wykrywanie Anomalii w Aplikacjach

To pierwsza w branży warstwa ochrony w czasie rzeczywistym dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Nowatorska technologia zintegrowana z Bitdefender Mobile Security for Android pozwala na wykrywanie złośliwych zagrożeń i nietypowych zachowań w aplikacjach na Androida – gdy tylko się pojawią.

Ochronę Czatu w Aplikacjach Mobilnych

Pierwsze tego typu rozwiązanie w branży. Ostrzega użytkowników przed złośliwymi linkami odebranymi lub wysłanymi podczas sesji na żywo z użyciem najpopularniejszych aplikacji do czatowania na świecie, w tym WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram i Discord.

Usługę Premium VPN wzbogaconą o potężne technologie ochrony prywatności

Prosta w użyciu usługa wirtualnej sieci prywatnej (VPN) z funkcją „białej listy” zapewniająca bezpieczne przeglądanie sieci z dowolnego miejsca na świecie dzięki blokowaniu śledzenia i reklam.

Bitdefender doceniony przez IDC

Marka Bitdefender nie tylko ukształtowała jako sprzedawca ubiegły rok. Każdego dnia bierze czynny udział w ulepszaniu cyfrowego życia milionów użytkowników oferowanych przez siebie rozwiązań antywirusowych. Mimo otrzymywania kolejnych nagród i wyróżnień, bynajmniej na laurach nie spoczywa, stale udoskonala swoje produkty, zapewniając tym samym niezrównane cyfrowe bezpieczeństwo urządzeniom.

„Silne cyberbezpieczeństwo musi wykraczać poza tradycyjne oprogramowanie antymalware i zawierać rozwiązania chroniące cyfrową tożsamość i prywatność konsumentów we wszystkich środowiskach oraz urządzeniach” — powiedziała Mihaela Paun, starsza wiceprezeska ds. sprzedaży i marketingu, Consumer Solutions Group w Bitdefender. – „Ponieważ cyberataki wciąż ewoluują, kompleksowa ochrona na wszystkich frontach stanowi konieczność. Bitdefender jest dumny z tego, że po raz kolejny został doceniony przez czołowych analityków branżowych za dostarczanie godnych zaufania, innowacyjnych rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa, które chronią wszystkie aspekty cyfrowego życia.”


Autor


Julia N

Mieszkam w Sopocie. Do moich codziennych zadań należą przede wszystkim różnego rodzaju prace redakcyjno-korektorskie. Pracując w branży IT, sukcesywnie i z satysfakcją podnoszę swoje kompetencje w tym zakresie. W wolnych chwilach lubię czytać książki i układać puzzle w Internecie.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy