Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender wprowadza nowy GravityZone dla firm

Kuba / is8.pl

21 maja 2015

21 maja producent oprogramowania antywirusowego Bitdefender wprowadził na polski rynek nową generację oprogramowania GravityZone, która charakteryzuje się wszechstronną ochroną, wydajnością i skutecznością w zakresie bezpieczeństwa korporacyjnego.

Wydajność nowego GravityZone ma swoje korzenie w jego poprzedniej wersji, która została sprawdzona w kwietniowych testach, gdzie umożliwiła użytkownikom odzyskać do 17% mocy obliczeniowej i zredukować opóźnienia nawet o połowę w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań. Nowy GravityZone jest zbudowany w oparciu o technologię bezpieczeństwa Bitdefender, która prowadzi w branży pod względem jakości oraz otrzymała wiele nagród, mi.in.: AV-Test, AV-Comparatives, PC Mag i inne.

Bitdefender GravityZone, który wprowadza po raz pierwszy trzy-sekundową odpowiedź obronną, sprawia, że wdrożenie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki możliwości stworzenia paczki instalacyjnej dla dowolnego systemu operacyjnego i punktu końcowego znajdującego się w dowolnym miejscu, zgodnej z politykami bezpieczeństwa i dopasowanej do wydajności sprzętu.

Wszechstronna kontrola urządzeń w nowym GravityZone pozwala dopracować uprawnienia użytkowników do podłączania urządzeń przenośnych oraz stworzyć listę bezpiecznych urządzeń, które mogą być podłączane, w tym: porty drukarki IEEE 1284.4 i IEEE 1394, porty USB, modemów, urządzeń CD-ROM i inne, takie jak magistrale SCSI i kontrolery RAID, woluminy pamięci masowej, adaptery sieciowe i inne.

Nowa ochrona Microsoft Exchange w wersji On-premise (oparta o serwer w firmie) i Cloud, oferuje intuicyjne, scentralizowane zarządzanie. Wirtualne i fizyczne maszyny Linux korzystają z dostępu bezpieczeństwa dla punktów końcowych na żądanie, ochrona dla fizycznych punktów końcowych jest sprawdzana przez scentralizowane skanowanie.

Wydanie nowego GravityZone łączy się z wdrożeniem nowego portfolio produktów biznesowych, które maksymalizuje prostotę i uniwersalność. Opcja Bitdefender Enterprise Security obejmuje komputery stacjonarne i serwery fizyczne oraz wirtualne, jak i urządzenia mobilne oferując inteligentne skanowanie, centralne zarządzanie i wiele innych. Paczka zawiera pakiet Advanced Business Security i Business Security.

„GravityZone był już w czołówce branży bezpieczeństwa, co zostało udowodnione w ostatnich testach”, powiedział Catalin Cosoi szef ochrony strategicznej Bitdefender. „Z nowym GravityZone zrobiliśmy kilka kroków naprzód i w podnieceniu oczekujemy na jego wpływ na branżę bezpieczeństwa i przede wszystkim na bezpieczeństwo przedsiębiorstw na całym świecie.”


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy