Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Ciekawostki

Bitdefender zdobywa pierwsze miejsce na liście „Najlepszych marek” PCMag na rok 2024

Piotr R

14 lutego 2024

Bitdefender, światowy lider bezpieczeństwa, ogłosił, że organ ds. technologii PCMag umieścił firmę na pierwszym miejscu na bardzo prestiżowej liście producentów technologii „Najlepsze marki na rok 2024”. Firma PCMag umieściła Bitdefender na liście przed najbardziej znanymi markami w branży w oparciu o indeks łączący wyniki zadowolenia klientów z ocenami produktów przeprowadzonymi przez magazyn.

Bitdefender wyróżniony przez magazyn PCMag

„Jesteśmy zaszczyceni, że znana na całym świecie publika uznała nas za najlepszą markę technologiczną na liście obejmującej Apple, Sony, Google, Samsung i innych czołowych producentów definiujących kategorie” – powiedział Florin Talpes, współzałożyciel i dyrektor generalny Bitdefender. „To, że czytelnicy i recenzenci produktów gorąco polecają Bitdefender, jest entuzjastycznym dowodem głębokiego zaufania w naszą zdolność do ochrony zasobów cyfrowych przed cyberprzestępczością. Skupiamy się wyłącznie na dostarczaniu innowacji chroniących cyfrowy styl życia, obejmujących rozwiązania antywirusowe, ochronę tożsamości i prywatność w miarę ewolucji powierzchni ataku”.

Aby sporządzić listę 25 najlepszych marek technologicznych, firma PCMag zaczęła od uzyskania danych od 679 kandydatów, którzy recenzowali produkty lub zbierali wyniki Net Promoter Score (NPS) z ostatnich 12 miesięcy. Bitdefender znalazł się na szczycie listy na podstawie czterech recenzji i wyników NPS z ankiety magazynu na temat pakietów antywirusowych i zabezpieczeń.

Doskonała ocena 5 gwiazdek w recenzji produktu Bitdefender Antywirus Plus oraz dwie oceny 4,5 dla Bitdefender Antywirus for Mac i Bitdefender Premium Security odzwierciedlają siłę rozwiązań firmy na rynku. Bitdefender uzyskał również najwyższe wyniki NPS, mierząc ogólną satysfakcję i chęć rekomendowania rozwiązania w trzech kategoriach ankiet czytelników: pakiety zabezpieczeń dla domu, program antywirusowy dla systemu Android i program antywirusowy dla systemu iOS/iPadOS. PCMag podsumowuje pakiety zabezpieczeń Bitdefender dla domu w następujący sposób: „Bitdefender, częsty faworyt wśród czytelników PCMag, otrzymuje od naszych respondentów bardzo wysokie oceny zadowolenia w kilku kategoriach, co pomogło mu w tym roku powrócić na szczyt naszej listy” – mówi pracownik PCMag.

Najważniejsze nagrody Bitdefender od magazynu PCMag

 • Najlepsze marki na rok 2024 – Bitdefender znalazł się na szczycie listy najlepszych marek na rok 2024. Wyróżnienia przyznano na podstawie ankiet czytelników, powiązanych ocen Net Promotor Score (NPS) (stopień, w jakim czytelnicy poleciliby rozwiązanie innym) oraz testów w świecie rzeczywistym przeprowadzonym przez redaktorów PCMag.
 • Najlepszy program antywirusowy na rok 2024 – Bitdefender Antywirus Plus został uznany za najlepszy ogólny program antywirusowy na rok 2024. PCMag stwierdził: „Możesz kupić narzędzie antywirusowe, które robi wszystko, co powinno, albo możesz kupić takie, które robi więcej – o wiele więcej. To byłby Bitdefender Antywirus Plus.”
 • Nagrody Readers’ Choice — Bitdefender zdobył trzy nagrody Readers’ Choice Awards, uzyskując imponujące 9,1 na 10 możliwych punktów w zakresie ogólnego zadowolenia z pakietu Security Suites for Home 2023, 9,0 na 10 możliwych dla Android Antywirus i 8,5 na 10 możliwych dla Antywirus iOS/iPadOS. Rozwiązanie Security Suites for Home uzyskało najwyższe oceny za ogólną satysfakcję, prawdopodobieństwo polecenia, satysfakcję ze wsparcia technicznego, wiarygodność i satysfakcję z kilku konkretnych narzędzi: ochrony zapory ogniowej, filtru spamu, ochrony przed oprogramowaniem ransomware, ochrony przed phishingiem i VPN.
 • Nagroda redakcji za Bitdefender Total Security – Total Security uzyskał wynik 4,5 na 5 (wybitny). PCMag pisze: „Bitdefender Total Security łączy w sobie bogactwo komponentów bezpieczeństwa i dodatkowych funkcji w jednym, najwyżej ocenianym pakietem antywirusowym który zapewnia ochronę urządzeń z systemem Windows, macOS i iOS”.
 • Nagroda redakcji za Bitdefender Premium Security – ocena Premium Security 4,5 w tej samej skali (wybitna), PCMag pisze: „Bitdefender Premium Security łączy w sobie wielokrotnie nagradzane bezpieczeństwo z prostym menedżerem haseł i VPN bez ograniczeń w pakiecie, który robi prawie wszystko.”
 • Nagroda redakcji dla programu Bitdefender Antywirus dla komputerów Mac – program antywirusowy dla komputerów Mac uzyskał ocenę 4,5 (wybitny), PCMag napisał: „Bitdefender Antywirus dla komputerów Mac uzyskuje wysokie oceny w naszych własnych, praktycznych testach oraz w niezależnych laboratoriach. Możesz go ustawić, zapomnieć i mieć pewność, że Twój Mac jest chroniony.”

Autor


Piotr R

Account Manager, od ponad roku pracuję w branży IT i od ponad 5 lat jestem copywriterem. Do moich zadań należy nawiązywanie współpracy partnerskich, pisanie i redagowanie tekstów, kontakt z dziennikarzami, tworzenie notatek prasowych oraz zamieszczanie ich na stronach internetowych i w naszych mediach społecznościowych. Wcześniej byłem przez kilka lat związany z branżą OZE oraz z technologiami telemetrycznymi i elektronicznymi. Interesuję się językoznawstwem, literaturą, grą na gitarze oraz branżą gier.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy