Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Gravityzone Security for Mobile

Chroń urządzenia mobilne swojej organizacji na wszystkich platformach, bez względu na lokalizację. Z łatwością przesyłaj ustawienia polityk bezpieczeństwa na dowolną liczbę urządzeń z systemami iOS i Android, chroniąc je przed nieautoryzowanym użytkowaniem, niebezpiecznym oprogramowaniem oraz utratą danych poufnych.

Możliwości i Korzyści

 

GravityZone Security for Mobile wykorzystuje technologie uczenia maszynowego bezpośrednio w urządzeniu do wykrywania znanych i nieznanych zagrożeń poprzez monitorowanie zachowania urządzenia, identyfikowanie aplikacji przypominających malware, nietypowego ruchu sieciowego i ataków phishingowych. Ochrona działa również, gdy punkt końcowy jest offline.

 

Pomaga w ocenie struktury prywatności i bezpieczeństwa aplikacji. Pozwala na wykrywanie niezgodnych aplikacji i tworzenie list dozwolonych aplikacji i ich wersji. Umożliwia każdej firmie zaprojektowanie własnej polityki „zgodności aplikacji”, zbudowanie katalogu akceptowanych aplikacji i ich wersji oraz monitorowanie punktów końcowych.

Dzięki Weryfikacji Aplikacji organizacje mogą wykonać działania (lokalnie w MTD lub przez MDM) dla wykrytych niezgodnych aplikacji.

 

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych punktów końcowych – nie wszystkie zadania można wykonać lokalnie na urządzeniu mobilnym. Aby jak najlepiej zabezpieczyć urządzenia, Security for Mobile przeprowadza dogłębną analizę w chmurze, która dostarcza szczegółowe techniczne dane o analizowanych aplikacjach. Informuje również zespoły ds. bezpieczeństwa o innych wersjach aplikacji przeanalizowanych przez system, nawet jeśli nie zostały one wykryte w ich środowisku.

Dzięki takiemu podejściu organizacje mają dokładny wgląd w stan zgodności i prywatności każdej działającej aplikacji.

 

E-mail jest medium numer 1, jeśli chodzi o ataki phishingowe (90%), 60% e-maili jest otwieranych właśnie w urządzeniach mobilnych. Nie budzi zatem wątpliwości, że zabezpieczenie przed phishingiem jest niezbędnym elementem ochrony urządzeń mobilnych.

GravityZone Security for Mobile oferuje ochronę urządzeń przed phishingiem na obsługiwanych platformach (iOS, Android) i lokalną sieć VPN w urządzeniu przetwarzającą ruch w czasie rzeczywistym bez potrzeby polegania na zewnętrznych usługach, co efektywnie zapobiega atakom phishingowym.

 

GravityZone Security for Mobile nie tylko monitoruje podatności i mapuje techniki MITRE, ale również umożliwia pełny wgląd w środowisko i dostarcza informacje o „nieaktualizowalnych” urządzeniach.

 

Security for Mobile to dostępny tylko w chmurze dodatek, który oferuje Mobilnego Agenta dla iOS i Android (Agent dla Android obsługuje także chromebooki) oraz rozszerzenie Chrome zabezpieczające rozszerzenia Google Chrome na Chromebookach.

 

GravityZone Security for Mobile wykorzystuje technologie uczenia maszynowego bezpośrednio w urządzeniu do wykrywania znanych i nieznanych zagrożeń poprzez monitorowanie zachowania urządzenia, identyfikowanie aplikacji przypominających malware, nietypowego ruchu sieciowego i ataków phishingowych. Ochrona działa również, gdy punkt końcowy jest offline.

Uznanie w branży

Bitdefender jest uznawany za lidera cyberbezpieczeństwa przez niezależne organizacje testujące, firmy analityków branżowych i media.

Zobacz więcej
Zobacz więcej

Specyfikacje - Security for Mobiles

iOS 11 lub Android 5.1

Lokalna Wirtualna Sieć Prywatna (VPN) wymaga minimum iOS 11 lub Android 6.

Wymagana jest 64-bitowa wersja urządzeń z iOS.

Dla Knox wymagany jest minimum Android w wersji 7 i Knox w wersji 2.7.

Połączenie z Internetem do raportowania zagrożeń, aktualizacji ustawień i wersji produktu oraz dogłębnej analizy zagrożeń w chmurze.

Obsługa Android dla Chromebooków wymaga, aby Chromebook obsługiwał aplikacje Androida i Sklep Google Play.

Pełna lista Chromebooków obsługujących aplikacje Androida jest dostępna tutaj.

Obsługiwane przeglądarki (wymagany jest HTML 5):

 • Chrome – Zalecana najnowsza dostępna wersja
 • Safari – Najnowsza wersja
 • Firefox – Najnowsza wersja

MDM:

 • VMWare Workspace ONE UEM MDM 8.3
 • ​BlackBerry Dynamics : BlackBerry Dynamics 1.0
 • BlackBerry’s UEM MDM (BES) 12.7 UEM​
 • Business Concierge MDM 12.3​
 • Citrix MDM 10.4​
 • IBM MaaS360 10.65
 • MobileIron MDM Core 8 Cloud (bieżąca wersja)​
 • SOTI MobiControl 14.1​
 • Hasła MDM: Nie używaj dwukropka (:) w polu hasła ani słowa „password” jako hasła.
 • SIEM: Każdy SIEM obsługujący dane wejściowe Syslog w formacie JSON .

FAQ

GravityZone Security for Mobile to rozwiązanie typu Mobile Threat Defense (MTD), a nie Mobile Device Management (MDM). Rozwiązania klasy MDM pozwalają na zarządzanie urządzeniami, zdalne kontrolowanie, śledzenie, szyfrowanie urządzeń i wymuszanie polityk (np. wymazywanie, blokowanie urządzenia w przypadku kradzieży lub zgubienia).

GravityZone Security for Mobile wykrywa znane i nieznane zagrożenia poprzez analizowanie zachowania urządzenia, identyfikowanie aplikacji przypominających malware, nietypowego ruchu sieciowego i zaawansowanych ataków phishingowych.

Co więcej, uczenie maszynowe działa bezpośrednio w urządzeniu, nawet jeśli punkt końcowy nie jest połączony z siecią.

GravityZone Security for Mobile szanuje prawo do prywatności – użytkownicy mają świadomość danych zbieranych i wykorzystywanych do badania zagrożeń dzięki konfigurowalnym ustawieniom i bezpośredniemu wglądowi.

Zagrożenia są wykrywane bezpośrednio w urządzeniu, dzięki czemu nie ma potrzeby wysyłania prywatnych danych do chmury.

GravityZone Security for Mobile jest opcjonalnym dodatkiem dostępnym w chmurze dla każdego z produktów Bitdefender GravityZone: (GravityZone Business Security, GravityZone Business Security Premium, GravityZone Business Security Enterprise; GravityZone Security for Workstations; GravityZone Security for Servers; MDR Foundations; MDR Premium; MDR Enterprise) i GravityZone Cloud MSP Security.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z opiekunem handlowym lub partnerem, u którego dokonałeś zakupu.

Tak, GravityZone Security for Mobile może integrować się z MDM-ami w celu zwiększenia ochrony i łatwiejszego wdrożenia.

Już dziś stań się firmą odporną na cyberataki

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać rozwiązanie lub usługę odpowiednią dla Twojej firmy

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy