Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

22 października 2019

Bitdefender Security for Amazon Web Services jest rozwiązaniem bezpieczeństwa zaprojektowanym dla infrastruktur w chmurze, oraz zintegrowany z Konsolą GravityZone Cloud. Innowacyjne i wszechstronne rozwiązanie Bitdefender Security for AWS chroni instancje Amazon EC2 uruchomionych na systemach operacyjnych Windows lub Linux.

Bitdefender Security for AWS składa się z następujących komponentów:

Control Center – komponent centralnego zarządzania dostarczany za pomocą opartego na sieci interfejsu dla wdrażania, konfiguracji, monitorowania i raportowania statusów bezpieczeństwa instancji Amazon EC2. Control Center zawiera również Serwer Aktualizacji, komponent obsługujący wszystkie zadania aktualizacji produktu i aktualizacji sygnatur.
Control Center, obsługiwane przez Bitdefender w chmurze Amazon EC2, jest dostępne pod następującym adresem: https://gravityzone.bitdefender.com. Użytkownicy usług mają unikalne konto Control Center, które jest zarejestrowane i zsynchronizowane z kontem AWS.

Serwer Bezpieczeństwa – wzmocniony wirtualny serwer oparty na systemie Linux, który centralizuje i deduplikuje większość funkcji ochrony przed złośliwym oprogramowaniem Bitdefender. Serwer bezpieczeństwa wykonuje rzeczywiste skanowanie, obsługując żądania skanowania agentów zainstalowanych w chronionych instancjach. W związku z tym wszystkie sygnatury złośliwego oprogramowania są automatycznie przechowywane i aktualizowane przez Security Server.
Serwer bezpieczeństwa jest hostowany i obsługiwany przez Bitdefender w chmurze Amazon EC2. Interakcja między Security Virtual Appliance a innymi komponentami jest niewidoczna dla użytkownika Control Center.

BEST – komponent, który musi zostać zainstalowany na każdej instancji, aby była chroniona. BEST ułatwia skanowanie dostępowe i na żądanie, wysyłając żądania skanowania do Serwera Bezpieczeństwa wykonując czynności zgodnie z otrzymaną odpowiedzią na skanowanie.

Źródło: https://www.bitdefender.com/support/gravityzone-protection-layers-availability-2399.html

Źródło: https://www.bitdefender.com/support/bitdefender-security-for-aws-components-1046.html

Dane kontaktowe:

Sklep internetowy

sklep@bitdefender.pl

Pomoc techniczna

pomoc@bitdefender.pl

Marketing

promocje@marken.com.pl

Centrala

kontakt@marken.com.pl

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy