Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

Nowe właściwości, nowe ulepszenia we wszystkich obszarach, doradca ochrony Wi-Fi i jeszcze lepsza ochrona przed Ransomware – Polska Premiera Bitdefender 2017 !

Kuba / is8.pl

23 listopada 2016

Nowe właściwości, nowe ulepszenia we wszystkich obszarach, doradca ochrony Wi-Fi i jeszcze lepsza ochrona przed Ransomware – Polska Premiera Bitdefender 2017 !

Nowa linia produktów Bitdefender 2017 właśnie weszła na polski rynek. Bitdefender Total Security Multi-Device, Bitdefender Family Pack, Bitdefender Internet Security, Bitdefender Antivirus Plus, Bitdefender Mobile Security oraz Bitdefender Antivirus for Mac to główni przedstawiciele marki Bitdefender do walki przeciw złośliwemu oprogramowaniu. Linia ta adresowana jest do użytkowników domowych i właścicieli małych firm.

Producent zachwala, że najnowsza wersja produktów została udoskonalona tak, aby jeszcze szybciej i dokładniej radzić sobie z coraz częściej atakującymi złośliwymi programami. Nowe rozwiązania antywirusowe Bitdefender 2017 to przede wszystkim:

Doradca ochrony Wi-Fi 

Kiedy jesteś podłączony do otwartej sieci Wi-Fi w kawiarni, lotnisku, parku czy sklepie, skąd wiesz, że jest ona bezpieczna? Doradca ochrony Wi-Fi skanuje sieć, do której jesteś podłączony w poszukiwaniu luk w ochronie, które mogą narażać Cię na ryzyko i zaleca odpowiednią akcję, aby chronić Twoją prywatność. Dzięki temu modułowi możesz korzystać z każdego dostępnego Wi-Fi bez obawy przed wirusami. Jeśli sieć, do której próbujesz się podłączyć będzie niebezpieczna Bitdefender powiadomi Cię o tym!

Ulepszona Ochrona Anti-Ransomware

Jest to moduł, który ostatnimi czasy stał się niezbędny. Pozwala na silną ochronę przeciw rozwijającym się zagrożeniem Ransomware (złośliwym atakom, które szyfrują i blokują dostęp do najważniejszych plików, jak zdjęcia rodzinne i ważne dokumenty, a następnie wymagają od ofiary okupu za kod dostępu do ich własności). Moduł Anti-Ransomware działa teraz szybciej i dodano też powiadomienia, aby użytkownik był zawsze poinformowany, co się dzieje u niego na komputerze.

Bitdefender®
Lider w walce z ransomware


Chroń swoją organizację przed ransomware z rozwiązaniami, które najlepiej zapobiegają i blokują zagrożenia.

Optymalizacja Systemu i oczyszczanie dysku

By pomóc Ci uzyskać jak najlepszą wygodę, kiedy korzystasz ze swojego urządzenia Bitdefender wyposaży Cię w potężne narzędzie, które pomoże Ci zoptymalizować Twój system. Po raz pierwszy wprowadzono moduł optymalizacyjny Czyszczenie Dysku. Dzięki niemu można łatwo pozbyć się nieużywanych plików, które spowalniają pracę Twojego urządzenia bez obawy, że zostaną usunięte ważne pliki – a Twój komputer będzie działał jak nowy.

Bardziej intuicyjny i przejrzysty interfejs

Poprawiony interfejs jest bardziej przyjazny dla użytkownika niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto, dodano łatwy dostęp do różnych funkcjonalności z intuicyjnego menu znajdującego się  po lewej stronie głównego okna Bitdefender. Praca z Bitdefenderem jest teraz przyjemniejsza i szybsza.

Poprawiony Asystent Rodzica

Możesz teraz ustawić kontrolę rodzicielską do kont należących do Twoich dzieci na współdzielonych urządzeniach – ustaw tyle kont ile potrzebujesz i na tyle urządzeń ile chcesz. Bez problemu sprawdzisz czy strony, które przegląda Twoja pociecha są bezpieczne, a w razie potrzeby zablokujesz dostęp do stron, które są według Ciebie nieodpowiednie.

Nowa funkcja w Module Anty-Kradzieżowym

Twoje urządzenia z Androidem zrobią zdjęcie, za każdym razem, kiedy ktoś próbuje uzyskać do nich nieautoryzowany dostęp, a zdjęcie przestępcy zostanie wysłane na Twoją pocztę. Z panelu możesz zablokować dostęp do danych na urządzeniu, a ze zdjęciem zgłosić kradzież odpowiednim organom władzy.

Warto dodać, że wszystkie produkty Bitdefender 2017 są gotowe do pracy na systemie Windows 10. Wszystkie najnowsze informacje o produktach znajdziecie na stronie internetowej producenta.

W jakich cenach dostępne są nowe produkty?

Zawierający wszystkie moduły, chroniący urządzenia z systemami Windows, Mac i Android Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 na pięć stanowisk w licencji na rok to koszt 270 zł. Bitdefender Family Pack 2017posiadający również wszystkie moduły jednak przeznaczony do ochrony gospodarstwa domowego, 15 stanowisk na rok kosztuje 233 zł. Bitdefender Internet Security 2017 na jedno stanowisko w licencji na rok to koszt 99 zł. Bitdefender Antivirus Plus 2017 oraz Bitdefender Antivirus for Mac na jedno stanowisko w subskrypcji przez rok kosztują 85 zł. Bitdefender Mobile Security 2017 na 1 urządzenie z systemem Android licencja roczna to koszt 31zł.

Oczywiście wszyscy użytkownicy, którzy posiadają licencje poprzednich wersji mogą za darmo zaktualizować swoje oprogramowanie do najnowszej wersji. Informację jak tego dokonać znajdziecie TUTAJ


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy