Ostrzeżenie bezpieczeństwa: Twoje konto zostało zhakowane!

Jeśli internauta lekceważy konieczność aktualizowania oprogramowania komputera albo nie posiada skutecznego antywirusa, musi liczyć się z tym, że jego konto w najbliższym czasie zostanie zainfekowane przez złośliwe oprogramowanie.

Wielki czarny znak małpa(@) z niebieskim obramowaniem z kursorem na nim na tle klawiatury

Konta internetowe są zagrożone.

W sieci grasuje niezwykle groźny Trojan Wirus, który w bardzo krótkim czasie może zaatakować komputer użytkownika. Jeśli internauta lekceważy konieczność aktualizowania oprogramowania komputera albo nie posiada skutecznego antywirusa, musi liczyć się z tym, że jego konto w najbliższym czasie zostanie zainfekowane przez złośliwe oprogramowanie.

Jak działają Trojany Wirusy?

Twórcy Wirusa Trojany od kilku miesięcy mogą siać spustoszenie. Obserwują poczynania użytkowników komputerów za pomocą odwiedzanych przez nich witryn dla dorosłych.

Przeciętny Internauta nie ma świadomości, że traci kontrolę nad swoimi danymi i urządzeniem, z którego korzysta. 

ico
Nagradzany antywirus Bitdefender
Bitdefender Internet Security 2021 zapewnia najlepszą ochronę przed zagrożeniami internetowymi, bez spowolniania zasobów systemu. Został okrzyknięty Produktem Roku przez AV-Comparatives i nagrodzony przez AV-TEST za Najlepszą Ochronę i Najlepszą Wydajność.
Bitdefender Internet Security:zobacz więcej

Stworzone przez cyberprzestępców Trojany Wirusy dyskretnie obserwują każdy ruch użytkownika. Mogą nagrywać film z jego udziałem, mają dostęp do kontaktów, kamery internetowej i całej korespondencji e-mail.

W jaki sposób można zapobiec atakom?

Sprawa jest niezwykle poważna, wirusy trudne do wykrycia. Są jednak sposoby aby zaradzić konsekwencjom ataku. Wystarczy zainstalować program antywirusowy o najwyższej skuteczności. Ten słabszy nie wykryje wirusa, którego baza podlega aktualizacji co 4 godziny.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments