Porównaj nasze produkty

GravityZone to rozwiązanie biznesowe, które może być zainstalowane lokalnie lub hostowane przez Bitdefender. Każda z poniższych opcji obejmuje wielowarstwową ochronę ze sprawdzonym uczeniem maszynowym, zaawansowaną heurystyką, oprogramowaniem ransomware, potężnym zabezpieczeniem przed exploitami, sygnaturami, zaporą ogniową i kontrolą urządzeń.

MANAGED SERVICE PROVIDERS

Dla wszystkich MSP NextGen AV i Endpoint Security (produkt podstawowy)

Zalecane dla MSP poszukujących kompleksowego zakresu i zgodności

Zalecany dla MSP poszukujących zaawansowanych zunifikowanych rozwiązań bezpieczeństwa

Funkcjonalność

Analiza ryzyka

Ocenia, ustala priorytety i utrwala błędne konfiguracje i ustawienia zabezpieczeń punktów końcowych za pomocą łatwa do zrozumienia lista z priorytetami.

Uczenie maszynowe lokalne i w chmurze

Prognozowane wykrywanie nieznanego złośliwego oprogramowania; Dynamiczna analiza plików wyszkolona na miliardach próbek; Lokalne uczenie maszynowe przeszkolono w zakresie 80 000 funkcji złośliwego oprogramowania.

Inteligencja w chmurze

Analiza zagrożeń, w tym informacje o złośliwych adresach URL, wzorcach, witrynach internetowych itp. Zebrane i zaktualizowane w ciągu 3 sekund za pomocą globalnej sieci ochronnej Bitdefender z ponad 500 milionami punktów końcowych.

Exploit Defense

Koncentruje się na narzędziach ataku i na technikach wykrywania exploitów znanych i zero-day, atakujących popularne aplikacje.

Kontrola treści internetowych

Ogranicz dostęp użytkowników do potencjalnie złośliwych witryn lub kategorii internetowych, takich jak hazard.

Ochrona przed atakiem sieciowym

Chroni przed zagrożeniami wykorzystującymi luki w sieci.

Ochrona przed zagrożeniami internetowymi

Skanuje przychodzący ruch internetowy, w tym ruch SSL, http i https, aby zapobiec pobieraniu złośliwego oprogramowania do punktu końcowego. Automatycznie blokuje phishing i fałszywe strony internetowe. Wyświetla oceny wyszukiwania sygnalizujące strony zaufane i niezaufane.

Firewall

Punkty końcowe są chronione za pomocą w pełni funkcjonalnego dwukierunkowego firewalla z funkcją wykrywania włamań, która ma kluczowe znaczenie dla ochrony urządzeń zdalnych.

Kontrola urządzenia

Zagrożenia są często wprowadzane do firmy za pomocą urządzeń wymiennych. Wybierz urządzenia, które mają być uruchamiane, i zdecyduj, które będą automatycznie blokowane lub skanowane.

Inspektor procesów (automatyczne wykrywanie)

Wykrywanie zachowań w czasie rzeczywistym; Monitoruje wszystkie procesy uruchomione w systemie operacyjnym i jeśli proces zostanie uznany za złośliwy, zakończy go. Zwykle znany jako Advanced Threat Control (ATC).

Pełne szyfrowanie dysku

Chroni dane dla całego dysku twardego punktu końcowego, wykorzystując mechanizmy szyfrowania zapewniane przez Windows (BitLocker) i Mac (FileVault).

Dodatek

Dodatek

Zarządzanie poprawkami

Ręczne i automatyczne łatanie aplikacji Windows i innych firm, które zmniejszają podatność aplikacji na zagrożenia i ryzyko ataków exploitów.

Dodatek

Dodatek

Hostowane w chmurze zabezpieczenia poczty e-mail i ochrona przed spamem

Chroń Office 365 lub inną chmurę i na miejscu. Systemy poczty e-mail, wykrywanie podszywania się pod osoby wykonawcze, zatrzymywanie spamu, phishing, zaawansowane ataki, zanim dotrą do użytkowników.

Dodatek

Dodatek

Bezpieczeństwo w środowiskach zwirtualizowanych

Zoptymalizowana ochrona wirtualnych komputerów stacjonarnych lub serwerów.

Dodatek

Dodatek

Bezpieczeństwo dla AWS

Ochrona maszyn wirtualnych zintegrowana z usługami Amazon Web Services i zoptymalizowana pod kątem najwyższej wydajności.

Dodatek

Dodatek

Exchange on-prem antispam and security

Ochrona poczty e-mail przed spamem i ochrona przed złośliwym oprogramowaniem dla organizacji udostępniających serwer Exchange.

Dodatek

Dodatek

HyperDetect ™ (regulowane uczenie maszynowe)

Regulowana warstwa uczenia maszynowego wykrywa wyrafinowane zagrożenia. Blokuje narzędzia hakerskie, ataki bez plików, złośliwe oprogramowanie zero-day i wiele innych.

Dodatek

(Advanced Threat Security)

Ochrona przed bezplikowymi atakami

Chroni przed atakami skryptowymi wykonywanymi w pamięci za pomocą narzędzi takich jak PowerShell lub wiersz polecenia.

Dodatek

(Advanced Threat Security)

Sandbox Analyzer

Automatycznie analizuj podejrzane pliki poprzez detonację w bezpiecznym środowisku chmurowym, zapewniając werdykt oraz pełną widoczność i kontekst dla działań zagrożeń.

Dodatek

(Advanced Threat Security)

Wizualizacja incydentów

Wizualna reprezentacja każdego etapu ataku, która pomaga zrozumieć wpływ, zidentyfikować potencjalne luki w ochronie i zapewnić zgodność z przepisami.

Dodatek

(Endpoint Detection and Response)

Badanie alarmów priorytetowych

Zobacz podejrzane działania jako alerty, które wykorzystują zdarzenia MITER i zbadaj potencjalne naruszenia

Dodatek

(Endpoint Detection and Response)

Reagowania na incydenty

Odpowiadaj na incydenty za pomocą takich opcji, jak Izolacja punktu końcowego, które odłączają system od sieci lub Live Response, która umożliwia zdalne połączenie i zbieranie logów z zaatakowanego punktu końcowego

Dodatek

(Endpoint Detection and Response)

Obrona anomalii

Bazuje zasoby systemowe, aby zwrócić uwagę na nietypowe zachowanie w oparciu o techniki zagrożeń MITER i własne badania Bitdefender.

Dodatek

(Endpoint Detection and Response)

Dla wszystkich MSP NextGen AV i Endpoint Security (produkt podstawowy)

Zalecane dla MSP poszukujących kompleksowego zakresu i zgodności

Zalecany dla MSP poszukujących zaawansowanych zunifikowanych rozwiązań bezpieczeństwa

Jesteśmy tu dla Ciebie

Telefonicznie, Internetowo, na czacie czy e-mailowo – nasz zespół pomocy technicznej odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci przy instalacji i wdrożeniu.