Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościNowości - nagrody

Rozpocznij 2020 bezpiecznie dzięki GravityZone ™

Jakub T.

10 stycznia 2020

Trzy główne nagrody wyznaczają kamień milowy dla zintegrowanego bezpieczeństwa Bitdefender na punktach końcowych w sieci i chmurze!

Od seryjnych ataków ransomware po WannaCry 2.0, 2019 był niczym innym niż incydentami bezpieczeństwa, a poważne ataki pojawiały się w mediach prawie co tydzień. Zaciera się granica między standardowym a zaawansowanym zabezpieczeniem, a dzisiejsze narzędzia muszą być w stanie zwalczyć zarówno codzienne zagrożenia, jak i ukierunkowane ataki w rzeczywistych warunkach (bez polegania na sygnaturach i skupiania się na wykrywaniu zachowań). Przestępcy będą również wyłudzać informacje o nowych martwych punktach bezpieczeństwa w sieci, ponieważ powierzchnia ataku wciąż rośnie, a Internet wraz z obciążeniami chmury publicznej są nowymi ulubionymi celami infiltracji sieci lub kradzieży danych.

Zarówno analitycy branżowi, jak i nasi klienci wydają się zgadzać, że przyszłość zależy od rozszerzenia standardowych i zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa na każdy zakątek infrastruktury. 2020 oczekuje, że Bitdefender i pozostali dostawcy bezpieczeństwa zaoferują to wszystko i więcej pod jednym dachem, aby złagodzić złożoność zarządzania, która wymagałaby równoległego uruchomienia kilku rozwiązań.

Ale czy możemy realistycznie oczekiwać, że jedna ujednolicona platforma bezpieczeństwa, która rozciąga się na całą infrastrukturę, od różnych rodzajów punktów końcowych po obciążenia w chmurze, a nawet IoT, zapewni nam skuteczne bezpieczeństwo na całym świecie?

Co oznacza niezawodną ochronę punktów końcowych? Idealny, 100% wynik zarówno w przypadku codziennych ataków, jak i rzadkich APT

W ubiegłym roku firmy nie tylko odczuły zagrożenie związane z szacowanym 1 miliardem dolarów. Złośliwe oprogramowanie, ale także coraz bardziej zaawansowane narzędzia do dostarczania złośliwego oprogramowania, takie jak ataki PowerShell lub zestawy exploitów wykorzystujące wysoce zjadliwe luki, takie jak BlueKeep. Nowe formy oprogramowania ransomware, takie jak Ryuk, zmieniły techniki na celowanie w konkretną organizację i żądanie wyższego oprogramowania ransomware – szacunkowo 10-krotnie w porównaniu z Ryukiem.

Bitdefender ma już długą historię w dostarczaniu najnowocześniejszych metod zapobiegania, ale w grudniu ten rok był nowym kamieniem milowym w uznaniu jego wyjątkowych zdolności obronnych przeciwko najważniejszym zagrożeniom znalezionym w 2019 roku.

Bitdefender został przetestowany przez wiodącą niezależną organizację AV-Comparatives zarówno pod względem szkodliwego oprogramowania na co dzień, jak i bardzo zaawansowanych APT i uzyskał oszałamiające 100% w obu testach . Co więcej, podwójnie doskonały wynik został osiągnięty w warunkach, które laboratorium nazywa rzeczywistymi warunkami, które nie uwzględniają sygnatur i zamiast tego polegają wyłącznie na proaktywnych, behawioralnych możliwościach rozwiązania. Osiągnięcie 100% wykrycia jest trudnym zadaniem samo w sobie, ale podwójne doskonałe wyniki pokazują unikalną zdolność rozwiązania do ochrony punktów końcowych i wirtualnego obciążenia pracą przed całą gamą zagrożeń.

Jak zmierzyć jakość rozwiązań Cloud Defence? Uznany lider Inauguracyjnego programu Forrester® Wave ™ w zakresie bezpieczeństwa obciążenia chmurą

Chmura była i nadal jest jednym z wiodących trendów IT. Obecnie coraz bardziej ostrożne kraje stopniowo zaczynają przyjmować i wykorzystywać chmurę, a hakerzy wykorzystują obciążenia, które czasami pozostają bez ochrony i mogą służyć jako bezpośredni dostęp do danych firmy. Oprócz kradzieży informacji obciążenia w chmurze są również ulubionym celem krypto-górników, którzy często wydobywają pamięć i pozostawiają wysokie rachunki w chmurze dla nieoczekiwanego biznesu.

Zabezpieczanie obciążeń wymaga również specjalistycznego podejścia, które nie wpłynie na współczynniki konsolidacji lub wydajność aplikacji, i które może idealnie zintegrować się natywnie z platformą wirtualizacji w celu usprawnienia wdrażania i zarządzania (takich jak nietrwałe VDI).

Wiodąca firma analityczna Forrester® oceniła w swoim inauguracyjnym WAVE ™ dla CWS. Po przybiciu 13 najlepszych dostawców bezpieczeństwa w chmurze i intensywnym testowaniu ich zdolności do obrony, zarządzania i wydajności, Forrester wybrał naszego Bitdefendera jako jednego z trzech światowych liderów w dostarczaniu skutecznego bezpieczeństwa w chmurze.

Jak działa efektywna analiza ruchu sieciowego? Zwiększona widoczność i bezpieczeństwo IoT.

Wyobraź sobie nieuczciwe oprogramowanie do szyfrowania infekujące maszynę MRI i wpływające na jej dokładność podczas konsultacji. Niestety był to faktyczny przypadek wykryty podczas POC rozwiązania analitycznego ruchu sieciowego Bitdefender w infrastrukturze szpitalnej.

To tylko jeden z wielu przykładów, w których analiza behawioralna ruchu sieciowego uzupełnia funkcje bezpieczeństwa punktów końcowych, zwiększając widoczność zaawansowanych ataków i pomagając w bezpiecznej obronie IoT i innych urządzeń, których nie można zarządzać za pomocą zabezpieczeń opartych na agentach. Unikalne informacje na temat bezpieczeństwa są dostarczane w czasie rzeczywistym i pomagają IT skrócić czas wykrywania ataków, czyniąc różnicę w wielu branżach, nie tylko w służbie zdrowia.

 W 2019 roku Bitdefender wprowadził do swojego portfolio Network Security Security Analytics (NTSA), wraz z GravityZone ™ i rozwiązaniami bezpieczeństwa w chmurze. Sukces dodatku NTSA został wyróżniony nagrodą dla Najlepszego Dostawcy Bezpieczeństwa Sieci w Roku w 8. edycji TahawulTech.

Nasi klienci mogą teraz dodawać zabezpieczenia sieciowe do swojej pozycji bezpieczeństwa i przy minimalnych kłopotach z zarządzaniem. Nowe rozwiązanie bezpieczeństwa jest zintegrowane z tą samą konsolą co warstwa bezpieczeństwa punktu końcowego i chmury, umożliwiając scentralizowane zarządzanie w punktach końcowych, sieci i chmurze, a także automatyczną segregację alarmów w celu poprawy reakcji na incydenty.

Bitdefender®
Lider w walce z ransomware


Chroń swoją organizację przed ransomware z rozwiązaniami, które najlepiej zapobiegają i blokują zagrożenia.

2020. Rok zintegrowanego bezpieczeństwa

Jedna zunifikowana platforma bezpieczeństwa jest tak dobra, jak suma jej części. Posiadanie odpowiedniego zakresu jest właściwym miejscem do rozpoczęcia, a następnie upewnij się, że każda część jest doceniana za swoje odrębne możliwości dla szanowanych firm analitycznych lub niezależnych recenzentów. Na koniec upewnij się, że sprzedawca może zsynchronizować te części razem.

Ta kombinacja zapewnia pełną widoczność ataku, przyspieszenie czasu do wykrycia i co równie ważne, usprawnione zarządzanie bezpieczeństwem w całej infrastrukturze. I cokolwiek wybierzesz, nie rezygnuj z detekcji.


AutorArtykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy