Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Security for Small and Medium Business

Chroń swoją firmę dzięki warstwowym zabezpieczeniom nowej generacji
Z najlepszym oprogramowaniem antywirusowym

Wyzwania bezpieczeństwa

Wraz z pojawieniem się złośliwego oprogramowania w cyfrowym świecie małe i średnie firmy mogą stać się łatwym celem dla hakerów. Badania pokazują, że ponad 50% małych i średnich firm pada ofiarą cyberataków. Ale przy odpowiednim zabezpieczeniu nawet małe firmy mogą być chronione przed wszelkiego rodzaju atakami, od oprogramowania ransomware do zaawansowanych trwałych zagrożeń.

Bitdefender stosuje wiele technik i warstw, aby chronić Twoją firmę, chroniąc wszystkie rzeczy, które utrzymują jej działalność: stacje robocze, serwery, skrzynki pocztowe i urządzenia mobilne.

Jest niewiarygodnie łatwy w instalacji i lekki.

Najlepsza ochrona, najlepsza wydajność

Korzystając z zaawansowanych technologii opartych na zachowaniu, Bitdefender osiąga najlepsze wyniki w wykrywaniu zagrożeń w niezależnych testach. Wykazana wiodąca ochrona i wydajność GravityZone pomaga zminimalizować ryzyko naruszenia bezpieczeństwa, które może wpłynąć na Twoją firmę lub spowolnić systemy pracowników.

Usprawnione wdrażanie i zarządzanie bezpieczeństwem

Możesz użyć hostowanej w chmurze konsoli zarządzania lub wdrożyć ją lokalnie. Konsola GravityZone oparta na wzmocnionych maszynach Linux umieszczonych w urządzeniach wirtualnych jest skonfigurowana i gotowa do użycia w mniej niż 30 minut. Agent Bitdefender automatycznie wykrywa i usuwa poprzednie rozwiązanie AV podczas instalacji.

Ujednolicone zarządzanie dla wszystkich punktów końcowych

Użyj jednej ujednoliconej konsoli do zarządzania zoptymalizowaną ochroną komputerów stacjonarnych i serwerów, maszyn wirtualnych i fizycznych, telefonów komórkowych i poczty e-mail.
imgoverview2

Forrester Wave Leader 2018

Bitdefender znalazł się wśród firm, które Forrester zaprosił do udziału w swoich badaniach Forrester Wave™: Endpoint Security Suites, Q2 2018.

W tej ocenie Bitdefender został wymieniony jako lider w pakietach Ochrony Punktów Końcowych. Ustalenia były oparte na aktualnej ofercie, strategii i obecności na rynku.

Zasoby

ATC SOLUTION PAPER

ANTIRANSOMWARE WHITEPAPER

WYMOGI DOTYCZĄCE EPPS NASTĘPNEJ GENERACJI: KOMPLETNE SPRAWOZDANIE

Produkty

Bitdefender GravityZone to energooszczędne rozwiązanie bezpieczeństwa, które zapewnia wysoką wydajność i ochronę, zapewniając jednocześnie scentralizowane zarządzanie, łatwe wdrożenie i swobodę wyboru między chmurą a lokalną hostowaną konsolą zarządzania. Jest przeznaczony do ochrony organizacji, od małych do średnich, obejmujących dowolną liczbę serwerów plików, komputerów stacjonarnych lub laptopów, maszyn fizycznych lub wirtualnych.
Bitdefender GravityZone to kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa, które zapewnia wysoką wydajność i ochronę, zapewniając jednocześnie scentralizowane zarządzanie, łatwe wdrożenie i swobodę wyboru między chmurą lub lokalną hostowaną konsolą zarządzania. Jest przeznaczony do ochrony organizacji poszukujących kompleksowej ochrony i obejmuje dowolną liczbę komputerów stacjonarnych, laptopów, serwerów, poczty e-mail i urządzeń mobilnych (fizycznych lub wirtualnych).
Warstwowa architektura nowej generacji, która chroni organizacje przed nawet najbardziej wyrafinowanymi zagrożeniami. Zapewnia zapobieganie, wykrywanie, naprawę i widoczność na pojedynczej platformie modułowej.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Telefonicznie, Internetowo, na czacie czy e-mailowo – nasz zespół pomocy technicznej odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci przy instalacji i wdrożeniu.

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy