Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Aktualności

Świetne oceny Bitdefender EDR od The Forrester Wave w drugim kwartale 2022 roku

Piotr R

30 czerwca 2022

Renomowana firma Forrester po raz kolejny opublikowała kwartalny raport stworzony na podstawie ich szczegółowych testów, w którym uczestniczyło piętnastu najpopularniejszych dostawców EDR. Raport ten jest świetnym narzędziem, które może pomóc w wyborze odpowiedniego EDR dla każdej firmy, która jest zainteresowana rozszerzeniem swojego systemu ochronnego. Wśród badanych usług była także ta sygnowana logiem Bitdefender, która po raz kolejny wykazała się wyjątkową skutecznością i niezawodnością.

Laptop z danymi osobowymi

Bitdefender EDR – dlaczego warto dać mu szansę?

Pomimo tego, że EDR ma już swojego godnego następcę, którym jest XDR, to wciąż warto wziąć pod uwagę używanie tej technologii, ponieważ nadal może ona odciążyć analityków i ekspertów do spraw cyberbezpieczeństwa. Poniżej zamieszczamy wykres z testów Forrester Wave oraz najważniejsze funkcje EDR, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego produktu do ochrony naszej firmy.

Skuteczna analiza

Analiza zagrożeń jest najważniejszą funkcją EDR, dlatego podczas wyboru odpowiedniej usługi należy zwrócić uwagę na to, czy produkt, który nas interesuje, charakteryzuje się skutecznością i szybkością działania. Tylko dzięki sprawnej analizie EDR jest w stanie szybko oraz skutecznie reagować na niebezpieczeństwa skierowane przeciwko danej firmie. Wszystkie testy przeprowadzane przez niezależne instytuty badawcze wskazują na to, że BItdefneder EDR charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością i szybkością analizy cyberzagrożeń.

Możliwość pracy zdalnej

Ostatnia pandemia była powodem nieodwracalnych zmian w modelu pracy na całym świecie, którego skutkiem jest praca zdalna i hybrydowa. Dlatego podczas wyboru EDR do Twojej firmy zwróć uwagę na to, czy dana usługa będzie kompatybilna z modelem pracy, który wykorzystujesz w swoim przedsiębiorstwie.

Solidny producent

Podczas wyboru usługi EDR warto także zwrócić uwagę na renomę usługodawcy. Bitdefender to ogólnoświatowy lider w zakresie systemów antywirusowych, który od wielu lat ma nieposzlakowaną opinię wśród milionów swoich klientów.

Bitdefender EDR

EDR od firmy Bitdefender od samego początku jest niezawodną technologią, która zapewnia bezpieczeństwo punktów końcowych. Zespół do spraw cyberbezpieczeństwa Bitdefender skupia swoje wysiłki na rozwoju funkcji, takich jak ocena ryzyka, automatyzacja procesów EDR i skuteczność analizy.

Oferta firmy Bitdefender zawiera rozwiązania dla każdego przedsiębiorstwa niezależnie od tego, w jakiej branży działa. Bitdefender EDR jest kompatybilny z systemami Windows, Mac i Linux, a jego interfejs jest przejrzysty i intuicyjny. Interfejs użytkownika jest logiczny i przejrzysty. Dane rejestrowane przez Bitdefender EDR są mapowane do MITRE ATT&CK, co gwarantuje wysoką skuteczność w analizie niebezpiecznych incydentów.

Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów na temat Bitdefender EDR, to odwiedź naszą stronę lub skontaktuj się z nami.


Autor


Piotr R

Account Manager, od ponad roku pracuję w branży IT i od ponad 5 lat jestem copywriterem. Do moich zadań należy nawiązywanie współpracy partnerskich, pisanie i redagowanie tekstów, kontakt z dziennikarzami, tworzenie notatek prasowych oraz zamieszczanie ich na stronach internetowych i w naszych mediach społecznościowych. Wcześniej byłem przez kilka lat związany z branżą OZE oraz z technologiami telemetrycznymi i elektronicznymi. Interesuję się językoznawstwem, literaturą, grą na gitarze oraz branżą gier.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy