Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Wyniki konkursu "Zgarnij Bitdefender Family Pack za najciekawszą opinię o produktach Bitdefender"

Przedstawiamy laureatów naszego konkursu “Zgarnij Bitdefender Family Pack za najciekawszą opinię o produktach Bitdefender” publikowanego na łamach portalu avlab.pl.

Czytelników recenzji Bitdefender Family Pack 2020 zachęciliśmy do wzięcia udziału w konkursie, który miał na celu poznanie ich opinii na temat Produktów Bitdefender.

Spośród wielu nadesłanych do nas opinii wybraliśmy najciekawsze, oraz jedną nagrodę dodatkową, przyznaną za wyjątkową kreatywność i pomysłowość.

Laureatami konkursu zostali:

– Kamil, Kielce

Korzystam z Bitdefender Security dla Androida. 

Jestem zadowolony z korzystania z tego typu rodzaju oprogramowania. Szczególnie w obecnych czasach jeśli chodzi o system Android. Coraz więcej możliwości ataku na urządzenia mobilne blokuje właśnie taką ochrona. Już nie tylko niebezpieczne są stacjonarne komputery z popularnym Windowsem. 

Szczególnie w Bitdefender Security podoba mi się opcja darmowego korzystania z VPN. Jest to bardzo przydatna funkcja szczególnie podczas korzystania z aplikacji bankowych.”

Radosław, Ełk

Co prawda aplikacji “domowych” Bitdefender nie miałem przyjemności ostatnio używać, to Gravity Zone już tak i tutaj zostałem pozytywnie zaskoczony. Nie tylko samym oprogramowanie, ale także wsparciem, które udziela odpowiedzi szybko i fachowo.

Co do samego Gravity Zone bardzo podoba mi się możliwość zarządzania stacjami roboczymi z poziomu jednej konsoli, możliwość “nazwania”

aliasem wybranej stacji, tworzenia grup stajci roboczych i przypisywania im od razu ustawionych polityk. Możliwość tworzenia odrębnych polityk dla konkretnych stacji itd.

Bez wątpienia na uwagę zasługuje także zarządzanie politykami, gdzie możemy dziedziczyć moduły z polityki rodzica, przez co są one jeszcze bardziej współzależne i jedna zmiana owocuje zmianą wszędzie – przykładem tutaj niech będzie filtr stron WWW – czasem Bitdefender potrafi zablokować coś pożytecznego, a dzięki dziedziczeniu tego modułu wystarczy jedna zmiana w głównej polityce, aby zastosować ja wszędzie.

Przypomnienie o skanowaniu co określony czas to również ciekawa sprawa – użytkownik widzi w zasobniku systemowym, że coś “jest nie tak” i może sam przeprowadzić skanowanie. Opcja SuperUsera to kolejny plus umożliwiający szybką zmianę ustawień w przypadku np. konieczności wpięcia pamięci USB na jednej ze stacji, kiedy mamy tę możliwość zablokowaną. Mnogość opcji zabezpieczających włączają możliwość włączania/wyłączania drukowania sieciowego, wspomnianego odtwarzania pamięci USB, napędów CD/DVD.  Pozwala to bardzo dobrze dobrać zabezpieczenia do roli każdej ze stacji roboczych.

Czego zabrakło? Być może nie umiem tego odnaleźć, wykonać, lecz zabrakło mi automatycznego przypisywania stacji roboczych do grup po adresie podsieci, czy konkretnym IP, brak dostarczania bardziej szczegółowych informacji o stacji roboczej jak ilość pamięci, model CPU, czy MAC adres karty sieciowej. Zabrakło mi także powiadomienia e-mail o zainstalowaniu oprogramowania na nowej stacji roboczej., jeśli nie mamy grup to wszystko jest w jednej tabeli i czasem ciężko wyłapać nowa stację, jeżeli kilka osób ma dostęp do zarządzania instalacją.

Sam klient bardzo prosty, przejrzysty łapiący bardzo szybko wprowadzone zmiany w politykach. Generalnie bardzo dobre oprogramowanie, być może z lekkimi minusami, lecz raczej z czysto personalizacyjnej strony.”

Łukasz, Pińczów

Witam to co obecnie mi się podoba w waszym produkcie Bitdefender Family Pack 2020 jak i w innych waszych produktach , jest to funkcja Anti-Tracker która blokuje próby śledzenia oraz Monitorowanie dostępu aplikacji do kamer internetowych i mikrofonu.Prywatność jest ważna te dwie funkcję mi się podobają w waszym produkcie.”

Marcin, Elbląg

Kiedyś zacząłem poszukiwania antywirusa i mało jest programów które zabezpieczają całą rodzinę za jednym zakupem licencji. Właśnie wtedy kupiłem Bitdefender Family Pack. Bardzo cieszyło mnie to że ochroną mogę objąć całą rodzinę. Oczywiście odrazu pochwaliłem się zakupem: Mamie, siostrze, cioci oraz wujkowi.

Oznajmiłem im od razu: Słuchajcie!! Wpadam do was w weekend i robię wam niespodziankę! Odinstalowuje wszystkie Avasty, AVG i inne darmowe antywirusy i mam jeden super na rok.

Tak też zrobiłem. W pierwszych dwóch komputerach na których były darmowe antywirusy, Bitdefender znalazł trojana. Później oczywiście wziąłem się za czyszczenie przeglądarek, oczywiście wbudowanym w program narzędziem. Udało się zwolnić 6 gb na dysku SSD. Komputer zaczął działać szybciej i wszyscy byli szczęśliwi.

Kiedy był dzień kończenia się licencji napisałem do rodziny że może teraz ktoś kupi kolejną licencje. Niestety nie było odzewu więc kupiłem sam na kolejny rok a te pijawki niech dalej siedzą sobie na darmowych antywirusach- no chyba że wygram to znowu im zainstaluje.”

Nagroda dodatkowa:

Tomasz, Bydgoszcz

BITDEFENDER to skrót od:

Bardzo

Inteligentni

Twórcy

Dali

Elektroniki

Fanom

Element

Niezawodny

Dobry

Ekonomiczny

Rozwojowy”

Gratulujemy!!!

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy