0
Bitdefender

Antivirus for Mac 2017

Pełna ochrona przeznaczona dla komputerów Mac.

 • Blokuje i usuwa irytujące Adware
 • Nie ma negatywnego wpływu na szybkość systemu
 • Zapewnia ochronę non-stop dzięki modułowi Bitdefender Autopilot
 • Zabezpiecza zakupy, transakcje online
 • Chroni przed szkodliwym oprogramowaniem Mac i PC
 • Zapewnia 24/7 ochronę opartą na chmurze

Całkowita ochrona antywirusowa, która nie wpływa na szybkość i wydajność Twojego systemu.

Bitdefender Antivirus for Mac zapewnia całkowitą ochronę przed nowymi i nieznanymi zagrożeniami bez spowalniania systemu Mac. Bitdefender Antivirus for Mac jest połączony z zaawansowana technologią chmury Bitdefendera, aby natychmiast wykryć i zablokować zagrożenia, niezależnie od tego skąd pochodzą.


Absolutna ochrona antywirusowa  przeznaczona dla komputerów MAC.

Mac OS X Ochrona Malware ( W skali od 0 do 100 gdzie 100 oznacza najwyższą ochronę )

Bitdefender

Kaspersky

Symantec

Avira

          
 • 0%
 • 100%
 
Bitdefender for Mac ponownie uzyskał wynik 100% wykrycia zagrożeń malware 
Andreas Marx, CEO AV-TEST

W samą porę!

W przypadku korzystania z programu Time Machine do tworzenia kopii zapasowych plików, będziesz mógł być pewny, że jesteś bezpieczny od wszelkich ataków cyberprzestępców. Ransomware, niezwykle niebezpieczny rodzaj złośliwego oprogramowania, działa poprzez szyfrowanie cennych plików, takich jak zdjęcia, filmy i inne dokumenty, a tym samym czyniąc je bezużytecznymi. Dzięki Time Machine, można przywrócić pliki bez konieczności płacenia okupu za nasze cenne dane. Ochrona Time Machine sprawia, że możesz polegać na kopiach zapasowych, uniemożliwiając dostęp lub ingerencję z nieautoryzowanych źródeł.OCHRONA antywirusowa 24/7

BITDEFENDER AUTOPILOT™


Z włączonym autopilotem BitDefender

automatycznie oraz w sposób ciągły monitorowane są zmiany w plikach oraz na komputerze Mac. To daje nam pewność, że nic podejrzanego nie dostanie się do naszego systemu. Nie będziesz już borykać się z wyskakującymi, irytującymi okienkami dialogowymi. A ponieważ program antywirusowy został zaprojektowany, aby nie zajmował dużo miejsca - nie odczujesz żadnych spowolnień.

Pełna lista funkcji

NOWE
Chroni kopie zapasowe

Nowo dodana funkcja o nazwie Time Machine Protection zapewnia zwiększone bezpieczeństwo i zapobiega złośliwemu oprogramowaniu na szyfrowanie lub zniszczenie kopii zapasowych. Dzięki Time Machine Protection Twoje pliki są chronione.


Zabezpiecza zakupy online

Oszustwa online nie rozróżniają systemów operacyjnych. Bitdefender Antivirus for Mac posiada specjalny system anti-phishing, który skanuje przeglądane strony internetowe i ostrzega, gdy natkniesz się na próbę wyłudzenia danych.

Ochrona 24/7 z  
Bitdefender Autopilot™

Autopilot zajmie się Twoim bezpieczeństwem automatycznie, dzięki czemu nie trzeba się martwić o sprawy praktyczne. Moduł Autopilot łączy w sobie szereg innowacyjnych technologii, które automatycznie wykrywają i usuwają wszystkie zagrożenia, bez negatywnego wpływu na szybkość i wydajność komputera Mac. 


Zapewnia ultra szybkie skanowanie

Rozwiązanie antywirusowe Bitdefender Antivirus for Mac oferuje szybkie skanowanie i żelazną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, która nie spowalnia systemu. Bitdefender jest tak szybki i tak dyskretny, że nie będziesz nawet wiedzieć, że program pracuje.

Blokuje i usuwa irytujące Adware

Nawet komputery Mac mogą być atakowane przez natrętne programy adware z Internetu. Nowy Bitdefender Antivirus for Mac wykrywa je i eliminuje tak samo jak i niechciane paski narzędzi i inne dodatki przeglądarki instalowane bez Twojej zgody.


Skanowanie bez obniżania wydajności systemu Mac.

Nowy Bitdefender Antivirus for Mac został zaprojektowany do pracy w idealnej harmonii z Mac OSX. Bitdefender Antivirus for Mac skanuje pliki, zapewniając żelazną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, bez negatywnego wpływu na szybkość i wydajność komputera Mac.

Bitdefender

Antivirus for Mac 2017

Pełna ochrona przeznaczona dla komputerów Mac.

 • Blokuje i usuwa irytujące Adware
 • Nie ma negatywnego wpływu na szybkość systemu
 • Zapewnia ochronę non-stop dzięki modułowi Bitdefender Autopilot
 • Zabezpiecza zakupy, transakcje online
 • Chroni przed szkodliwym oprogramowaniem Mac i PC
 • Zapewnia 24/7 ochronę opartą na chmurze
Copyright 2015 © marken.com.pl
tworzenie stron Webton.pl