0
Bitdefender

Antivirus for Mac 2019

 • VPN  NOWOŚĆ 

 • Autopilot   ULEPSZONE 
 • Traffic Light   ULEPSZONE 
 • Absolutna ochrona przed wszystkimi zagrożeniami związanymi z Mac
 • Wielowarstwowa ochrona przed oprogramowaniem ransomware
 • Blokuje i usuwa irytujące adware
 • Zabezpiecza twoje wrażenia online
 • Maksymalna prędkość i wydajność systemu Mac OS
 • Całodobowa ochrona techniczna z poziomu chmury

Testuj

Absolutna ochrona stworzona dla MacOS.

Wielowarstwowa Ochrona przed Ransomware

Bitdefender Antivirus for Mac 2019 zapewnia wielowarstwową ochronę przed ransomware. Wykrywa zagrożenia na podstawie ich zachowań, zapobiegając infekcjom i chroniąc najważniejsze dokumenty przed szyfrowaniem ransomware. Dzięki Bitdefender Antivirus Plus 2019 możesz przestać martwić się utratą danych i pieniędzy, i zacząć cieszyć się życiem oraz swoimi urządzeniami.
Zaawansowana ochrona przeciw zagrożeniom

Moduł ochrony przeciw ransomware

Dowiedz się więcej na temat Ransomware 

MAC

 Ochrona

 

Bezpieczne Pliki –   ULEPSZONE 

Zapobiegaj nieautoryzowanym zmianom w swoich najważniejszych plikach, z Bezpiecznymi Plikami Bitdefender. Dodaj foldery do listy obserwacyjnej, a Bitdefender będzie ochronił je przed ransomware i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. Tylko aplikacje, którym naprawdę ufasz, będą miały dostęp do Twoich Bezpiecznych Plików.Time Machine Protection

Chroń Twoje cenne pliki, takie jak zdjęcia, filmy i inne dokumenty przed atakami ransomware – niezwykle groźnym złośliwym oprogramowaniem, dzięki kopii zapasowej z Time Machine. Przywrócić zaszyfrowane   pliki bez konieczności płacenia okupu. Chroń je przed tym, by nie stały się bezużyteczne.  Z Time Machine Protection masz przewagę nad złośliwym oprogramowaniem.Pełna Ochrona przed Malware

Bitdefender wykryje i usunie złośliwe oprogramowanie skierowane nie tylko do komputerów Mac, ale także systemu Windows. W ten sposób możesz być pewien, że pliki, które przesyłasz innym, są czyste. 


 WydajnośćUltraszybkie Skanowanie

Bitdefender oferuje szybkie skanowanie i żelazną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, przy jednoczesnym braku wpływu na szybkość pracy systemu. Jest szybki, precyzyjny, dyskretny i zapewnia najlepszą wykrywalność w branży.


Ochrona 24/7 z Bitdefender Autopilot™

Autopilot automatycznie zabezpieczy twojego Maca przed wszystkimi zagrożeniami, bez żadnych alertów, okien dialogowych i żądań. Przy pomocy jednego przycisku  zapewnisz maksymalną ochronę urządzenia bez negatywnego wpływu na szybkość i wydajność Twojego komputera.


Ochrona Oparta na Chmurze 24/7

Dzięki stałym aktualizacjom Bitdefender jest zawsze na bieżąco z nowymi zagrożeniami pojawiającymi się w Internecie. Używamy niesamowicie zaawansowanych technologii opartych na chmurze, aby wykryć oraz wyeliminować zagrożenia, niezależnie od miejsca, z którego pochodzą. Zapewniamy Ci natychmiastową ochronę. Bitdefender wykonuje całą ciężką pracę w chmurze, nie spowalniając w ten sposób działania Twojego systemu.

 Prywatność


Ochrona przed Adware

Komputery Mac często są atakowane przez natrętne programy adware, niechciane paski narzędzi i inne dodatki, które rozpraszają i denerwują użytkownika przeglądarki internetowej. Jeśli się pojawią, Bitdefender natychmiast je wykryje i usunie. Nie zostaną one, bez Twojej zgody, zainstalowane w Twoim komputerze.


Zapewnia duży komfort użytkowania

Dzięki intuicyjnemu, pięknie przeprojektowanemu interfejsowi użytkownika, nowy Bitdefender Antivirus for Mac jest doskonale dopasowany do Mac OS X. Może być włączony non-stop i nie będzie Ci przeszkadzał w użytkowaniu urządzenia.


Skanuje Twojego Maca bez negatywnego wpływu na wydajność

Nowy Bitdefender Antivirus for Mac został zaprojektowany tak, aby idealnie współpracował z Mac OS X. skanuje Twoje pliki, zapewniając im potężną ochronę przeciwko złośliwemu oprogramowaniu, bez negatywnego wpływy na prędkość i wydajność Twojego Maca
Ochrona plików - nowość

Z Bezpiecznymi Plikami Bitdefender możesz zapobiegać nieautoryzowanym zmianom w swoich najważniejszych plikach. Wystarczy, że dodasz foldery do listy obserwacyjnej, a Bitdefender będzie je chronił przed ransomware i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. Tylko aplikacje, którym naprawdę ufasz będą miały dostęp do Twoich Bezpiecznych Plików.Zrzuty ekranu aplikacji  Bitdefender Antivirus for Mac 2019

(Kliknij na zdjęcie)


Wybierz najlepszą ochronę, bądź spokojny!


Ciągłe aktualizowanieBitdefender Antivirus for Mac 2018 został stworzony, aby chronić Cię przed najbardziej zaawansowanymi cyber-zagrożeniami na świecie. Wszystkie produkty Bitdefender podlegają ciągłym aktualizacjom, które wzbogacają je o nowe funkcje, ulepszają i upraszczają instalowanie rozwiązań Bitdefender.

Stała ochronaNasza usługa stałej ochrony * oszczędza Twój czas i wysiłek oraz zmniejsza ryzyko infekcji dzięki automatycznemu odnowieniu subskrypcji. Jest to bezproblemowy sposób na wyeliminowanie ewentualnych problemów z wygaśnięciem ochrony między okresami subskrypcji. Dzięki temu rozwiązaniu możesz być spokojny, bo Twoje urządzenia, pliki i Twoja tożsamość są pod stałą ochroną.


* Stała ochrona jest to usługa,  którą w każdej chwili możesz wyłączyć.

Ochrona TimeMachine

Tworzenie kopii zapasowych z Time Machine pomoże Ci uchronić się przed atakami ransomware – niezwykle groźnym złośliwym oprogramowaniem, które szyfruje Twoje cenne pliki takie jak zdjęcia, filmy i inne dokumenty, sprawiając, że stają się one bezużyteczne. Dzięki Time Machine możesz przywrócić swoje pliki bez konieczności płacenia okupu. Z Time Machine Protection masz przewagę nad złośliwym oprogramowaniem, które będzie chciało zaszyfrować lub zniszczyć Twoje kopie zapasowe.Konsola zarządzania
Wystarczy tylko jedno konto, aby wszystkieTwoje 


urządzenia były bezpieczne.

Zaloguj się do swojego unikalnego konta Bitdefender Central, aby łatwo


 zainstalować oraz zarządzać swoim rozwiązaniem.Zainstaluj aplikację mobilną

App StoreGoogle PlayJedno konto chroni wszystko, co jest dla Ciebie ważne
Pobierz, zainstaluj i zarządzaj swoim

bezpieczeństwem z jednego miejsca

Zdalnie wykonuj skanowanie 

oraz optymalizację
Wymagania sprzętoweWymagania systemowe


Możesz zainstalować Bitdefender Antivirus for Mac 2019 tylko na komputerach Macintosh opartych na Intel z zainstalowanymi systemami operacyjnymi:

⦁ Mac OS X Mavericks (10.9.5) 
⦁ Mac OS X Yosemite (10.10. lub nowszy) 
⦁ Mac OS X El Capitan (10.11)
⦁ Mac OS Sierra (10.12)Minimalne wymagania systemowe 


Twój Mac musi także spełniać te dodatkowe wymagania:


⦁ Minimum: 1 GB pamięci RAM
 
⦁ Minimum 400MB wolnego miejsca na twardym dysku
⦁ Połączenie z internetem w celu rejestracji oraz aktualizacji Bitdefender Antivirus for Mac
⦁ TraficLight jest dostępny dla Safari, Firefox oraz Google ChromeBitdefender

Antivirus for Mac 2019

 • VPN  NOWOŚĆ 

 • Autopilot   ULEPSZONE 
 • Traffic Light   ULEPSZONE 
 • Absolutna ochrona przed wszystkimi zagrożeniami związanymi z Mac
 • Wielowarstwowa ochrona przed oprogramowaniem ransomware
 • Blokuje i usuwa irytujące adware
 • Zabezpiecza twoje wrażenia online
 • Maksymalna prędkość i wydajność systemu Mac OS
 • Całodobowa ochrona techniczna z poziomu chmury
Copyright 2015 © marken.com.pl

Wymagania technicze: przeglądarka z obsługą html5, css3 z włączonym javascript.