Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Aktualizacja inteligentnych konsol Bitdefender

Kuba / is8.pl

22 września 2016

Aktualizacja Cloud & On-premise  24 września

Bitdefender jako jeden z najlepszych oprogramowań antywirusowych stale pracuje nad ulepszeniami, aby zapewnić swoim klientom lepszą ochronę, wydajność i użyteczność. Premiera aktualizacji konsoli Bitdefender Control Center bazującej na chmurze, która skutecznie ochrania komputery stacjonarne PC i Mac oraz serwery przed złośliwym oprogramowaniem i zagrożeniami internatowymi, planowana jest na 24 września. Ponadto w kolejnym tygodniu nastąpi aktualizacja konsoli Bitdefender Control Center on-premise. Dzięki Bitdefender Control Center, możemy łatwo zarządzać dowolną liczbą komputerów nie martwiąc się o ich bezpieczeństwo. Obie konsole posiadają zaawansowane filtry wykrywające wszelkie najnowsze zagrożenia.

Kluczowe zmiany w ramach tej aktualizacji to:

Użyteczność/administracja

 • Jako Partner MSP, możesz teraz włączać lub wyłączać ochronę Exchange, gdy dodajesz lub edytujesz klienta firmowego z subskrypcją miesięcznego licencjonowania.
 • Teraz możesz wybrać w jaki sposób aktualizacje są wysyłane do punktów końcowych, wybierając pomiędzy wolnymi i szybkimi alertami aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat zapoznaj się z Podręcznikiem administratora.
 • Dodano nowe kategorie reguł Kontroli dostępu do sieci.
  • Ważne: Ta zmiana ma wpływ na predefiniowane profile. Proszę przejrzeć uprawnienia po aktualizacji, gdyż niektóre elementy mogą znaleźć się na czarnej liście.
 • Możesz teraz włączyć lub skonfigurować automatyczne aktualizacje dla konsoli GravityZone (tylko dla konsoli on-premise).
 • Udoskonalony staging i publikowanie aktualizacji (tylko dla GravityZone Enterprise on-premise).
 • Gravity Zone będzie integrował się z platformą VMware NSX, zapewniając bezagentową ochronę wirtualnych centrów danych poprzez dedykowany Serwer Bezpieczeństwa. Ta integracja będzie dostępna komercyjnie w terminie, który zostanie ogłoszony.

Raportowanie/powiadamianie:

 • Budowanie niestandardowych i zaawansowanych zapytań w bazie danych GravityZone, aby uzyskać zaawansowane analizy oraz wgląd w zabezpieczenia sieci. Zapewniając łatwy w użyciu interfejs graficzny, z Konstruktorem Raportów nie musisz być doświadczonym użytkownikiem SQL, aby skonfigurować zapytania (tylko dla produktów Enterprise Security on-premise).
 • Raporty są teraz wysyłane jako archiwa ZIP.
  • Ważne: Jeśli używasz skryptów dla zautomatyzowanych procesorów raportów, należy zaktualizować je w pełni zgodnie z tym nowym formatem. 

Bitdefender®
Lider w walce z ransomware


Chroń swoją organizację przed ransomware z rozwiązaniami, które najlepiej zapobiegają i blokują zagrożenia.

Bezpieczeństwo:

 • Wprowadzono szczepionkę anty-ransomware. Teraz możesz uodpornić swoje punkty końcowe przed znanym ransomware poprzez włączenie tej nowej opcji ochrony w Antymalware> Ustawienia polityki Dostępowej.
 • Wprowadzono szereg innowacyjnych technik przeciw exploitom, które wzmacniają istniejące technologie, aby odeprzeć ataki ukierunkowane. Nowa technologia jest wyposażona w zaawansowane rozwiązania, wykonujące uniki przed exploitami, których ukierunkowane ataki polegają na przenikaniu w infrastrukturę. Techniki anty-exploitowe zostaną zintegrowane w naszej proaktywnej technologii ATC. Ta aktualizacja nie wymaga żadnych działań użytkownika, jednak konsola cloudowa GravityZone będzie niedostępna podczas jej wdrażania. Nie wpłynie to na ochronę punktów końcowych i w żaden sposób bezpieczeństwo Twoje i Twoich klientów nie będzie narażone na jakiekolwiek ryzyko. 

Aktualizacja dla Bitdefender Control Center on-premise jest dostępna na żądanie poprzez naciśnięcie przycisku Aktualizacja w menu Konfiguracja>Aktualizacja. Nie wpłynie to na ochronę punktów końcowych i w żaden sposób bezpieczeństwo Twoje i Twoich klientów nie będzie narażone na jakiekolwiek ryzyko.

Dziękujemy,
Zespół Bitdefender


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy