Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ – Produkty dla firmy

Bitdefender Endpoint Security Tools wersja 6.2.34.994 informacje wstępne

Mateusz

24 listopada 2018

Data wypuszczenia: Szybki pierścień: 2018.02.27 Wolny pierścień: – Ważna informacja: Ta wersja przeznaczona jest dla systemów operacyjnych Windows.

Nowe cechy i udoskonalenia

·       Bitdefender ciągle dostarcza innowacyjnych technologii aby zareagować na najnowsze zagrożenia bezpieczeństwa. Ta wersja produktu wprowadza nową wersję Zaawansowanej Kontroli Zagrożeń dla Windows 7 i wyższych, takie jak udoskonalone wykrywanie, wydajność oraz zdolności czyszczenia. Nowe instalacje automatycznie zawierają najnowszą Zaawansowaną Kontrolę zagrożeń. Endpointy szybkiego pierścienia zostaną także automatycznie zmigrowane do najnowszej wersji. Endpointy wolnego pierścienia będą migrowane w późniejszym terminie.

·       Użytkownicy mogę teraz odbezpieczyć zakodowane dyski bez użycia hasła kiedy TPM jest osiągalny (jeżeli polityki na to pozwalają).

·       Dodane wsparcie dla języka czeskiego w interfejsie graficznym produktu (interfejs Power Usera nie jest jeszcze zlokalizowany).

·       Kiedy odinstalowujesz Bitdefender Endpoint Security Tools, nie bootowalne zakodowane dyski zarządzane przez moduł szyfrujący są teraz otwierane bez potrzeby użycia klucza odzyskiwania.

Rozwiązane problemy

·       Naprawa instalacji podczas kiedy Endpoint Security Service nie działa skutkowała usunięciem Bitdefender Endpoint Security Tools. Ten problem został naprawiony.

·       Naprawiony został problem z nie startującym szyfrowaniem w Windows 7 na endpointach używających TPM.

·       Naprawiony został problem z Kontrolą zawartości blokującą aplikację próbującą podłączyć się do portu konsoli urządzenia.

·       Naprawiony został problem dużego zużycia pamięci podczas wielokrotnego użycia zasad przypisania.

·       Stare polityki nie były prawidłowo kasowane podczas użycia nowej polityki. Ten problem jest już naprawiony.

·       Naprawiony został błąd powodujący komunikat – 2009 podczas próby aktualizacji produktu poprzez Relay.

·       W niektórych przypadkach pliki z kwarantanny nie były prawidłowo kasowane. Ta kwestia została już naprawiona.

·       Została naprawiona usterka zdarzająca się czasem podczas startu systemu Windows, kiedy Bitdefender Endpoint Security Tools nie był w stanie się podłączyć do żadnych skonfigurowanych serwerów bezpieczeństwa.

Ograniczenia

Zgodnie z naszym ogłoszeniem dotyczącym wsparcia dla Windows Vista i Serwer 2008 rozpoczynającym się od tej wersji, nowe instalacje na tych systemach operacyjnych zawierają tylko moduły Antymalware, Zaawansowaną Kontrolę Zagrożeń i ochronę Exchange na:

        ◦ Windows Vista (Service Pack 1 and Service Pack 2)

        ◦ Windows Server 2008

        ◦ Windows Small Business Server 2008.

Notatka:

Podczas tej aktualizacji usługa transportowa Microsoft Exchange zostanie zatrzymana.

Nie możesz znaleźć rozwiązania dla twojego problemu? Utwórz zgłoszenie za pomocą emaila a odpowiemy na nie natychmiast albo w najszybszym możliwym terminie.AutorArtykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy