Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Ciekawostki

Bitdefender współpracuje ze Scuderią Ferrari w 2024 r.

Piotr R

28 lutego 2024

Bitdefender, partner zespołu Ferrari, zaprezentował niedawno udoskonalenia w swoim sponsoringu na sezon wyścigowy 2024. Ulepszenia te obejmują wyświetlanie logo Bitdefender i symbolu marki na koronie kasków kierowców Scuderia Ferrari oraz na oficjalnych koszulkach zarówno kierowców, jak i szefa zespołu. W 2024 roku partnerstwo pomiędzy Bitdefender i Scuderia Ferrari obejmie także prywatne wydarzenia z udziałem kierowców i członków zespołu technicznego, gorące okrążenia na torze Fiorano we Włoszech, wycieczki po fabryce, dostęp do garażu i inne ekskluzywne działania marketingowe.

Kierowca Ferrari z logiem Bitdefender

Najważniejsze zmiany w stosunku do poprzedniego sezonu F1

Do najważniejszych zmian w umowie sponsorskiej w bieżącym sezonie należy:

 • Lepsza ekspozycja marki dzięki wyświetlaniu symbolu marki w pobliżu logo Bitdefender na czubku kasków kierowców.
 • Umieszczenie logo na koszulkach kierowców i szefa zespołu, począwszy od Grand Prix Formuły 1 Gulf Air Bahrain 2024. Logo zostanie dodane do kombinezonów wyścigowych zespołu w padoku, dziennych strojów zespołu, kombinezonów wyścigowych kierowców i ich bielizny.
 • Strategiczne rozmieszczenie logo Bitdefender na bokach aureoli bolidów SF-24 prowadzonych przez Charlesa Leclerca i Carlosa Sainza.

„Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem sezonu 2024 wraz z naszymi partnerami w Scuderia Ferrari. Fani zauważą teraz zwiększoną obecność marki Bitdefender na elementach bezpieczeństwa kluczowych dla ochrony kierowcy: odzieży kierowcy, kasku i aureoli” powiedział Florin Talpeș, dyrektor generalny i współzałożyciel Bitdefender. „Po przedłużeniu naszej współpracy z Ferrari w maju 2023 r., kiedy rozwiązania Bitdefender zostały zintegrowane z operacjami bezpieczeństwa firmy, dostosowaliśmy sposób, w jaki nasze logo jest prezentowane na tych elementach, aby podkreślić nasze zaangażowanie w ochronę danych naszych klientów, zdobywając ich zaufanie w toczącej się walce z cyberprzestępczością.”

Zacieśnienie współpracy Bitdefendera i Ferrari

W zeszłym roku Bitdefender rozszerzył swoją współpracę z Ferrari SpA, aby zapewnić Bitdefender Advanced Threat Intelligence dla globalnych operacji firmy. Ferrari SpA zintegrowało Bitdefender Advanced Threat Intelligence ze swoim Security Operations Center (SOC), aby pomóc analitykom bezpieczeństwa Ferrari w szybkiej weryfikacji i selekcji alertów, usprawnieniu wyszukiwania zagrożeń i przyspieszeniu reakcji na incydenty. We wrześniu 2022 r. Bitdefender ogłosił wieloletnią współpracę z Ferrari SpA, aby zostać oficjalnym partnerem zespołu Ferrari, rywalizującym w Mistrzostwach Świata Formuły 1 FIA®. Ta współpraca stanowi naturalne porozumienie między obiema firmami, podkreślając siłę danych, ludzi i maszyn współpracujących w celu osiągnięcia doskonałości.


Autor


Piotr R

Account Manager, od ponad roku pracuję w branży IT i od ponad 5 lat jestem copywriterem. Do moich zadań należy nawiązywanie współpracy partnerskich, pisanie i redagowanie tekstów, kontakt z dziennikarzami, tworzenie notatek prasowych oraz zamieszczanie ich na stronach internetowych i w naszych mediach społecznościowych. Wcześniej byłem przez kilka lat związany z branżą OZE oraz z technologiami telemetrycznymi i elektronicznymi. Interesuję się językoznawstwem, literaturą, grą na gitarze oraz branżą gier.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy