Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Ciekawostki

Bitdefender został wybrany najlepszym antywirusem w rankingu Clubic

Piotr R

25 kwietnia 2024

Z radością ogłaszamy, że oprogramowanie zabezpieczające Bitdefender Total Security został uznany za najlepszy antywirus w kwietniu 2024 roku przez Clubic.com, czyli znany i ceniony francuski portal działający w branży technologicznej. Bitdefender uzyskał najwyższą ocenę 9,5/10 i został dodatkowo wyróżniony za to, że jest „antywirusem o najlepszym stosunku jakości do ceny”. Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, dlatego w tym artykule przedstawimy więcej informacji na temat rankingu Clubic.com.

Bitdefender

Geneza rankingu – Francja celem ataków cyberprzestępczych


Wkrótce we Francji odbędzie się olimpiada. Ze względu na swoją globalną widoczność ważne wydarzenia międzynarodowe, takie jak Letnie Igrzyska Olimpijskie, stwarzają liczne możliwości ataków dla cyberprzestępców. Dlatego portal Clubic zwraca uwagę francuskim konsumentom na to, że konieczne jest korzystanie z zaawansowanego pakietu zabezpieczeń, aby zminimalizować ryzyko związane z kampaniami phishingowymi i złośliwym oprogramowaniem, które nasili się w nadchodzących tygodniach. Oprócz tego eksperci do spraw cyberbezpieczeństwa z Clubic twierdzą, że warto rozważyć nie tylko korzystanie z proaktywnych silników detekcji, lecz także z dodatkowych narzędzi ochronnych, np. VPN, ochrony tożsamości i menadżera haseł.

W celu zwiększenia powszechnego poziomu bezpieczeństwa wśród obywateli Francji Clubic stworzył ranking najlepszych antywirusów, które warto wybrać w celu skutecznej ochrony przed phishingiem i złośliwym oprogramowaniem.

Ranking najlepszych antywirusów na kwiecień 2024 roku wg zespołu Clubic

 1. Bitdefender Total Security: antywirus o najlepszym stosunku jakości do ceny
 2. Norton 360 Advanced: najlepszy program antywirusowy dla rodziny
 3. Avast One: najlepszy darmowy pakiet zabezpieczeń
 4. F-Secure TOTAL: najlepszy program antywirusowy ze względu na swoją prostotę
 5. Kaspersky Premium (zastępuje Kaspersky Total Security)
 6. ESET Smart Security Premium: najlepszy program antywirusowy pod względem wydajności
 7. McAfee Total Protection: najlepszy program antywirusowy na początek
 8. G Data Total Security
 9. Avira Prime
 10. Trend Micro Maximum Security
 11. Malwarebytes Premium

Wynik Bitdefender Total Security

„Lata mijają, a nasze wnioski pozostają: Bitdefender po raz kolejny jest naszym ulubionym programem antywirusowym, którego formuła zawsze zwycięża na wszystkich frontach: łatwość obsługi, trafność funkcjonalności, spójność oferty dla wielu urządzeń (komputer stacjonarny, mobilny i internetowy) i oczywiście solidność ochrony. Tyle powodów, które wciąż uzasadniają jej miejsce na szczycie tego rankingu” – głosi komunikat na stronie Clubic.com

Bitdefender Total Security został doceniony także za to, że wywiera niewielki wpływ na wydajność urządzeń, jest łatwy w obsłudze, charakteryzuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny i ma wygodną konsolę webową. Jeśli chcesz poznać więcej informacji na temat Bitdefender Total Security, to zachęcamy Cię do odwiedzenia tej strony.

Czy warto korzystać z darmowych rozwiązań antywirusowych?

Eksperci do spraw cyberbezpieczeństwa z portalu Clubic.com potwierdzają to, o czym mówią pracownicy Bitdefender od wielu lat. Darmowy antywirus jest aktualnie niewystarczający do tego, aby zapewnić nam bezpieczeństwo w aktualnym krajobrazie cyberniebezpieczeństw w sieci.

„Podobnie jak bezpłatne programy antywirusowe, natywne zabezpieczenia głównych platform (Windows, macOS, Android i iOS) są niewystarczające, aby walczyć ze wszystkimi cyberzagrożeniami. Tylko wielowarstwowe pakiety antywirusowe z proaktywnymi silnikami detekcji opartymi na technologiach AI i uczenia maszynowego są w stanie blokować znane i nieznane (bez sygnatur) zagrożenia. Niektóre oferują również szeroką gamę narzędzi bezpieczeństwa, takich jak bezpieczna przeglądarka, VPN, system monitorowania wycieków danych osobowych, menedżer haseł, zaawansowana zapora ogniowa, moduł antyphishingowy itp.” – głosi komunikat zawarty na stronie Clubic.com.

Dlatego, jeśli wciąż zastanawiasz się nad przejściem z bezpłatnego rozwiązania na pełnoprawny, płatny produkt, to skorzystaj z bezpłatnej 30-dniowej wersji testowej Bitdefender Total Security. Link do wersji trial znajdziesz tutaj.


Autor


Piotr R

Account Manager, od ponad roku pracuję w branży IT i od ponad 5 lat jestem copywriterem. Do moich zadań należy nawiązywanie współpracy partnerskich, pisanie i redagowanie tekstów, kontakt z dziennikarzami, tworzenie notatek prasowych oraz zamieszczanie ich na stronach internetowych i w naszych mediach społecznościowych. Wcześniej byłem przez kilka lat związany z branżą OZE oraz z technologiami telemetrycznymi i elektronicznymi. Interesuję się językoznawstwem, literaturą, grą na gitarze oraz branżą gier.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy