Aktualności

Bitdefender.pl

Ransomware wyraźnie przegrywa z BEC

Z licznych doniesień medialnych, mogłoby wynikać, że najwięcej profitów przynoszą cyberprzestępcom ataki typu ransomware. Jednak roczny raport FBI na temat oszustw internetowych przeczy obiegowym opiniom.

Przeczytaj wpis

Raport Forrester – przyszłość cyberbezpieczeństwa to usługa MDR

Forrester w raporcie „Managed Detection And ResponseServices Providers Q4 2020” przedstawia 42. najważniejszych dostawców usług bezpieczeństwa. Zdaniem analityków rola tego typu firm będzie rosnąć nie tylko ze względu na nasilającą się falę cyberataków, ale również duże przeciążenie zespołów pracujących w Security Operations Center (SOC).

Przeczytaj wpis
Sprzęt IoT a zagrożenia

Joe Biden ma problem z Pelotonem

W gospodarstwach domowych pojawia się coraz więcej kamer i mikrofonów, które znajdują się w laptopach, smartfonach, inteligentnych telewizorach czy urządzeniach monitorujących. Wszystkie te urządzenia są podatne na luki, co zagraża bezpieczeństwu i prywatności użytkowników.

Przeczytaj wpis

Oprogramowanie Bitdefender znowu z tytułem

Po raz kolejny niezależne laboratorium badawcze AV-TEST uhonorowało tytułem TOP PRODUCT oprogramowanie firmy Bitdefender Antivirus for Mac 8.1 dla komputerów domowych. I tym razem rozwiązanie zanotowało wynik prawie idealny, zdobywając 17,5 punktu na 18 możliwych. Jest to kolejne wyróżnienie uzyskane w ostatnich miesiącach przez firmę Bitdefender.

Przeczytaj wpis