Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Apple

Bitdefender.pl

Mac Security Test 2019 – świetny wynik Bitdefendera

Test ochrony przed złośliwym oprogramowaniem sprawdza, jak skutecznie produkty zabezpieczające chronią system MacOS przed złośliwymi aplikacjami. Test odbył się w czerwcu 2019 r. I wykorzystał szkodliwe oprogramowanie MacOS, które pojawiło się w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Wykorzystane zostało łącznie 585 najnowszych i reprezentatywnych szkodliwych próbek komputerów Mac.

Przeczytaj wpis

Chwilę po wydaniu iOS 12.1 wykryto lukę, z pomocą której można zyskać nieautoryzowany dostęp do pełnej listy kontaktów w Twoim iphonie

Wraz z aktualizacją iOS 12 do wersji 12.1, Apple łata lukę w S/MIME (mechanizm szyfrowania i podpisywania poczty email), pozwalającą zresetować iphone za pomocą złośliwego kodu umieszczonego na odwiedzanej stronie internetowej oraz umożliwiającą nieautoryzowany dostęp do zdjęć i notatek, z pominięciem blokady ekranu.

Przeczytaj wpis

Eksperci z firmy Bitdefender ostrzegają: Hakerzy wykradają hasła i dane z komputerów marki Apple. Zagrożone są też Polskie Banki!

Eksperci z firmy Bitdefender przyjrzeli się ostatnim atakom na urządzenia marki Apple. Za wszystkim stoi prawdopodobnie grupa hakerska powiązana z rosyjskimi służbami, a ich nowe akcje uderzają przede wszystkim w użytkowników sprzętu Apple. Hakerzy opracowali narzędzia, które pozwalają im wykradać hasła i inne dane zapisane na dyskach oraz robić zrzuty ekranu. Wszyscy, którzy pobierają aplikacje pochodzące spoza oryginalnego sklepu narażają się na ataki.

Przeczytaj wpis

Mac ‘a trwoga…to do Boga, czyli jak chronić lub odzyskać dane z niezniszczalnych i wydawałoby się bezpiecznych urządzeń Apple?

IPhone zalany lakierem do paznokci, IPad znaleziony nad brzegiem morza lub zniszczony przez kosiarkę to tylko nieliczne sytuacje, które wydarzają się podczas użytkowania urządzeń marki Apple. Nie bez znaczenia jest również liczba rosnących ataków, na te do tej porty wydawałoby się bezpieczne urządzenia, ze stajni amerykańskiego giganta. Dlatego warto wiedzieć jak unikać lub eliminować tego typu sytuacje lub co zrobić, gdy już coś takiego nam się wydarzy?

Przeczytaj wpis

Bitdefender Antivirus for Mac góruje w testach

Bitdefender twórca innowacyjnego oprogramowania antywirusowego z przyjemnością informuje, że oprogramowanie przeznaczone do ochrony systemów Mac – Bitdefender Antivirus for Mac OS – zdobyło nagrodę Zatwierdzonego Produktu Bezpieczeństwa przyznaną przez AV-Comparatives.

Przeczytaj wpis