Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ – Produkty dla firmy

Czas pracy GravityZone Cloud SLA

Awatar

Krzysztof B.

30 sierpnia 2019

Ten artykuł dostarcza informacji na temat ‘GravityZone Cloud’, bazującym na chmurze rozwiązaniu bezpieczeństwa, mianowicie o gwarantowanym czasie pracy rozwiązania, zgodnie z Umową o Poziomie Usług Bitdefender („SLA”).

Bitdefender celuje w zapewnienie maksymalnej dostępności dla ‘GravityZone Cloud’, abyś mógł w pełni korzystać z jego zasobów w ich całej objętości, bez żadnych nieplanowanych przerw.

Bitdefender wykorzystuje serwery chmurowe, hostowane w infrastrukturze Amazon Web Services („AWS”), rozmieszczonej na całym świecie. Współczynnik SLA naszych rozwiązań wynosi 99,9%, a współczynnik AWS 99,9%. Przez SLA odnosimy się do czasu pracy konsoli GravityZone Cloud, z wyłączeniem przestojów wywołanych planowanymi aktualizacjami, oraz pracami konserwacyjnymi, które są na czas ogłaszane pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem powiadomień w konsoli.

Ważne jest, aby pamiętać, że ochrona zarządzana przez GravityZone jest zawsze aktywna, również wtedy, gdy konsola Cloud może mieć problemy z dostępnością.

Źródło: https://www.bitdefender.com/support/gravityzone-cloud-uptime-sla-2447.html


Autor


Awatar

Krzysztof B.

Pochodzę z Gdyni i jestem certyfikowanym inżynierem produktów z rodziny Bitdefender. Na co dzień zajmuję się pomocą techniczną wersji biznesowej GravityZone.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy