Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

FAQ – Produkty dla firmy

Informacje o wydaniu GravityZone (w chmurze) z marca 2018 r. Aktualizacja

Mateusz

24 listopada 2018

Data premiery: marzec 2018

Nowe funkcje i ulepszenia

 

      Detekcja i odpowiedź punktu końcowego (EDR)

            GravityZone zapewnia miejsce dla nowych działań naprawczych związanych z incydentami,   takich jak blokowanie listy firm i izolacja punktów końcowych z dotkniętej sieci. Rzuć okiem na techniki, które zostały użyte w różnych punktach łańcucha ataku.

            Za pomocą nowego paska wyszukiwania można znaleźć incydenty według wskaźników    kompromisu (IOC). Ponadto kilka ulepszeń UX zapewnia lepszą nawigację.

            Możesz teraz otrzymywać powiadomienia o wygenerowaniu incydentów i wyświetlać raporty w Dashboard, aby uzyskać aktualne informacje o zaawansowanych atakach.

      Zarządzanie poprawkami

            Patch Management zapewnia scentralizowaną dystrybucję systemów operacyjnych i            oprogramowania, kończąc Twoje obawy związane z przestarzałym oprogramowaniem na            punktach końcowych Windows. Ze względu na architekturę GravityZone, Patch       Management łatwo skaluje się w dużych sieciach i optymalizuje ruch sieciowy generowany      przez wdrażanie poprawek. Po prostu Włącz Rolę Serwera buforowania poprawek w       agentach przekazujących. Ponadto dzięki automatycznemu skanowaniu poprawek i    wdrożeniu zyskujesz czas na skupienie się na innych przedmiotach.

            Uwaga: Zarządzanie łatkami jest dostępne z dodatkowym kluczem licencyjnym.

      Zabezpieczenia zwirtualizowanych środowisk

            Serwery bezpieczeństwa pojawiają się na scenie dla MSP i firm korzystających z miesięcznej subskrypcji. Wykorzystując serwery zabezpieczające, można teraz zabezpieczyć wirtualny obrót przy najniższym wpływie na wydajność zwirtualizowanej infrastruktury, ze względu na zastosowane scentralizowane technologie skanowania i wielokrotnego          buforowania. Możesz zainstalować serwery bezpieczeństwa w swojej siedzibie lub użyć tych, które      udostępnił Ci Twój Partner Bitdefender.

      Integracje

Nowa integracja pomiędzy GravityZone i Splunk pozwala na wysyłanie danych do Splunk Cloud i Splunk Enterprise za pomocą HTTP Event Collector. Integracja obu platform jest łatwa dzięki funkcji API Event Push Service.

      Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Nowa opcja logowania, która dodaje dodatkową warstwę ochrony do Twojego konta GravityZone. Po aktywacji uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA) z poziomu ustawień konta, logowanie w Control Center będzie również wymagało kodu Google Authenticator.

      Publiczne API

Dodano obsługę interfejsów API i licencjonowania dla nowych integracji i funkcji.

Nowa opcja miesięcznego raportu o wykorzystaniu licencji w interfejsie raportów API. Dodane podsumowanie użytkowania jako opcjonalna sekcja pliku CSV.

 

Rozwiązane problemy

      Rozwiązano problem, który powodował wygaśnięcie agentów w niektórych instancjach EC2.

      Zastąpiono datę pełną sygnaturą czasową w powiadomieniach e-mail o zdarzeniach antimalware.

      Rozwiązany został błąd Reguły błędnego dziedziczenia odebrany podczas edytowania zasady z sekcjami dziedziczonymi z innych zasad. Problem został powtórzony, gdy główne zasady zostały zmienione po ustanowieniu spadku.

      Naprawiono problem z ładowaniem portletów.

 

Źródło: https://www.bitdefender.com/support/how-to-calculate-the-endpoint-usage-with-the-monthly-license-usage-report-2159.html

 

 


AutorArtykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy